Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

31 grudnia 2011 r.
16:33
Edytuj ten wpis

Sędzia pijana w pracy. Kara? Ma sądzić daleko od domu

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 22 A A
Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pra
Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pra

Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pracy Marii B., sędzi z Krasnegostawu. Za pijaństwo w pracy prawniczka została ukarana przeniesieniem do pracy w innym sądzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sąd Najwyższy rozpatrywał apelację ministra sprawiedliwości od czerwcowego wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Sędzia Maria B. została ukarana jedynie przeniesieniem na inne stanowisko służbowe, ale niezbyt daleko, bo na obszarze działania Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Od tego wyroku odwoływała się również Maria B.

Lubelscy sędziowie doszli do wniosku, że sędzia kilkukrotnie była w pracy pod wpływem alkoholu. Po raz pierwszy wpadła 29 maja 2008 r. Sądziła w wydziale cywilnym Sądu Rejonowego w Krasnymstawie. Szefowa wyczuła w jej gabinecie zapach alkoholu. Na dobre Maria B. została odsunięta od pracy dopiero w lutym 2009 r. Pracownik sądu zastał ją w jej gabinecie, kobieta mówiła bełkotliwie.
Z powodu upływu czasu cztery z pięciu zarzutów się przedawniły. Maria B. została ukarana tylko za to, że była po alkoholu na początku lutego 2009 roku.

Teraz Minister Sprawiedliwości na wskazać sędzi nowe miejsce pracy. Maria B. ma też inne kłopoty. Niedawno sąd dyscyplinarny uchylił jej immunitet. Domagała się tego prokuratura, która chce sędzi postawić zarzut fałszowania protokołów sądowych. Maria B. odwołała się od tego orzeczenia do Sądu Najwyższego.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
portier / 2 stycznia 2012 o 13:13
[quote name='Gość' timestamp='1325408078' post='577204']
A zobaczycie, że ją wywalą w końcu na zbity pysk pijaczkę jedną.
[/quote]
Żadko kiedy bywała trzeżwa.
Avatar
jOLA / 2 stycznia 2012 o 13:11
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
Dlatego jest sędzią w Polsce,tu może POoddychać,gdzie indziej było by to nie możliwe. Ciekawe ile wyroków wydała TAKA NACHLANA.
Avatar
Stefan / 2 stycznia 2012 o 13:07
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
IMUNITET-i wszystko jasne. Może chlać i ćpać ile chce, można jej tylko na PYRDEL skoczyć. hej
Avatar
sex / 2 stycznia 2012 o 11:36
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
Avatar
Kolka / 1 stycznia 2012 o 17:14
[quote name='wacek' timestamp='1325418016' post='577260']
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
[/quote]
Nic tylko wieszać POjebów.
Avatar
Wacek / 1 stycznia 2012 o 12:46
[quote name='Jola' timestamp='1325403144' post='577181']
Zwolnić dyscyplinarnie ???? Co ty ANIOŁEM jesteś ?????
[/quote]
Praca po pijaku to chyba przestępstwo ? To jak przestępca może sądzić przestępców ? To jakieś cyrki ?
Avatar
Maniek / 1 stycznia 2012 o 12:42
[quote name='Jola' timestamp='1325409204' post='577219']
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
[/quote]
Właśnie do POlityki by się nadawała ! POkazała co potrafi ! W Kraśniku były burmistrz też POkazał jaki prawy !
Avatar
wacek / 1 stycznia 2012 o 12:40
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
Avatar
ManiekLKR / 1 stycznia 2012 o 12:37
I taki śmieć ma sądzić innych ! Przecież to jakieś jaja !
Avatar
Jola / 1 stycznia 2012 o 10:13
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
Avatar
portier / 2 stycznia 2012 o 13:13
[quote name='Gość' timestamp='1325408078' post='577204']
A zobaczycie, że ją wywalą w końcu na zbity pysk pijaczkę jedną.
[/quote]
Żadko kiedy bywała trzeżwa.
Avatar
jOLA / 2 stycznia 2012 o 13:11
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
Dlatego jest sędzią w Polsce,tu może POoddychać,gdzie indziej było by to nie możliwe. Ciekawe ile wyroków wydała TAKA NACHLANA.
Avatar
Stefan / 2 stycznia 2012 o 13:07
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
IMUNITET-i wszystko jasne. Może chlać i ćpać ile chce, można jej tylko na PYRDEL skoczyć. hej
Avatar
sex / 2 stycznia 2012 o 11:36
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
Avatar
Kolka / 1 stycznia 2012 o 17:14
[quote name='wacek' timestamp='1325418016' post='577260']
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
[/quote]
Nic tylko wieszać POjebów.
Avatar
Wacek / 1 stycznia 2012 o 12:46
[quote name='Jola' timestamp='1325403144' post='577181']
Zwolnić dyscyplinarnie ???? Co ty ANIOŁEM jesteś ?????
[/quote]
Praca po pijaku to chyba przestępstwo ? To jak przestępca może sądzić przestępców ? To jakieś cyrki ?
Avatar
Maniek / 1 stycznia 2012 o 12:42
[quote name='Jola' timestamp='1325409204' post='577219']
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
[/quote]
Właśnie do POlityki by się nadawała ! POkazała co potrafi ! W Kraśniku były burmistrz też POkazał jaki prawy !
Avatar
wacek / 1 stycznia 2012 o 12:40
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
Avatar
ManiekLKR / 1 stycznia 2012 o 12:37
I taki śmieć ma sądzić innych ! Przecież to jakieś jaja !
Avatar
Jola / 1 stycznia 2012 o 10:13
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.