Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 listopada 2007 r.
17:31
Edytuj ten wpis

Chełmski desant w stolicy

0 10 A A

Krzysztof Grabczuk, były prezydent Chełma, a obecnie członek Zarządu Województwa Lubelskiego jest kolejnym lubelskim politykiem,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
który ma realne szanse na ministerialne stanowisko. Nieoficjalnie mówi się o stanowisku wiceministra sportu, ale sam zainteresowany tego nie potwierdza.
- Powiem jedynie tyle, że Ministerstwo Sportu zamierza wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie - mówi Grabczuk. - Wywnioskowałem to z osobistej rozmowy z ministrem Mirosławem Drzewieckim. Jak będą wyglądały nasze wzajemne relacje, tego jeszcze nie wiem.
Z ministrem sportu Grabczuk rozmawiał między innymi o organizacji Euro 2012 i przygotowaniach naszej reprezentacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W rozmowie tej występował nie tylko jako związany z PO lubelski samorządowiec, ale przede wszystkim prezes Polskiego Związku Zapaśniczego i wiceprzewodniczący Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Grabczuk przewiduje, że na nieministerialne stanowiska w rządzie mogą liczyć niektórzy dyrektorzy podległych mu departamentów Urzędu Marszałkowskiego. Wskazuje na Iwonę Nakielską, Patrycję Wolińską i Edmunda Bożeńskiego. Cała trójka przeniosła się za nim z Chełma do Lublina, gdzie - jak zapewnia ich szef - dali się poznać z jak najlepszej strony.
- Jak do tej pory nie zostały mi złożone żadne nowe propozycje pracy - mówi Nakielska. - A tu, gdzie teraz jestem, jest mi dobrze. (bar)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sarxas / 8 kwietnia 2008 o 23:01
Popieram w płeni wypowiedź Ewy.
Avatar
taaa / 23 listopada 2007 o 00:34
Hahaha, fakt, nareście :D
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
przedsiębiorca / 20 listopada 2007 o 20:21
Czy po to żeby Nakielskiej było dobrze płace jej pensje z moich podatków! Ludzie Skandal!
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 o 09:03
Twoje bzdury to typowy objawjaw osoby bez sukcesów życiowych porażonej sukcesem innych . Zal mi Ciebie kolego.
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 o 09:01
Jak zwykle jakiś zazdrosny...... He he ha wypisuje tu bzdurki
Avatar
Daniel. / 20 listopada 2007 o 09:00
No nareście ktoś z Chełma będzie Ministrem wow !!! Cieszmy się Chełmianie oby tak dalej!!!
Avatar
mister / 19 listopada 2007 o 20:17
Iwa, Pati i Mundi, oraz nasz piękny Chris - jak takie "towary" wysyłamy do W-wy - to wstyd
Avatar
Icek / 19 listopada 2007 o 19:24
Tere fere kuku... Bożeńska, Nakielska , Wolińska, Grabczuk ????Jak Tusk weźmie sobie takich fachowców to "Cała Polska będzie jak jeden wielki Chełm", czyli prowincja........
Avatar
Sarxas / 8 kwietnia 2008 o 23:01
Popieram w płeni wypowiedź Ewy.
Avatar
taaa / 23 listopada 2007 o 00:34
Hahaha, fakt, nareście :D
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
przedsiębiorca / 20 listopada 2007 o 20:21
Czy po to żeby Nakielskiej było dobrze płace jej pensje z moich podatków! Ludzie Skandal!
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 o 09:03
Twoje bzdury to typowy objawjaw osoby bez sukcesów życiowych porażonej sukcesem innych . Zal mi Ciebie kolego.
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 o 09:01
Jak zwykle jakiś zazdrosny...... He he ha wypisuje tu bzdurki
Avatar
Daniel. / 20 listopada 2007 o 09:00
No nareście ktoś z Chełma będzie Ministrem wow !!! Cieszmy się Chełmianie oby tak dalej!!!
Avatar
mister / 19 listopada 2007 o 20:17
Iwa, Pati i Mundi, oraz nasz piękny Chris - jak takie "towary" wysyłamy do W-wy - to wstyd
Avatar
Icek / 19 listopada 2007 o 19:24
Tere fere kuku... Bożeńska, Nakielska , Wolińska, Grabczuk ????Jak Tusk weźmie sobie takich fachowców to "Cała Polska będzie jak jeden wielki Chełm", czyli prowincja........
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.