Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 listopada 2017 r.
14:19

Jest praca w Holandii. 11 euro za godzinę

Autor: Zdjęcie autora dw
2 12 A A

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza wszystkich zainteresowanych wyjazdem do pracy do Holandii w ramach projektu świątecznego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Spotkanie odbędzie się 6 listopada o godz. 10.30 w ,,Dworku” przy ul. Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym. Pierwsze wyjazdy są planowane na 13 i 20 listopada, a powrót w połowie stycznia.

Propozycja dotyczy pracy przy pakowaniu produktów mięsnych, kontroli jakości, ważeniu, etykietowaniu oraz innych prostych czynnościach przy linii produkcyjnej, które nie wymagają specjalnego przygotowania czy doświadczenia.

W zamian pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne ubezpieczenie i możliwość wyjazdu w parach. Standardowa stawka wynagrodzenia to 9 euro, ale w tym przypadku pracownicy mogą liczyć na ponad 11 euro i 120 złotych tak zwanego startowego, a pary na zatrudnienie u tego samego pracodawcy.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać osobiście w siedzibie MCK w Rejowcu Fabrycznym albo telefonicznie pod numerem 502 032 023.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 14:05
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam temat. Jak ładnie napisano 11€/h, czyli ok. 9€/h wyjdzie. A gdzie podany GWARANTOWANY czas pracy? Przyjmijcie od razu 35h/tydz. Teraz policzcie kwaterunek 8-11€/dzień (wolny również), koszt wyżywienia (min. 70€/tydz.). Szczęściarze dodatkowo zapłacą za możliwość prania (1-2€), dodatkowe zużycie energii na ogrzewanie 2-4€/dzień. Mogą podliczyć transport do miejsca pracy, a na pewno policzą, bo nie napisali tutaj o gratisowym transporcie min.5€/dzień. Zapytajcie o kary za zerwajie umowy oraz... o wszelkie kary (nie stawienie się w pracy, spóźnienie, nie wyrobienie normy...itd.). Na przykład za zarzycie narkotyku jest 1000€ kary. W Holandii?! Warto to wiedzieć i znać. Można do tego doliczyć chamskie zachowanie naszych rodaków wobec swoich ziomali. I mamy pięknie spędzone święta i Sylwester. No właśnie. Który Holender za te psie pieniądze po odliczeniu kosztów przyjąłby tę pracę. Co gorsza!!! Potem jest kop w 4litery i powrot do kraju. Zero możliwości zaczepienia. Będą obiecywać i mamić. Rok pracy mógłby się opłacać. Ale tak w Biedronce lepiej zarobicie. I będziecie na miejscu i mniejsza harówka. A widzicie jak uwijają się ludzie w Biedronce. No, to przemnóżcie to przez 3. Pozdrawiam straceńców. I żądajcie wszystkiego na piśmie, bo was wyrolują na karach.
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam tema... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:59
Fajna robota. Pakowanie produktów mięsnych przeznaczonych dla imigrantów.
Avatar
WWW. / 4 listopada 2017 o 00:42
undefined napisał:
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 00:25
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demograficzny. Chyba, że cię PełO już wykastrowało. To sorry.
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demogr... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:34
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
Avatar
yuyuu / 3 listopada 2017 o 16:21
młodzi wyjadą, czy wam odbiło, młodzi wolą leżeć, zażywać seksu i się t\rozmnażać dla 500+ , a głupi starzy po 30-40 latach pracy zapieprzać aż wam będzie głowa odskakiwać bo trzeba to 500+ utrzymać.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:12
Brutto , minus mieszkanie i media -kołchoz
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:09
Tylko marudza te ludzie. Za darmo byscie tylko pieniądze brali.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:03
Znajoma wróciła z takiej roboty w chłodni,kolana do wymiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:39
-1
Taaaka fucha, że redakcja DW tam jeszcze nie wyruszyła? A może brak nazwy pracodawcy da ludziom do myślenia. Kwota oczywiście brutto za godzinę? A ile kwatera w czwórkę kosztuje? Czy gwarantują ciągłą pracę, czy tylko trzy w tygodniu jak to mają w Holandii czynić?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 14:05
