Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 listopada 2013 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Okszów. Samochód najechał na mężczyznę leżącego na jezdni

Autor: Zdjęcie autora (pab)
1 17 A A
Wypadek w Okszowie (Policja)
Wypadek w Okszowie (Policja)

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę ok. godz. 17 w miejscowości Okszów (gm. Chełm).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem volkswagen golf 60-letni mieszkaniec Chełma najechał na leżącego na jezdni 54-letniego mieszkańca tej miejscowości - relacjonuje mł. asp. Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Pieszy w wyniku doznanych obrażeń zginął na miejscu. Kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 maja 2014 o 13:39

Powinni starego dziada zamknąć. Jak się jest ślepym to się nie powinno siadać za kierownicę. Ciekawe jakby na drodze była wyrwa głębokości paru metrów to czy dziad też by w nią wjechał.Ślepym powinno się zabierać prawo jazdy. 

Avatar
nie ważne / 10 maja 2014 o 10:38

Zrozumieć ten ból może tylko ten, kto stracił kogoś bliskiego i nie ważne w jaki sposób...

Avatar
Gość / 25 listopada 2013 o 11:18

Ciężko coś powiedzieć na ten temat.

Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne.

Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:30

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
sheanez / 22 listopada 2013 o 19:29

Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!

Po co się z nimi wdajesz w pyskówki? Nie podgrzewaj tego.

Nic Ci Ojca nie zwróci, tych fatalnych okoliczności wypadku też nie zmienisz. I niestety gadania, że "doigrał się" również nie uciszysz.

Mam nadzieję, że forum uszanuje Wasz ból i zamilknie. Kondolencje dla całej rodziny, pewnie spotkamy się nie raz na cmentarzu przy Jego grobie.

Po co się z nimi wdajesz w pyskówki? Nie podgrzewaj tego.

Nic Ci Ojca nie zwróci, tych fatalnych okoliczności wypadku też nie zmienisz. I niestety gadania, że "doigrał się" również nie uciszysz.

Mam nadzieję, że forum uszanuje Wasz ból i zamilknie. Kondolencje dla całej rodziny, pewnie spotkamy się nie raz na cmentarzu przy Jego grobie.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 10:54

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
co was to obchodzi / 21 listopada 2013 o 10:43

Tragedia - ciekawe kto mu zwróci za uszkodzenia pojazdu... zderzak, osłony, pas przedni itd.

Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!

Avatar
Gość / 15 listopada 2013 o 06:22

na 100% to kierowca nie zauważył i hamował dopiero po fakcie

Avatar
Gość / 14 listopada 2013 o 09:02

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
obserwator / 14 listopada 2013 o 06:31

Może i winny ale gdyby to pies był na ulicy czy kot to pal licho a to człowiek... stracił życie a kierowca powiedział że kilka sekund wcześniej oślepiły go światła innego samochodu wyjeżdżającego z uliczki obok i że nie zauważył nawet że ktoś leży na jezdni w miejscu oświetlonym a co gdybyś to był ty gdybyś np zasłabł? Jestem kierowcą i dla mnie to jest niemożliwe chyba że się kierowca zagapił lub ma problemy ze wzrokiem bo jezdnię dobrze widzisz poza tym baba która wyjechała z tej uliczki nie wymusiła musiała stwierdzić że vw jest jeszcze na tyle daleko że zdąży więc zanim facet dojechał miał czas i większą odległość a nawet jak go światła oślepiły to w momencie wyminięcia się tych pojazdów wzrok bardzo szybko się przestawia a coś się stało że kierowca nie widział Warto się nad tym zastanowić Koszty naprawy tego auta nie przekroczą kilkuset złotych a życia człowiekowi nie zwrócisz ono jest bezcenne

Może i winny ale gdyby to pies był na ulicy czy kot to pal licho a to człowiek... stracił życie a kierowca powiedział że kilka sekund wcześniej oślepiły go światła innego samochodu wyjeżdżającego z uliczki obok i że nie zauważył nawet że ktoś leży na jezdni w miejscu oświetlonym a co gdybyś to był ty gdybyś np zasłabł? Jestem kierowcą i dla mnie to jest niemożliwe chyba że się kierowca zagapił lub ma problemy ze wzrokiem bo jezdnię dobrze widzisz poza tym baba która wyjechała z tej uliczki nie wymusiła musiała stwierdzić że vw jest jeszcz... rozwiń

Avatar
Gość / 12 maja 2014 o 13:39

Powinni starego dziada zamknąć. Jak się jest ślepym to się nie powinno siadać za kierownicę. Ciekawe jakby na drodze była wyrwa głębokości paru metrów to czy dziad też by w nią wjechał.Ślepym powinno się zabierać prawo jazdy. 

