Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

20 marca 2009 r.
10:29
Edytuj ten wpis

Pędził 164 km/h. Dostał 20 punktów i 1000 zł mandatu

0 7 A A

Przekroczył prędkość o 80 km/h, wyprzedzał na przejściach dla pieszych i przekraczał linię ciągłą. To tylko kilka z kilkunastu wykroczeń jakie popełnił jednorazowo kierowca zatrzymany wczoraj przez krasnostawską policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
29-letni świdniczanin "zarobił” w ten sposób 20 punktów karnych. Dostał też 1000 zł mandatu.

Pirat natknął się na patrol policji z wideorejestratorem na jednej z ulic. Szarżował, mimo bardzo trudnych warunków pogodowych: widoczność ograniczała śnieżyca, a na drodze zalegała warstwa błota pośniegowego.

Ale nie tylko jemu w tym dniu zabrakło wyobraźni. Policjanci ukarali 18 punktami karnymi także 32-letniego mieszkańca Poznania, który nie dość, że jechał za szybko, to jeszcze wyprzedzał na przejściu dla pieszych.

(sad)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 20 marca 2009 o 16:05
bbb napisał:
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

za mało ?????????? ROZUMU I WYOBRAŻNI spróbuj tak pomykać swoją wypasioną taczką może będziesz dawcą organów[jeśli cuś zostanie]
/>
za mało ?????????? ROZUMU I WYOBRAŻNI spróbuj tak pomykać swoją wypasioną taczką może będziesz dawcą organów[jeśli cuś zostanie] rozwiń
Avatar
USSI / 20 marca 2009 o 15:05
Może to Dzidek G. zap...z Chełma celem odwiedzenia dawnych kolegów z Zamościa
Avatar
zen / 20 marca 2009 o 13:43
jemu nie zabrakło wyobrazni tylko rozumu.....jakim to trzeba byc idiota zeby w taka pogode tak szybko jechac i popełniac przy tym inne wykroczenia...
Avatar
bbb / 20 marca 2009 o 13:39
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów.
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów. rozwiń
Avatar
marek / 20 marca 2009 o 12:47
Takiemu bez muzgowemu deb***OWI należałoby zabrać prawo jazdy na minimum 10 lat! oraz ukarać grzywną 10 000 zł.
Avatar
haha / 20 marca 2009 o 12:12
Hahaha i tak policja walczy z piratami, a potem sie dziwią skąd tyle ofiar na drogach. Tym razem thebilowi udało się nikogo nie zabić, ale następnym pojedzie 204 km/h.
Avatar
lolo / 20 marca 2009 o 12:00
znowu Bolid Młodzieży Wiejskiej..
Avatar
lolo / 20 marca 2009 o 16:05
bbb napisał:
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

za mało ?????????? ROZUMU I WYOBRAŻNI spróbuj tak pomykać swoją wypasioną taczką może będziesz dawcą organów[jeśli cuś zostanie]
/>
za mało ?????????? ROZUMU I WYOBRAŻNI spróbuj tak pomykać swoją wypasioną taczką może będziesz dawcą organów[jeśli cuś zostanie] rozwiń
Avatar
USSI / 20 marca 2009 o 15:05
Może to Dzidek G. zap...z Chełma celem odwiedzenia dawnych kolegów z Zamościa
Avatar
zen / 20 marca 2009 o 13:43
jemu nie zabrakło wyobrazni tylko rozumu.....jakim to trzeba byc idiota zeby w taka pogode tak szybko jechac i popełniac przy tym inne wykroczenia...
Avatar
bbb / 20 marca 2009 o 13:39
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów.
Trochę za mało informacji, aby komentować i osądzać kierowcę jako deb***a. Jakoś nie słyszę aby przy takich prędkościach było dużo wypadków (albo jakiekolwiek). Może to była dwupasmóka. A może to kierowca rajdowy. Wiadomo, że tak zwane pasy bezpieczeństwa są niebezpieczne powyżej 60-tki. W zasadzie mała różnica czy ktoś jedzie 100 czy 160. Moi przedmówcy chyba nigdy z taką prędkością nie jechali. Ich 18-letnie Golfiki pomykają tylko 50-siątką i to ze śmiercią w oczach, bo sprawny jest jedynie drążek zmiany biegów. rozwiń
Avatar
marek / 20 marca 2009 o 12:47
Takiemu bez muzgowemu deb***OWI należałoby zabrać prawo jazdy na minimum 10 lat! oraz ukarać grzywną 10 000 zł.
Avatar
haha / 20 marca 2009 o 12:12
Hahaha i tak policja walczy z piratami, a potem sie dziwią skąd tyle ofiar na drogach. Tym razem thebilowi udało się nikogo nie zabić, ale następnym pojedzie 204 km/h.
Avatar
lolo / 20 marca 2009 o 12:00
znowu Bolid Młodzieży Wiejskiej..