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam temat. Jak ładnie napisano 11€/h, czyli ok. 9€/h wyjdzie. A gdzie podany GWARANTOWANY czas pracy? Przyjmijcie od razu 35h/tydz. Teraz policzcie kwaterunek 8-11€/dzień (wolny również), koszt wyżywienia (min. 70€/tydz.). Szczęściarze dodatkowo zapłacą za możliwość prania (1-2€), dodatkowe zużycie energii na ogrzewanie 2-4€/dzień. Mogą podliczyć transport do miejsca pracy, a na pewno policzą, bo nie napisali tutaj o gratisowym transporcie min.5€/dzień. Zapytajcie o kary za zerwajie umowy oraz... o wszelkie kary (nie stawienie się w pracy, spóźnienie, nie wyrobienie normy...itd.). Na przykład za zarzycie narkotyku jest 1000€ kary. W Holandii?! Warto to wiedzieć i znać. Można do tego doliczyć chamskie zachowanie naszych rodaków wobec swoich ziomali. I mamy pięknie spędzone święta i Sylwester. No właśnie. Który Holender za te psie pieniądze po odliczeniu kosztów przyjąłby tę pracę. Co gorsza!!! Potem jest kop w 4litery i powrot do kraju. Zero możliwości zaczepienia. Będą obiecywać i mamić. Rok pracy mógłby się opłacać. Ale tak w Biedronce lepiej zarobicie. I będziecie na miejscu i mniejsza harówka. A widzicie jak uwijają się ludzie w Biedronce. No, to przemnóżcie to przez 3. Pozdrawiam straceńców. I żądajcie wszystkiego na piśmie, bo was wyrolują na karach.
Sam jesteś analfabetą. "Mych" to jest mowa potoczna. Jakbyś zamieszkał w Niemczech to dopiero zobaczyłbyś cuda słowotwórcze. Co region to inny dialekt. A kolega słusznie pisze, że należy uważać na tak "atrakcyjne" oferty pracy. Dla mnie to badziewie. Za 120zł (30€) nawet do Niemiec nie dojedziesz. Autokar w jedną stronę 90€. Najlepiej kupować w obie, ale trzeba znać dokładny termin wyjazdu. No i mieć pewność, że się tam wytrzyma. A na pewno 20% odpadnie w pierwszym tygodniu. Mogę przyjmować zakłady. Dlaczego? Bo znam tema... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 09:59
Fajna robota. Pakowanie produktów mięsnych przeznaczonych dla imigrantów.
Avatar
WWW. / 4 listopada 2017 o 00:42
undefined napisał:
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie.
 Człoweiku jesteś analfabetą. "mych rodaków". Zastanów sie. rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 o 00:25
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demograficzny. Chyba, że cię PełO już wykastrowało. To sorry.
@yuyuu... uspokuj się chłopie i odstaw viagrę. Wiemy już, że PO i nowoczesna.po dowali dodatkowy podatek od każdego nowonarodzonego dziecka. Dlatego nikt oprócz złodziei, bandytów i idiotów z twoim ilorazem IQ na nich nie zagłosują. Ja czekam na podniesienie wolnej kwoty od podatku do 8000 zł. Bo jestem nierób i lubię jak z bogatych ściąga się podatki, a mniej majętnym oferuje się ulgi. Tak jak w Niemczech, Wlk. Brytanii, Irlandii, czy Francji. Taki jestem gość. A ty przestań się masturbować prsed obrazkiem Balcerowicza i zadbaj o wyż demogr... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:34
Brutto, czyli jakieś ponad dziewięć netto. Odjąć ponad dwieście na miesiąc za miejsce do spania, dzieląc je z osobą lub trzema. Warunki niekoniecznie dobre. Koszt za dowóz i kilka niespodziewanych też trzeba doliczyć. Polacy brygadziści też nie zawsze mili. Oczywiście kłótnie między Polakami muszą być. Wystarczy powiedzieć że jeden hotel dla Polaków nosi nazwę "Burdel ".Nie zniechęcam mych rodaków, tylko uświadamiam co ich może czekać. Widzę to wiem.
Avatar
yuyuu / 3 listopada 2017 o 16:21
młodzi wyjadą, czy wam odbiło, młodzi wolą leżeć, zażywać seksu i się t\rozmnażać dla 500+ , a głupi starzy po 30-40 latach pracy zapieprzać aż wam będzie głowa odskakiwać bo trzeba to 500+ utrzymać.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:12
Brutto , minus mieszkanie i media -kołchoz
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:09
Tylko marudza te ludzie. Za darmo byscie tylko pieniądze brali.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:03
Znajoma wróciła z takiej roboty w chłodni,kolana do wymiany.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:39
-1
Taaaka fucha, że redakcja DW tam jeszcze nie wyruszyła? A może brak nazwy pracodawcy da ludziom do myślenia. Kwota oczywiście brutto za godzinę? A ile kwatera w czwórkę kosztuje? Czy gwarantują ciągłą pracę, czy tylko trzy w tygodniu jak to mają w Holandii czynić?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 6

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 8

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 23 18

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”