czwartek, 22 marca 2018 r.

Chełm

Kazik zostawia Dodę w tyle

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 lutego 2007, 15:58

Gdyby Chmielaki miały być jutro, na scenie wystąpiłby Kazik. Wskazują na to wyniki sondy internetowej.

A władze miasta deklarują, że na 99 procent zwycięzca sondy wystąpi w Krasnymstawie.

Miłośnicy Krasnostawskich Chmielaków po raz pierwszy będą mieli decydujący wpływ na dobór artystów występujących na imprezie. Oczywiście nie zaplanują całego programu, ale wskażą, kogo najchętniej chcieliby widzieć na chmielakowej scenie. Swoje zdanie może wyrazić każdy, kto wejdzie
na stronę Urzędu Miasta (www.krasnystaw.pl) i odda swój głos w sondzie internetowej. Do tej pory skorzystało z tej możliwości blisko dwa tysiące osób. Ostatnie wyniki wskazują, że co trzeci internauta chciałby obejrzeć koncert Kazika. Damian Kozyrski, rzecznik prasowy Urzędu Miasta zaznacza, że sonda została tak skonstruowana, aby każda z osób mogła oddać tylko jeden głos. Ściślej biorąc, jeden głos dziennie. Ale "internetowi wyjadacze” już znaleźli sposób, jak obejść to zabezpieczenie, dlatego ostateczne wyniki sondy z pewnością nie będą stuprocentowo miarodajne.
- Zdajemy sobie sprawę, że pierwsza lokata Kazika może wynikać z zastosowania właśnie takich forteli, ale może to zmotywuje fanów pozostałych zespołów i wykonawców do głosowania - mówi Kozyrski. - Umieszczając sondę na stronie chodziło nam o to, aby każdy miał możliwość wyrażenia swojego zdania. Zachęcamy do tego, bo chcemy poznać gusty publiczności.
Warto się pospieszyć. Głosowanie potrwa jeszcze około 2-3 tygodni. Potem rozpoczną się już przygotowania do Chmielaków i negocjacje z artystami. Głosować można, wybierając jedną z dwunastu propozycji. Jak mówią pomysłodawcy sondy, każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie. Wybrani artyści reprezentują różne gatunki muzyczne: od rocka przez reggae i hip-hop na disco polo skończywszy. Niewykluczone że wkrótce formuła sondy zostanie rozszerzona i oprócz dotychczasowych propozycji internauci będą mogli zgłaszać także własne typy.
Na razie jednak mają do wyboru: Kazika, Piotra Rubika, Dodę, Fisza, Kasię Cerekwicką Anię Dąbrowską oraz grupy: Perfect, Bajm, Vavamuffin, Pidżama Porno, Boys i Paprika Korps. Przez długi czas to właśnie Kazik, Rubik i Doda prowadzili w sondzie. Jednak ostatnio na drugim miejscu uplasował się zespół Vavamuffin i tym samym "wypchnął” Dodę ze ścisłej czołówki.
Jaka jest szansa, że zwycięski wykonawca pojawi się na Chmielakach? - Bardzo duża - mówi Kozyrski. - Chyba że jego honorarium przekroczy możliwości sponsorów lub miasta. Albo nie będzie mu pasował termin. Ale w tym przypadku będziemy starali się umówić go na Dni Krasnegostawu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!