Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 sierpnia 2012 r.
7:43
Edytuj ten wpis

Raciborowice: Zderzenie samochodu i autobusu. Nie żyje 17-latek

Autor: Zdjęcie autora mc
0 15 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

17-latek zginął na miejscu, a jego 33-letni kolega został ranny w wypadku, do którego doszło w niedzielę w nocy w miejscowości Raciborowice (Zaniże). Zderzyły się tam samochód osobowy i autobus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strażacy i policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku przed godz. 23:30. Na drodze wojewódzkiej 844 w powiecie chełmskim zderzyły się volkswagen jetta i autobus rejsowy jadący z Hrubieszowa do Zakopanego.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki VW Jetta 33-letni mieszkaniec Zamościa zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający autobus, a następnie dachował - informuje policja.

W wypadku zginął 17-letni pasażer volkswagena. Ranny kierowca samochodu trafił do szpitala. Pasażerom jadącym autobusem nic się nie stało. Pojechali do Zakopanego innym podstawionym przez przewoźnika autobusem.

Policja ustala okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin nieprzejezdna.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kolezanka / 21 sierpnia 2012 o 03:39
Kamil S (17lat) - pochodzil z Bialopola. Ukonczyl gimnazjum i zamierzal isc do zawodowki na kelnera. Przez kilkanascie tygodni mial noge w gipsie. Przeszedl operacje gdzie wstawili mu druty i sruby w noge po wypadku na boisku. Czy tak musialo sie skonczyc jego zycie?? Kondolencje dla jego rodziny. Kamil niech twa dusza spoczywa w pokoju:**//
Avatar
Mati T / 13 sierpnia 2012 o 21:46
To też mój kolega to prawda jeden ma 17 lat a drugi 33 lata jeden nieżyje a drugi w stanie krytycznym pochodzili z Białopola
Avatar
kolo / 13 sierpnia 2012 o 20:59
mateo do szkoły marsz ty nieuku
Avatar
mateo / 13 sierpnia 2012 o 20:51
jeden miał 33 lata a drugi 17 ten co zginoł był moim kolegoł i pochodził z białopola WYRAZY WSPUŁĆUĆ DLA RODZINY
Avatar
pab / 13 sierpnia 2012 o 18:07
Przepraszamy za to liczne nagromadzenie błędów, wszystkie już poprawione.
Avatar
elwira / 13 sierpnia 2012 o 15:02
Byli prawdopodobnie w tym samym wieku, czyli mieli po te około 17 lat.. jeden zostal wyciągnięty z samochodu przez tego kierowcę autobusu i być może dzięki temu jeszcze żyje
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2012 o 14:20
Ktoś wie jak jest na prawde? Ile miał lat ten biedak? Skad był? Z Zamościa?
Avatar
Ania / 13 sierpnia 2012 o 14:05
Rodziną bądź osoby bliskie pasażera proszę o kontakt 506-012-886
Avatar
Er z krainy Gier / 13 sierpnia 2012 o 13:04
[quote name='bb' timestamp='1344851676' post='664016']
"17-latek zginął na miejscu, a jego [color=#b22222][size=4]33-letni kolega w tym samym wieku [/size][/color]został ranny" - hahaha brawo! oby tak dalej!
[/quote]


No przecież w tym samym wieku został ranny. W XXI wieku
Avatar
bb / 13 sierpnia 2012 o 11:54
"17-latek zginął na miejscu, a jego [color=#b22222][size=4]33-letni kolega w tym samym wieku [/size][/color]został ranny" - hahaha brawo! oby tak dalej!
Avatar
Kolezanka / 21 sierpnia 2012 o 03:39
Kamil S (17lat) - pochodzil z Bialopola. Ukonczyl gimnazjum i zamierzal isc do zawodowki na kelnera. Przez kilkanascie tygodni mial noge w gipsie. Przeszedl operacje gdzie wstawili mu druty i sruby w noge po wypadku na boisku. Czy tak musialo sie skonczyc jego zycie?? Kondolencje dla jego rodziny. Kamil niech twa dusza spoczywa w pokoju:**//
Avatar
Mati T / 13 sierpnia 2012 o 21:46
To też mój kolega to prawda jeden ma 17 lat a drugi 33 lata jeden nieżyje a drugi w stanie krytycznym pochodzili z Białopola
Avatar
kolo / 13 sierpnia 2012 o 20:59
mateo do szkoły marsz ty nieuku
Avatar
mateo / 13 sierpnia 2012 o 20:51
jeden miał 33 lata a drugi 17 ten co zginoł był moim kolegoł i pochodził z białopola WYRAZY WSPUŁĆUĆ DLA RODZINY
Avatar
pab / 13 sierpnia 2012 o 18:07
Przepraszamy za to liczne nagromadzenie błędów, wszystkie już poprawione.
Avatar
elwira / 13 sierpnia 2012 o 15:02
Byli prawdopodobnie w tym samym wieku, czyli mieli po te około 17 lat.. jeden zostal wyciągnięty z samochodu przez tego kierowcę autobusu i być może dzięki temu jeszcze żyje
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2012 o 14:20
Ktoś wie jak jest na prawde? Ile miał lat ten biedak? Skad był? Z Zamościa?
Avatar
Ania / 13 sierpnia 2012 o 14:05
Rodziną bądź osoby bliskie pasażera proszę o kontakt 506-012-886
Avatar
Er z krainy Gier / 13 sierpnia 2012 o 13:04
[quote name='bb' timestamp='1344851676' post='664016']
"17-latek zginął na miejscu, a jego [color=#b22222][size=4]33-letni kolega w tym samym wieku [/size][/color]został ranny" - hahaha brawo! oby tak dalej!
[/quote]


No przecież w tym samym wieku został ranny. W XXI wieku
Avatar
bb / 13 sierpnia 2012 o 11:54
"17-latek zginął na miejscu, a jego [color=#b22222][size=4]33-letni kolega w tym samym wieku [/size][/color]został ranny" - hahaha brawo! oby tak dalej!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!