Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

11 września 2013 r.
7:35
Edytuj ten wpis

Śmiertelny wypadek w Sawinie. Bmw rozpadło się na pół

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 54 A A
Do wypadku doszło w miejscowości Sawin (Policja)
Do wypadku doszło w miejscowości Sawin (Policja)

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przed godz. 23 w miejscowości Sawin (pow. chełmski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony dotychczas kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi uderzając w drzewo. Na skutek zdarzenia samochód rozpadł się na dwie części. W pojeździe jechało sześć osób - relacjonuje mł. asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji.

Na miejscu zginął 27-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego. Pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala, gdzie zmarł drugi mężczyzna. Jego tożsamość nie została jeszcze ustalona.

Dwóch mężczyzn jadących samochodem było nietrzeźwych. Od pozostałych uczestników została zabezpieczona krew do badań. Policjanci ustalają, kto kierował autem oraz przyczyny wypadku.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krystian / 31 grudnia 2013 o 19:22

z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.

Opony dobre dobry kierowca tez o czym ty piszesz chłopaku. Gdzie zdrowy rozsądek , Stan techniczny auta dobry tylko ze rozpada się na 2 kawałki. To nie prędkość zabija tylko głupota młodych ludzi.Jakie on może mieć pojęcie o szybkiej jeździe jak ma te prawko nawet niech te 2 lata :) pozdrawiam

Opony dobre dobry kierowca tez o czym ty piszesz chłopaku. Gdzie zdrowy rozsądek , Stan techniczny auta dobry tylko ze rozpada się na 2 kawałki. To nie prędkość zabija tylko głupota młodych ludzi.Jakie on może mieć pojęcie o szybkiej jeździe jak ma te prawko nawet niech te 2 lata :) pozdrawiam

rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 11:48

szkoda

Avatar
fittsmeans / 6 listopada 2013 o 07:51

nie lubię juz grzybów

Avatar
K. / 1 października 2013 o 11:37

No masz,w żyiu bym nie wpadł(a )na to że to kierowca

Avatar
Jago / 27 września 2013 o 20:28

czyli kto??????

kierowca prowadził :)

Avatar
AnLex / 26 września 2013 o 14:22

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

·         przy pracy

·         przy pracy w rolnictwie

·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)

Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.

Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.

Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.

Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!

Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.

Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.

Kontakt:

tel. 721 401 000

lub poprzez stronę

http://www.kancelariaanlex.p

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

... rozwiń
Avatar
K. / 26 września 2013 o 13:35

???

Avatar
Gość / 26 września 2013 o 07:16

Dzielnicowy z Popiórkowa nachlany.

Avatar
K. / 25 września 2013 o 22:00

czyli kto??????

Avatar
. / 23 września 2013 o 18:59

Nie liczy się to, jakim był kierowcą, ale to, ze złamał przepisy i spowodował wypadek. Gdyby jechał z dozwoloną prędkoscią to takiej tragedii by nie było.

Ja tylko dodam ze prowadzil ten co zyje.. Sk******

Avatar
krystian / 31 grudnia 2013 o 19:22

z tego co udalo mi sie dowiedzieć od ojca jednego chłopaka to kierował ten co nie żyje. To bardzo dobry kierowca był. Jeździł dosyć szybko ale świetnie prowadził. Mówił że " darli ostro" ale pewno coś musiało się stać na drogę wylecieć albo zajechać im bo on opanowanie miał niesamowite i bez przyczyny to się nie stało. Auto było w idealnym stanie i opony prawie nówki co widać. Po prostu coś im chyba na drogę wleciało i takie nieszczęście.

Opony dobre dobry kierowca tez o czym ty piszesz chłopaku. Gdzie zdrowy rozsądek , Stan techniczny auta dobry tylko ze rozpada się na 2 kawałki. To nie prędkość zabija tylko głupota młodych ludzi.Jakie on może mieć pojęcie o szybkiej jeździe jak ma te prawko nawet niech te 2 lata :) pozdrawiam

Opony dobre dobry kierowca tez o czym ty piszesz chłopaku. Gdzie zdrowy rozsądek , Stan techniczny auta dobry tylko ze rozpada się na 2 kawałki. To nie prędkość zabija tylko głupota młodych ludzi.Jakie on może mieć pojęcie o szybkiej jeździe jak ma te prawko nawet niech te 2 lata :) pozdrawiam

rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 11:48

szkoda

Avatar
fittsmeans / 6 listopada 2013 o 07:51

nie lubię juz grzybów

Avatar
K. / 1 października 2013 o 11:37

No masz,w żyiu bym nie wpadł(a )na to że to kierowca

Avatar
Jago / 27 września 2013 o 20:28

czyli kto??????

kierowca prowadził :)

Avatar
AnLex / 26 września 2013 o 14:22

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

·         przy pracy

·         przy pracy w rolnictwie

·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)

Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.

Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.

Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.

Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!

Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.

Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.

Kontakt:

tel. 721 401 000

lub poprzez stronę

http://www.kancelariaanlex.p

Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków:

·         komunikacyjnych

... rozwiń
Avatar
K. / 26 września 2013 o 13:35

???

Avatar
Gość / 26 września 2013 o 07:16

Dzielnicowy z Popiórkowa nachlany.

Avatar
K. / 25 września 2013 o 22:00

czyli kto??????

Avatar
. / 23 września 2013 o 18:59

Nie liczy się to, jakim był kierowcą, ale to, ze złamał przepisy i spowodował wypadek. Gdyby jechał z dozwoloną prędkoscią to takiej tragedii by nie było.

Ja tylko dodam ze prowadzil ten co zyje.. Sk******

Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 30 13

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 205 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 122 37

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 15

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?