wtorek, 30 maja 2017 r.

Chełm

Kto jest winny śmierci Paulinki?

Dodano: 29 grudnia 2006, 20:12

Wczoraj sąd aresztował 31-letniego Mariusza Ż., podejrzanego o potrącenie w Stanisławowie 13-letniej Pauliny Ch. i nieudzielenie jej pomocy.

Dziecko zmarło w drodze do szpitala.
- Przesłuchiwany Mariusz Ż., mieszkaniec Białopola konsekwentnie nie przyznaje się do winy - mówi Henryk Marciniak, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Chełmie.

- Upiera się, że samochód pożyczył pewnemu Ukraińcowi. Nie potrafi go jednak wymienić z imienia i nazwiska. Nie wie też, gdzie się podział.
Przypominamy, że do zdarzenia doszło 27 grudnia br. po godz. 17. Paulinka została potrącona chociaż szła prawidłową stroną drogi, w miejscu dobrze oświetlonym. Odrzucona przez samochód na pobocze z poważnymi obrażeniami kilkadziesiąt minut czekała na pomoc.

Policjanci przez cały czwartek szukali samochodu, który mógł uczestniczyć w wypadku. Znaleźli. Z analizy znalezionych w miejscu wypadku odłamków kloszy reflektora i kierunkowskazu założyli, że był to chrysler. Właśnie takie auto z charakterystycznymi, powypadkowymi śladami znaleźli na posesji Mariusza Ż. w Białopolu. (BAR)

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!