Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 marca 2009 r.
15:23
Edytuj ten wpis

Galeria Chełmska już za 2 lata

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 10 A A

Około 80 sklepów, dwa hipermarkety, być może nawet kino, ma powstać do 2011 roku w nowym centrum handlowym między ulicami Lubelska i Rejowiecka w Chełmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obiekt będzie się nazywał Galeria Chełmska. Inwestorem jest chełmska spółka o tej samej nazwie.

Choć budynku jeszcze nie ma, to inwestor już podpisał umowę z jednym z największych najemców. Wiadomo już, że to Castorama. Budowlano-ogrodniczy hipermarket zajmie ponad 8 tys. metrów kwadratowych powierzchni.

Trwają rozmowy z innymi potencjalnymi najemcami. Jak zdradza prezes spółki Artur Dziewa, drugi z hipermarketów będzie spożywczy. Oba mogą dać zatrudnienie ponad 200 osobom.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dami / 6 września 2009 o 10:50
hipermarketem spożywczym będzie REAL
A ogólnie w Galerii ma być ponad 110 sklepów, trzysalowe Multikino lub CinemaCity
Avatar
Kamis / 27 marca 2009 o 09:50
A niech budują ponoć ma zostać przebudowana ulica Lubelska od Trubakowskiej do ronda. Co z tego że będzie drogi? Nikt tam zakupów nie będzie robił najwyżej może zwiną interes ale budynku ze sobą nie zabiorą. Lepszy taki budynek niż jakiś kawał pola porośnięty krzakami
Avatar
Lech / 20 marca 2009 o 16:43
Trele morele zrobią tak samo jak Graf czyli po 5 latach(wtedy niema już podatków) sprzedadza zachodniej sieci i tyyle będzie to jest interes a nie zabawa w dobrego wujka Miasta.
Ofset Miastu się należy i tyle
Avatar
padre / 20 marca 2009 o 14:28
Jadzia napisał:
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.``

Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?

To prywatna firma, więc napewno niczego nie przekaże miastu, ale podatki zostaną w mieście i jest nadzieja, że nie zwiną się po kilku latach zabierając ze sobą zyski, pozostawiając puste hangary z hulającym po nich wiatrach. Popatrzcie jak wyglądają obrzeża miast na zachodzie, gdzie wielcy światowi inwestorzy doili miejscowych z kasy, a potem, przenosili się dalej zostawiając straszaki. Dlatego od takich trzeba brać kasę zanim zacvzną cokolwiek robić. Tutaj jest przynajmniej nadzieja, że Wilki dalej będą inwestować w mieście. Ktoś wcześniej wspomniał, że zaczęli od dwóch dyskontów i rozwijają się. Mają przecież w mieście zakład produkcyjny i jak widać z ich poczynań, mimo wielu problemów w naszym grajdołku dalej inwestują na swoim. Przecież takie coś powinno się premiować, a nie ganić.

To prywatna firma, więc napewno niczego nie przekaże miastu, ale podatki zostaną w mieście i jest nadzieja, że nie zwiną się po kilku latach zabierając ze sobą zyski, pozostawiając puste hangary z hulającym po nich wiatrach. Popatrzcie jak wyglądają obrzeża miast na zachodzie, gdzie wielcy światowi inwestorzy doili miejscowych z kasy, a potem, przenosili się dalej zostawiając straszaki. Dlatego od takich trzeba brać kasę zanim zacvzną cokolwiek robić. Tutaj jest przynajmniej nadzieja, że Wilki dalej będą inwestować w mie... rozwiń
Avatar
Jadzia / 20 marca 2009 o 11:46
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.``

Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?
Avatar
~Cezar~ / 20 marca 2009 o 09:06
mądry po fakcie napisał:
A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.


Co ty wypisujesz (jak byś był mecenasem Firmy Wilk)!!!!
Przecież oni jusz postawili dwie stodoły i miasto nic z tego niema!!!!
To miasto zostanie już takim ``dziadowskim ``jak tylko będzie dojone i to głównie przez lokalnych przedsiębiorców ..
Ofset musi być bo w innym przypadku firma będzie podejrzewana o działania korupcyjne...


Co ty wypisujesz (jak byś był mecenasem Firmy Wilk)!!!!
Przecież oni jusz postawili dwie stodoły i miasto nic z tego niema!!!!
To miasto zostanie już takim ``dziadowskim ``jak tylko będzie dojone i to głównie przez lokalnych przedsiębiorców ..
Ofset musi być bo w innym przypadku firma będzie podejrzewana o działania korupcyjne... rozwiń
Avatar
Lenin / 20 marca 2009 o 08:58
Wilki 0 zl na inwestycje miejskie.

Graf 1,5mil
carfur 20mil i nie przeszedł ?!?!?!

O czym to świadczy no pytam o czym?
Avatar
mądry po fakcie / 20 marca 2009 o 08:03
~Cezar~ napisał:
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow.
Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy

A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.

