Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 maja 2009 r.
16:39
Edytuj ten wpis

Dni Chełma 2009 przy disco polo i rocku

0 11 A A

Ivan Komarenko, Wojciech Gąsowski i grupa Kombii oraz zespół Belfast i Ania Dąbrowska, to gwiazdy tegorocznych Dni Chełma. Impreza potrwa trzy dni, a rozpocznie się 12 czerwca na placu Łuczkowskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Imprezy ku czci miasta zaplanowano na 12-14 czerwca. Już niemal na ostatni guzik dopięty jest program uroczystości. Ale jak zastrzegają organizatorzy, może on zostać jeszcze wzbogacony o nowe propozycje.

Wiadomo już, że piątek będzie przebiegał pod znakiem imprez dla najmłodszych. - Oprócz występów zespołów dziecięcych z chełmskich szkół, prezentacji form artystycznych ChDK i MDK oraz widowisk teatralnych przygotowanych przez zawodowe teatry, najmłodsi będą mogli bezpłatnie korzystać z różnego rodzaju urządzeń rekreacyjnych - zapewnia Bartek Kazimierczak z CHDK.

Wieczorem sceną zawładnie Ivan Komarenko, piosenkarz, który wylansował m.in. piosenkę "Jej czarne oczy". Tuż przed jego koncertem widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez naszą redakcję. Na odważnych czekać będą nagrody.

- Bardzo mile wspominam zabawę z wami - mówi Wojtek Muzyk. - Do tej pory mam koszulkę z logo waszego dodatku chełmskiego. Przydały się też płyty i mapy. Jeżeli będę mógł, to i w tym roku wezmę udział w konkursie.

Piotr Gąsowski i Grupa Kombii, te gwiazdy będziemy mogli oklaskiwać w sobotę. Poza tym zaprezentują się grupy taneczne oraz kapele ludowe i podwórkowe. Poznamy też m.in. laureatów nagrody KAJ-a.

W niedzielę mieszkańcy miasta będą mogli na żywo posłuchać piosenek w wykonaniu chełmianki Ani Dąbrowskiej. Tuż przed jej koncertem publiczność rozgrzeje grupa Belfast, specjalizująca się w coverach Boney M.

Wszystkie imprezy kulturalno-rozrywkowe odbywać się będą na placu Łuczkowskiego. Tu również swoje stoiska rozstawią twórcy ludowi.

- Każdego roku z rodziną uczestniczę w Dniach Chełma - mówi Danuta Wodnicka. - W tym roku też tak będzie, tym bardziej, że oferta mimo kryzysu, jest bardzo ciekawa. - Ja na pewno przyjdę na koncert Komarenki i Piotra Gąsowskiego. Dlaczego? Bo lubię ten rodzaj muzyki.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SkullAdxx / 15 czerwca 2009 o 08:11
hehe było fajnie nawet jednego piwa sie napiłem, mieszkam w samym centrum przy pl. Łuczkowskiego muzyki mialem pod dostatkiem szczegulnie tej chyba techno bo słychac było tylko rytmy; dum dum dum dum dum dum dum dum , pijanym to i tak bez znaczenia czego słuchają
hehe było fajnie nawet jednego piwa sie napiłem, mieszkam w samym centrum przy pl. Łuczkowskiego muzyki mialem pod dostatkiem szczegulnie tej chyba techno bo słychac było tylko rytmy; dum dum dum dum dum dum dum dum , pijanym to i tak bez znaczenia czego słuchają rozwiń
Avatar
Paulaa. / 7 czerwca 2009 o 11:54
co roku są mniej więcej takie same - dużo śmiechu i piwaa ;d / z jednej strony rozumiem mieszkańców okolic placu,bo sama mieszkam obok glinianek i wiem do czego są zdolni ludziee po pijaku,ale drodzy państwo czy alkochol nie jest po to żeby się bawić ?!
Avatar
~dziadek~ / 6 czerwca 2009 o 18:25
jestem starym dziadkiem ale zamierzam sie dobrze bawic, i nie przeszkadza mi tłum rozbestwionej młodziezy! A niech mi tam, raz w roku można zaszalec. w wigilje nie piłem to teraz sobie uzyję. pozdrawiam kibiców chełmianki a także wszystkich innych dobrych zespołow i moja żone która na dni chełma wyjeżdża na dni Parczewa. pozdrawiam! i do zobaczenia na dniach chełma
Avatar
hehe / 4 czerwca 2009 o 18:02
ojciec napisał:
takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!


najlepiej wyjedz z chełma na te trzy dni jak ci sie nie podoba:)
Avatar
ojciec / 11 maja 2009 o 23:39
darek4811 napisał:
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe

takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!
Avatar
darek4811 / 11 maja 2009 o 23:02
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe
Avatar
mieszkaniec starówki / 11 maja 2009 o 21:26
Jak co roku chełmscy włodarze sami mieszkający w swoich pięknych domkach na obrzeżach miasta gdzie cisza i spokój fundują stałym w większości starym, schorowanym mieszkańcom starówki 2 dni hałasu, burd, obsikanych klatek schodowych i "zapachu" wszędobylskiego piwa !!! W imię czego pytam ? Imprezy kulturalnej ? A jaka to impreza skora piwa jest na niej więcej niż na krasnostawskich chmielakach ? Wy panie i panowie jak się wam znudzi pojedziecie do swoich wilii a my przez dwa dni nie zmrużymy oka ! Czy ktoś z was radnych stanie w obronie nas mieszkańców samego placu i przyległych ulic ? Czy jak zwykle macie nas tam gdzie słońce nie zachodzi ale gdy będą zbliżały się wybory to i owszem obiecacie że impreza odbędzie się w Kumowej Dolinie, że nie pozwolicie na rozstawienie kilkudziesięciu bud z piwem ! Ale tym razem nie damy się już nabrać i ROZLICZYMY WAS z nieprzespanych nocy
Jak co roku chełmscy włodarze sami mieszkający w swoich pięknych domkach na obrzeżach miasta gdzie cisza i spokój fundują stałym w większości starym, schorowanym mieszkańcom starówki 2 dni hałasu, burd, obsikanych klatek schodowych i "zapachu" wszędobylskiego piwa !!! W imię czego pytam ? Imprezy kulturalnej ? A jaka to impreza skora piwa jest na niej więcej niż na krasnostawskich chmielakach ? Wy panie i panowie jak się wam znudzi pojedziecie do swoich wilii a my przez dwa dni nie zmrużymy oka ! Czy ktoś z was radn... rozwiń
Avatar
zXC / 7 maja 2009 o 13:40
Do Redakcji: Wojciech czy Piotr Gąsowski?
Avatar
~Bolek~ / 7 maja 2009 o 11:03
Do redakcji: Można wiedzieć, który to zespół disco polo?
Avatar
~koni~ / 7 maja 2009 o 09:08
durny i dyskredytujacy tytuł artykulu- skad disco polo???
Avatar
SkullAdxx / 15 czerwca 2009 o 08:11
hehe było fajnie nawet jednego piwa sie napiłem, mieszkam w samym centrum przy pl. Łuczkowskiego muzyki mialem pod dostatkiem szczegulnie tej chyba techno bo słychac było tylko rytmy; dum dum dum dum dum dum dum dum , pijanym to i tak bez znaczenia czego słuchają
hehe było fajnie nawet jednego piwa sie napiłem, mieszkam w samym centrum przy pl. Łuczkowskiego muzyki mialem pod dostatkiem szczegulnie tej chyba techno bo słychac było tylko rytmy; dum dum dum dum dum dum dum dum , pijanym to i tak bez znaczenia czego słuchają rozwiń
Avatar
Paulaa. / 7 czerwca 2009 o 11:54
co roku są mniej więcej takie same - dużo śmiechu i piwaa ;d / z jednej strony rozumiem mieszkańców okolic placu,bo sama mieszkam obok glinianek i wiem do czego są zdolni ludziee po pijaku,ale drodzy państwo czy alkochol nie jest po to żeby się bawić ?!
Avatar
~dziadek~ / 6 czerwca 2009 o 18:25
jestem starym dziadkiem ale zamierzam sie dobrze bawic, i nie przeszkadza mi tłum rozbestwionej młodziezy! A niech mi tam, raz w roku można zaszalec. w wigilje nie piłem to teraz sobie uzyję. pozdrawiam kibiców chełmianki a także wszystkich innych dobrych zespołow i moja żone która na dni chełma wyjeżdża na dni Parczewa. pozdrawiam! i do zobaczenia na dniach chełma
Avatar
hehe / 4 czerwca 2009 o 18:02
ojciec napisał:
takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!


najlepiej wyjedz z chełma na te trzy dni jak ci sie nie podoba:)
Avatar
ojciec / 11 maja 2009 o 23:39
darek4811 napisał:
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe

takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!
Avatar
darek4811 / 11 maja 2009 o 23:02
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe
Avatar
mieszkaniec starówki / 11 maja 2009 o 21:26
Jak co roku chełmscy włodarze sami mieszkający w swoich pięknych domkach na obrzeżach miasta gdzie cisza i spokój fundują stałym w większości starym, schorowanym mieszkańcom starówki 2 dni hałasu, burd, obsikanych klatek schodowych i "zapachu" wszędobylskiego piwa !!! W imię czego pytam ? Imprezy kulturalnej ? A jaka to impreza skora piwa jest na niej więcej niż na krasnostawskich chmielakach ? Wy panie i panowie jak się wam znudzi pojedziecie do swoich wilii a my przez dwa dni nie zmrużymy oka ! Czy ktoś z was radnych stanie w obronie nas mieszkańców samego placu i przyległych ulic ? Czy jak zwykle macie nas tam gdzie słońce nie zachodzi ale gdy będą zbliżały się wybory to i owszem obiecacie że impreza odbędzie się w Kumowej Dolinie, że nie pozwolicie na rozstawienie kilkudziesięciu bud z piwem ! Ale tym razem nie damy się już nabrać i ROZLICZYMY WAS z nieprzespanych nocy
Jak co roku chełmscy włodarze sami mieszkający w swoich pięknych domkach na obrzeżach miasta gdzie cisza i spokój fundują stałym w większości starym, schorowanym mieszkańcom starówki 2 dni hałasu, burd, obsikanych klatek schodowych i "zapachu" wszędobylskiego piwa !!! W imię czego pytam ? Imprezy kulturalnej ? A jaka to impreza skora piwa jest na niej więcej niż na krasnostawskich chmielakach ? Wy panie i panowie jak się wam znudzi pojedziecie do swoich wilii a my przez dwa dni nie zmrużymy oka ! Czy ktoś z was radn... rozwiń
Avatar
zXC / 7 maja 2009 o 13:40
Do Redakcji: Wojciech czy Piotr Gąsowski?
Avatar
~Bolek~ / 7 maja 2009 o 11:03
Do redakcji: Można wiedzieć, który to zespół disco polo?
Avatar
~koni~ / 7 maja 2009 o 09:08
durny i dyskredytujacy tytuł artykulu- skad disco polo???
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 3

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 27 6

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 30 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 72 23

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!