Chełm

Turniej szachowy we Włodawie. Lista zwycięzców i zdjęcia

Dodano: 2 czerwca 2013, 10:41

Turniej szachowy we Włodawie (Łukasz Fiala)

W sali konferencyjnej Starostwa we Włodawie odbyły się II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Włodawskiego Młodzików i Juniorów do lat 16 o Puchar Starosty Włodawskiego.

W mistrzostwach wzięło udział 39 uczestników z Włodawy, Chełma, Lublina, Sobiboru, Wyryk i Łomaz. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund z tempem po 30 minut na partię dla każdego zawodnika, klasyfikowany w trzech grupach wiekowych: do lat 9, do lat 11, oraz do lat 16.

W grupie pierwszej zwyciężył Jakub Chudzik z Włodawy, II miejsce zajął Cezary Sobechowicz ULKS Niwka Łomazy, III miejsce Emilia Fiała z Włodawy. W grupie drugiej triumfował Iwańczuk Krzysztof z Chełma, przed Zuzanną Fiałą z Włodawy i Mateuszem Bojczewskim MKS Start Lublin. Natomiast w grupie juniorów na I miejscu uplasował się Rafał Bojczewski z MKS Start Lublin wyprzedzając Kamila Mojsa z Wyryk i Kamila Pydę reprezentującego MKS Start Lublin.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy z miejsc I-III puchary.