Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 maja 2009 r.
20:39
Edytuj ten wpis

Tłumy na targach pracy w Chełmie

0 4 A A

Dużym zainteresowaniem cieszyły się targi pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. Większość odwiedzających stanowiły osoby młode. Ale nie zabrakło także nieco starszych gości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Andrzej Olender i Ola Iwanicka to tegoroczni maturzyści. Chcą jak najszybciej podjąć pracę, by zarobić na studia. Ich zdaniem, każda okazja jest dobra, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy.

- Korzystam ze wszystkich sposobów - mówi Andrzej. - Jak będę siedział w domu, to na pewno pracy nie znajdę. Już wcześniej kontaktowałem się z kilkoma firmami, które poszukują pracowników, ale nie otrzymałem dotychczas żadnej odpowiedzi. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.

Andrzeja zainteresowała praca w charakterze magazyniera chłodni. Ola wybrała dla siebie pracę kelnerki. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku zarobki można zarobić około 1300 zł miesięcznie.

Anna Kwiatkowska myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej.

- Dlatego bardzo zainteresowały mnie szkolenia dla osób chcących założyć swój własny biznes - mówi. - Próbowałam na własną rękę przebrnąć przez te wszystkie procedury, ale jest to bardzo trudne. Największy kłopot miałam z biznesplanem. Mam nadzieję, że to się zmieni, gdy wezmę udział w szkoleniu.

Zdaniem Ewy Banaszuk-Celińskiej, kierownik działu pośrednictwa pracy w chełmskim PUP, te osoby na pewno znajdą pracę, bo podstawa sukcesu, to chcieć ten sukces odnieść.

- Trzeba wykazać się inicjatywą - twierdzi Daniel Ubermanowicz, który również szuka pracy. - Siedząc w domu, nic nie zdziałam. A tutaj już znalazłem dla siebie dwie oferty, które mi odpowiadają. Mam nadzieję, że choć w jednej z tych firm znajdę pracę.

Oprócz PUP na targach swoje oferty zaprezentowali Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Agencja Zatrudnienia Prestige oraz Agencja Zatrudnienia Centrum Eurokontakt oraz współpracujący z PUP Chełmski Ośrodek Rozwoju Ekonomii Społecznej, Biuro Doradztwa Personalnego Consultor i Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~mała~ / 13 maja 2009 o 08:01
Jakbyś nie zauważył chłopak ma tylko bluzę, a nie dres, a zresztą co to ma do rzeczy to przecieź nie jest rozmowa z pracodawcą tylko szukanie ofert. Ludzie spójrzcie na siebie a nie krytykujcie innych - może sami lepiej nie wyglądacie :-)))))))))))))
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 00:39
ma w planach AWF
Avatar
taki tam / 13 maja 2009 o 00:28
dres i praca ... no nierozśmieszajcie mnie ... sprawdźcie lepiej czy coś nie zginęło
Avatar
siuśmajtek / 12 maja 2009 o 21:19
Szuka pracy w dresie? Co za cymbał...
Avatar
~mała~ / 13 maja 2009 o 08:01
Jakbyś nie zauważył chłopak ma tylko bluzę, a nie dres, a zresztą co to ma do rzeczy to przecieź nie jest rozmowa z pracodawcą tylko szukanie ofert. Ludzie spójrzcie na siebie a nie krytykujcie innych - może sami lepiej nie wyglądacie :-)))))))))))))
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 00:39
ma w planach AWF
Avatar
taki tam / 13 maja 2009 o 00:28
dres i praca ... no nierozśmieszajcie mnie ... sprawdźcie lepiej czy coś nie zginęło
Avatar
siuśmajtek / 12 maja 2009 o 21:19
Szuka pracy w dresie? Co za cymbał...
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!