środa, 21 marca 2018 r.

Chełm

To jest szansa dla młodych ludzi

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lutego 2006, 21:53

Kilka miejsc pracy w ramach stażu i przygotowania zawodowego czeka
na kandydatów zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności i doświadczenia. Pracowników przyjmie Wydział Rozwoju i Promocji oraz Biuro Pełnomocnika ds. Pozyskiwania Funduszy Pomocowych Urzędu Miasta Chełm.

Staż, jak i przygotowanie zawodowe, trwa od 3 do 5 miesięcy. W obu przypadkach pracownik otrzymuje miesięczne wynagrodzenie (stypendium) w wysokości ponad 500 zł. O staż finansowany ze środków budżetu państwa mogą ubiegać się osoby w wieku do 25 lat, natomiast o staż finansowany z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego osoby w wieku do 27 lat, pod warunkiem, że nie upłynął rok od ukończenia przez nich wyższej uczelni. W ramach przygotowania zawodowego o zatrudnienie mogą ubiegać się osoby bezrobotne (zarejestrowani powyżej 1 roku), a finansowanego ze œrodków EFS bezrobotni zarejestrowani powyżej 1 roku, ale nie dłużej niż 2 lata. Dodatkowym warunkiem stawianym wszystkim zainteresowanym przez Urząd Miasta Chełm jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz dobra znajomość języka obcego.
Zgłoszenia wszystkich chętnych przyjmowane będą do 3 marca br. Zainteresowani powinni złożyć cv i inne dokumenty w Wydziale Organizacji i Nadzoru (w pok. nr 31, II piętro budynku UM Chełm przy ul. Lubelskiej 65. (rys)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!