Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 lipca 2013 r.
14:25
Edytuj ten wpis

Uprawa nie wyszła. Odpowiedzą za konopie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 7 A A

Kupili w internecie nasiona konopi indyjskich. Z całej partii udało im się wyhodować tylko jedną roślinę. Na próżno. Krzak przejęli policjanci, a amatorom konopi grozi wyrok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o dwóch mieszkańców Woli Uhruskiej. Mają 21 i 22 lata. W czwartek Włodawy kryminalni weszli na posesję 22-latka. W budynku gospodarczym znaleźli 81 centymetrową roślinę – której wygląd wskazywał, że jest to konopie indyjskie.

– Roślinę wraz z donicą zabezpieczono w celu potwierdzenia zawartości THC – dodaje Bożena Chomiczewska, z włodawskiej policji. – Po ścięciu ustalono, iż waga rośliny to przeszło 30 gramów.

Wkrótce trafi ona do badań laboratoryjnych. 22- latek wyjaśnił policjantom, że roślinę uprawiał razem z 21-letnim bratem. Nasiona konopi kupili w internecie. Z wszystkich nasion mężczyznom udało się wyhodować tylko jedną roślinę. Troszczyli się, by miała ona dobre warunki do wzrostu. Przykryli ją folią na stelażu.

Wkrótce zamierzali wysuszyć roślinę i wykorzystać jej właściwości. Za uprawę konopi grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 lipca 2013 o 13:54

niszczą każdy dochodowy interes :( jak skarbówka !!!

Avatar
KORA / 5 lipca 2013 o 17:36

przecież to jest pasza dla psa Kory.

Pies zawinnił, chłopaków skażą.

PSY są nietykalne

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 17:33

No i co teraz patologiczne " gejki"  :wub:  będą palić aby im się zrobiło odlotowo i różowo w bani??? Likwidować tych ćpunów i menelstwo.

ciebie trzeba zlikwidować dewiancie.

Avatar
Żołnierz Narodowiec z Pis / 5 lipca 2013 o 16:38

No i co teraz patologiczne " gejki"  :wub:  będą palić aby im się zrobiło odlotowo i różowo w bani??? Likwidować tych ćpunów i menelstwo.

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 16:32

Cyt. "W czwartek Włodawy kryminalni weszli na posesję 22-latka"

w jaki czwartek? albo jacy kryminalni?

Avatar
abc / 5 lipca 2013 o 16:25

W budynku gospodarczym znaleźli 81 centymetrową roślinę – której wygląd wskazywał, że jest to konopie indyjskie.

Też coś palicie?

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 16:23

co za kretyn to pisał?

Avatar
Gość / 10 lipca 2013 o 13:54

niszczą każdy dochodowy interes :( jak skarbówka !!!

Avatar
KORA / 5 lipca 2013 o 17:36

przecież to jest pasza dla psa Kory.

Pies zawinnił, chłopaków skażą.

PSY są nietykalne

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 17:33

No i co teraz patologiczne " gejki"  :wub:  będą palić aby im się zrobiło odlotowo i różowo w bani??? Likwidować tych ćpunów i menelstwo.

ciebie trzeba zlikwidować dewiancie.

Avatar
Żołnierz Narodowiec z Pis / 5 lipca 2013 o 16:38

No i co teraz patologiczne " gejki"  :wub:  będą palić aby im się zrobiło odlotowo i różowo w bani??? Likwidować tych ćpunów i menelstwo.

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 16:32

Cyt. "W czwartek Włodawy kryminalni weszli na posesję 22-latka"

w jaki czwartek? albo jacy kryminalni?

Avatar
abc / 5 lipca 2013 o 16:25

W budynku gospodarczym znaleźli 81 centymetrową roślinę – której wygląd wskazywał, że jest to konopie indyjskie.

Też coś palicie?

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 16:23

co za kretyn to pisał?

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 0

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 4

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 10

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!