środa, 21 lutego 2018 r.

Chełm

Student z Chełma zapłaci za żart kolegów?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 stycznia 2012, 19:09
Autor: bar

 (Kadr z filmu)
(Kadr z filmu)

Ktoś nagrał, a następnie zamieścił w Internecie filmik przedstawiający prawdopodobnie pijanego studenta. Zaczepiany przez rozbawionych kolegów osuwa się z krzesła na kaloryfer. Wybuchła afera, bo okazało się, że „bohaterem” filmu jest członek samorządu studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Filmu z portalu został usunięty. Ale głupi żart może się zakończyć usunięciem z uczelni tak bohatera filmu, jak i jego kolegów, którzy go publicznie ośmieszyli.

– Ostateczną decyzję co do przyszłości zamieszanych w tę sprawę studentów podejmie rektor – mówi Beata Fałda, prorektor PWSZ. – Uczyni to na podstawie opinii, jakie wyda uczelniana komisja dyscyplinarna i sąd koleżeński samorządu studentów. Obawiam się, że nie będzie pobłażliwy.

Zdaniem Przemysława Stopy, przewodniczącego samorządu studentów PWSZ, sfilmowanemu studentowi tylko pogratulować kolegów, których stać było na tak głupi i brzemienny w skutkach dowcip.

– Rzeczywiście jest on członkiem samorządu – przyznaje Stopa. – Ale nie jestem pewien, czy sfilmowano go w naszej siedzibie. Na pewno popełnił błąd, ale jeszcze większy, graniczący wręcz z przestępstwem popełnili jego „koledzy”.

– Nie piłem alkoholu na uczelni. Nie chciałem narazić jej dobrego imienia na szwank. W całej sprawie czuję się poszkodowany – powiedział nam bohater afery.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Coach Outlet Online
ktn
four eaterior
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Coach Outlet Online
Coach Outlet Online (16 stycznia 2012 o 06:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Anything [url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Online[/url]happen[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Online Outlet Store[/url] any[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Online[/url]our life[url=http://www.coachoutletsstoreonlines.ca/]Coach Outlet[/url]full[url=http://www.coachoutletstores-online.net/][spam][/url]The [url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory[/url]of life[url=http://www.coachoutletstores-online.net/][spam] Store[/url]in our [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/][spam][/url], we[url=http://www.coachfactorystores-online.net/]Coach Factory Online[/url]control [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Online[/url]and[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Outlet Online[/url]mishappening. [url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet[/url]thing, which[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Store Online[/url]controlled, [url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet Stores Online[/url]of[url=http://www.coachsfactory-outlets.net/]Coach Factory[/url]and[url=http://www.coachoutletsstoreonlines.ca/]Coach Outlet Store Online[/url] cash.
[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Outlet[/url] loans[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Scarf[/url]taken[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Outlet Online[/url]salary[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Outlet[/url]to meet[url=http://www.coachfactorystores-online.net/]Coach Factory Store Online[/url] credit [url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Store[/url]and[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Online Outlet[/url]cash, [url=http://www.coachfactory-storeonlines.net/]Coach Factory Store[/url]are[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Outlet[/url]to [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Outlet Store Online[/url] Due[url=http://www.coachsfactory-outlets.net/]Coach Factory Outlet[/url]uncertainties[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Outlet Online[/url]life[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Outlet[/url]loans[url=http://www.coachfactory-storeonlines.net/]Coach Factory Store Online[/url]getting[url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet Store Online[/url]and[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Scarf Outlet[/url]popular [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/][spam] Store[/url]by[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/][spam][/url]These loans[url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Store Online[/url]the[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Outlet[/url]with a variety of post-dated check loans etc.
Rozwiń
ktn
ktn (10 stycznia 2012 o 07:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przykład idzie od nauczycieli akademickich, a w większości swoje nawyki przenoszą z macierzystych jednostek, tajemnica poliszynela jest że go kadry wykładającej tam są pracownicy Politechniki Lubelskiej, więc co się tam odbywa jest przenoszone na inne uczelnie. Rektorowi to odpowiada bo najbardziej jest zainteresowany działalnością polityczną niż wychowawczą.
Rozwiń
four eaterior
four eaterior (10 stycznia 2012 o 00:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tiaaa, na wszelkich "śledzikach" i "sympozjach" kadra ostro wali gaz ale jak studenta ktoś nagra pod wpływem to afera i wywalć trzeba... Obłuda i tyle.
Rozwiń
Kar
Kar (9 stycznia 2012 o 22:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Żałosna zabawa !
Rozwiń
zinnegopowiatu
zinnegopowiatu (9 stycznia 2012 o 22:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy ci studenci mieli problemy z lustracją? Czy to seminarium? Czy w Chełmie studenci wcale nie piją? A jak są juwenalia? Czy oni kogoś zabili, pobili ograbili?
Chyba nie ma innych problemów w całej uczelni? Mają głód inkwizycji? To fatalna reklama dla szkółki będzie jeśli kat wyciągnie topór...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!