Avatar
nie ważne / 10 maja 2014 o 10:38

Zrozumieć ten ból może tylko ten, kto stracił kogoś bliskiego i nie ważne w jaki sposób...

Avatar
Gość / 25 listopada 2013 o 11:18

Ciężko coś powiedzieć na ten temat.

Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne.

Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:30

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
sheanez / 22 listopada 2013 o 19:29

Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!

Po co się z nimi wdajesz w pyskówki? Nie podgrzewaj tego.

Nic Ci Ojca nie zwróci, tych fatalnych okoliczności wypadku też nie zmienisz. I niestety gadania, że "doigrał się" również nie uciszysz.

Mam nadzieję, że forum uszanuje Wasz ból i zamilknie. Kondolencje dla całej rodziny, pewnie spotkamy się nie raz na cmentarzu przy Jego grobie.

Po co się z nimi wdajesz w pyskówki? Nie podgrzewaj tego.

Nic Ci Ojca nie zwróci, tych fatalnych okoliczności wypadku też nie zmienisz. I niestety gadania, że "doigrał się" również nie uciszysz.

Mam nadzieję, że forum uszanuje Wasz ból i zamilknie. Kondolencje dla całej rodziny, pewnie spotkamy się nie raz na cmentarzu przy Jego grobie.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2013 o 10:54

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
co was to obchodzi / 21 listopada 2013 o 10:43

Tragedia - ciekawe kto mu zwróci za uszkodzenia pojazdu... zderzak, osłony, pas przedni itd.

Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!

Avatar
Gość / 15 listopada 2013 o 06:22

na 100% to kierowca nie zauważył i hamował dopiero po fakcie

Avatar
Gość / 14 listopada 2013 o 09:02

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
obserwator / 14 listopada 2013 o 06:31

Może i winny ale gdyby to pies był na ulicy czy kot to pal licho a to człowiek... stracił życie a kierowca powiedział że kilka sekund wcześniej oślepiły go światła innego samochodu wyjeżdżającego z uliczki obok i że nie zauważył nawet że ktoś leży na jezdni w miejscu oświetlonym a co gdybyś to był ty gdybyś np zasłabł? Jestem kierowcą i dla mnie to jest niemożliwe chyba że się kierowca zagapił lub ma problemy ze wzrokiem bo jezdnię dobrze widzisz poza tym baba która wyjechała z tej uliczki nie wymusiła musiała stwierdzić że vw jest jeszcze na tyle daleko że zdąży więc zanim facet dojechał miał czas i większą odległość a nawet jak go światła oślepiły to w momencie wyminięcia się tych pojazdów wzrok bardzo szybko się przestawia a coś się stało że kierowca nie widział Warto się nad tym zastanowić Koszty naprawy tego auta nie przekroczą kilkuset złotych a życia człowiekowi nie zwrócisz ono jest bezcenne

Może i winny ale gdyby to pies był na ulicy czy kot to pal licho a to człowiek... stracił życie a kierowca powiedział że kilka sekund wcześniej oślepiły go światła innego samochodu wyjeżdżającego z uliczki obok i że nie zauważył nawet że ktoś leży na jezdni w miejscu oświetlonym a co gdybyś to był ty gdybyś np zasłabł? Jestem kierowcą i dla mnie to jest niemożliwe chyba że się kierowca zagapił lub ma problemy ze wzrokiem bo jezdnię dobrze widzisz poza tym baba która wyjechała z tej uliczki nie wymusiła musiała stwierdzić że vw jest jeszcz... rozwiń