Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 maja 2014 r.
8:24
Edytuj ten wpis

Pędziła prawie 200 km/h. "Spieszyła się na ślub koleżanki (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jotem
195 21 A A

195 kilometrów na godzinę w terenie niezabudowanym oraz 139 km/h w mieście miała na liczniku w mercedesie 27-latka. Dodatkowo wyprzedzała na skrzyżowaniu. Straciła prawo jazdy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zosia / 14 maja 2014 o 11:39

Uważam, że kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn, bo jeżdżą rozważniej i spokojniej, bez niepotrzebnego ryzykanctwa

Avatar
Milly / 13 maja 2014 o 22:09

Z cos takiego 10 tys kary,prawojazdy zabrane do konca zycia i to tyle.

Avatar
Edward / 13 maja 2014 o 21:11

Co za idioci się tu wypowiadają... co niby wielkiego zrobiła? Wyprzedziła parę razy i tyle i to nawet nie w jakiś niebezpieczny sposób - miała za każdym razem dużo luzu z przeciwka. Gdzie niby to wielkie skrzyżowanie? Na filmie żadnego nie widać. Większość was to wyprzedza chyba tylko traktor uprzednio zbierając się do tego pół godziny.

Avatar
sąsiad / 13 maja 2014 o 18:32

Prawidłowo, za takie coś powinno być 10 tys mandatu i prawko zabrane na co najmniej rok. Tatuś pożyczył mercedesa to niech teraz wozi szofer córcię....

Córka komendanta,mogą im wszystkim skoczyć,wszystko się wyjaśniło,nikt nie ucierpiał tylko  "przepał " wyszedł,trochę więcej spalił.

Avatar
przesmiewca / 13 maja 2014 o 16:32

A jednak blondynka i to 100%

zluzuj pośladki trolku ;)

Avatar
antydebil / 13 maja 2014 o 13:58

A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!

A jednak blondynka i to 100%

Avatar
Esca / 13 maja 2014 o 13:53

a czy policja nie powinna jej zatrzymać po 1 wykroczeniu ? tylko wpływ do budżetu państwa trzeba zwiększyć i poczekać , powodując tym samym niewyobrażalne zagrożenie życia ludzi bo oni dali jej jechać przez jakiś czas w taki niebezpieczny sposób. Czuje się zagrożony widząc takie filmy w których policja pozwala "nałapać punktów" piratom drogowym........

Dokładnie. To tak jakby czekać aż zabójca wystrzela cały magazynek do ludzi i dpiero wtedy aresztować. Żeby dłuższy wyrok dostał za większą liczbę trupów. .

Dokładnie. To tak jakby czekać aż zabójca wystrzela cały magazynek do ludzi i dpiero wtedy aresztować. Żeby dłuższy wyrok dostał za większą liczbę trupów. .

rozwiń
Avatar
W / 13 maja 2014 o 13:14

Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!

Popieram!! ;)

Avatar
W / 13 maja 2014 o 13:12

Jesteś blondynką?

A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!!

Avatar
Daniel / 13 maja 2014 o 13:10

Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!

dokladnie!

Avatar
Zosia / 14 maja 2014 o 11:39

Uważam, że kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn, bo jeżdżą rozważniej i spokojniej, bez niepotrzebnego ryzykanctwa

Avatar
Milly / 13 maja 2014 o 22:09

Z cos takiego 10 tys kary,prawojazdy zabrane do konca zycia i to tyle.

Avatar
Edward / 13 maja 2014 o 21:11

Co za idioci się tu wypowiadają... co niby wielkiego zrobiła? Wyprzedziła parę razy i tyle i to nawet nie w jakiś niebezpieczny sposób - miała za każdym razem dużo luzu z przeciwka. Gdzie niby to wielkie skrzyżowanie? Na filmie żadnego nie widać. Większość was to wyprzedza chyba tylko traktor uprzednio zbierając się do tego pół godziny.

Avatar
sąsiad / 13 maja 2014 o 18:32

Prawidłowo, za takie coś powinno być 10 tys mandatu i prawko zabrane na co najmniej rok. Tatuś pożyczył mercedesa to niech teraz wozi szofer córcię....

Córka komendanta,mogą im wszystkim skoczyć,wszystko się wyjaśniło,nikt nie ucierpiał tylko  "przepał " wyszedł,trochę więcej spalił.

Avatar
przesmiewca / 13 maja 2014 o 16:32

A jednak blondynka i to 100%

zluzuj pośladki trolku ;)

Avatar
antydebil / 13 maja 2014 o 13:58

A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!

A jednak blondynka i to 100%

Avatar
Esca / 13 maja 2014 o 13:53

a czy policja nie powinna jej zatrzymać po 1 wykroczeniu ? tylko wpływ do budżetu państwa trzeba zwiększyć i poczekać , powodując tym samym niewyobrażalne zagrożenie życia ludzi bo oni dali jej jechać przez jakiś czas w taki niebezpieczny sposób. Czuje się zagrożony widząc takie filmy w których policja pozwala "nałapać punktów" piratom drogowym........

Dokładnie. To tak jakby czekać aż zabójca wystrzela cały magazynek do ludzi i dpiero wtedy aresztować. Żeby dłuższy wyrok dostał za większą liczbę trupów. .

Dokładnie. To tak jakby czekać aż zabójca wystrzela cały magazynek do ludzi i dpiero wtedy aresztować. Żeby dłuższy wyrok dostał za większą liczbę trupów. .

rozwiń
Avatar
W / 13 maja 2014 o 13:14

Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!

Popieram!! ;)

Avatar
W / 13 maja 2014 o 13:12

Jesteś blondynką?

A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!!

Avatar
Daniel / 13 maja 2014 o 13:10

Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!

dokladnie!

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!