A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie z... rozwiń
Avatar
~Cezar~ / 19 marca 2009 o 17:04
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow.
Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy
Avatar
of / 18 marca 2009 o 20:41
[color="#FF0000"][/color]CASTORAMA same buble z zachodu drogie a wykończą przy okazji sklepy w Chełmie , spożywczak ciekawe jakiej sieci może AUCHEN to ciekawy sklep i nie sprzedaje niemieckiej tandety jak Lidl, Biedronka, Carrefour. Galeria z fajnymi sklepami ikonem byłaby super, ale ceny w takiej galerii też są super, wiem bo często zwiedzam na Śląsku. Pozdrawiam. Mieszkam niedaleko więc będzie gdzie wyjść na spacer po sklepach.
Avatar
Dami / 6 września 2009 o 10:50
hipermarketem spożywczym będzie REAL
A ogólnie w Galerii ma być ponad 110 sklepów, trzysalowe Multikino lub CinemaCity
Avatar
Kamis / 27 marca 2009 o 09:50
A niech budują ponoć ma zostać przebudowana ulica Lubelska od Trubakowskiej do ronda. Co z tego że będzie drogi? Nikt tam zakupów nie będzie robił najwyżej może zwiną interes ale budynku ze sobą nie zabiorą. Lepszy taki budynek niż jakiś kawał pola porośnięty krzakami
Avatar
Lech / 20 marca 2009 o 16:43
Trele morele zrobią tak samo jak Graf czyli po 5 latach(wtedy niema już podatków) sprzedadza zachodniej sieci i tyyle będzie to jest interes a nie zabawa w dobrego wujka Miasta.
Ofset Miastu się należy i tyle
Avatar
padre / 20 marca 2009 o 14:28
Jadzia napisał:
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.``

Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?

To prywatna firma, więc napewno niczego nie przekaże miastu, ale podatki zostaną w mieście i jest nadzieja, że nie zwiną się po kilku latach zabierając ze sobą zyski, pozostawiając puste hangary z hulającym po nich wiatrach. Popatrzcie jak wyglądają obrzeża miast na zachodzie, gdzie wielcy światowi inwestorzy doili miejscowych z kasy, a potem, przenosili się dalej zostawiając straszaki. Dlatego od takich trzeba brać kasę zanim zacvzną cokolwiek robić. Tutaj jest przynajmniej nadzieja, że Wilki dalej będą inwestować w mieście. Ktoś wcześniej wspomniał, że zaczęli od dwóch dyskontów i rozwijają się. Mają przecież w mieście zakład produkcyjny i jak widać z ich poczynań, mimo wielu problemów w naszym grajdołku dalej inwestują na swoim. Przecież takie coś powinno się premiować, a nie ganić.

To prywatna firma, więc napewno niczego nie przekaże miastu, ale podatki zostaną w mieście i jest nadzieja, że nie zwiną się po kilku latach zabierając ze sobą zyski, pozostawiając puste hangary z hulającym po nich wiatrach. Popatrzcie jak wyglądają obrzeża miast na zachodzie, gdzie wielcy światowi inwestorzy doili miejscowych z kasy, a potem, przenosili się dalej zostawiając straszaki. Dlatego od takich trzeba brać kasę zanim zacvzną cokolwiek robić. Tutaj jest przynajmniej nadzieja, że Wilki dalej będą inwestować w mie... rozwiń
Avatar
Jadzia / 20 marca 2009 o 11:46
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.``

Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?
Avatar
~Cezar~ / 20 marca 2009 o 09:06
mądry po fakcie napisał:
A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.


Co ty wypisujesz (jak byś był mecenasem Firmy Wilk)!!!!
Przecież oni jusz postawili dwie stodoły i miasto nic z tego niema!!!!
To miasto zostanie już takim ``dziadowskim ``jak tylko będzie dojone i to głównie przez lokalnych przedsiębiorców ..
Ofset musi być bo w innym przypadku firma będzie podejrzewana o działania korupcyjne...


Co ty wypisujesz (jak byś był mecenasem Firmy Wilk)!!!!
Przecież oni jusz postawili dwie stodoły i miasto nic z tego niema!!!!
To miasto zostanie już takim ``dziadowskim ``jak tylko będzie dojone i to głównie przez lokalnych przedsiębiorców ..
Ofset musi być bo w innym przypadku firma będzie podejrzewana o działania korupcyjne... rozwiń
Avatar
Lenin / 20 marca 2009 o 08:58
Wilki 0 zl na inwestycje miejskie.

Graf 1,5mil
carfur 20mil i nie przeszedł ?!?!?!

O czym to świadczy no pytam o czym?
Avatar
mądry po fakcie / 20 marca 2009 o 08:03
~Cezar~ napisał:
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow.
Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy

A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.

A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie z... rozwiń
Avatar
~Cezar~ / 19 marca 2009 o 17:04
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow.
Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy
Avatar
of / 18 marca 2009 o 20:41
[color="#FF0000"][/color]CASTORAMA same buble z zachodu drogie a wykończą przy okazji sklepy w Chełmie , spożywczak ciekawe jakiej sieci może AUCHEN to ciekawy sklep i nie sprzedaje niemieckiej tandety jak Lidl, Biedronka, Carrefour. Galeria z fajnymi sklepami ikonem byłaby super, ale ceny w takiej galerii też są super, wiem bo często zwiedzam na Śląsku. Pozdrawiam. Mieszkam niedaleko więc będzie gdzie wyjść na spacer po sklepach.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 1

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 1 2

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 57 3

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 20

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 39 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 42 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!