sobota, 17 marca 2018 r.

Chełm

W Chełmie rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 maja 2012, 13:44
Autor: sad

Jednym z gości ubiegłorocznej imprezy był Zbigniew Zamachowski (Organizatorzy)
Jednym z gości ubiegłorocznej imprezy był Zbigniew Zamachowski (Organizatorzy)

Tegoroczna impreza rozpoczyna się w niedzielę i potrwa do 27 maja. To już jej dziewiąta odsłona. W programie znalazło się wiele ciekawych wydarzeń i zaskakujących niespodzianek. Wśród nich warsztaty kulinarne, podczas których bp Karpiński będzie smażył placki ziemniaczane.

Imprezę organizuje, jak co roku Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana”. W ciągu najbliższych dwóch tygodni czekają nas wystawy, wykłady, koncerty, warsztaty, projekcje filmowe oraz spotkania z ciekawymi gośćmi.

– Zapraszanie wielkich osobowości dających swym życiem świadectwo wiary w wyższe wartości stało się niewątpliwie tradycją imprezy – mówi Tadeusz Boniecki, prezes Stowarzyszenia Civitas Christiana w Chełmie. – Naszym głównym celem jest wskazanie osobom szukającym celów życiowych, godnych do naśladowania wzorców.

Gościem specjalnym w tym roku będzie Artur Barciś. To ceniony aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser. Wybitny reżyser i scenarzysta Krzysztof Zanussi wygłosi wykład pt.: "Rola autorytetów we współczesnym świecie”. Będzie też okazja, aby porozmawiać z dziennikarzem Krzysztofem Ziemcem, reżyserką i scenarzystką Magdaleną Piekorz, pisarzem i dziennikarzem Rafałem Ziemkiewiczem oraz chełmskim literatem Henrykiem Radejem.

– W tym roku będziemy gościć niesamowitych podróżników, którzy opowiedzą nam o swoich wyprawach – dodaje Boniecki. – Dominik Włoch pielgrzymuje pieszo do różnych miejsc. Jego najbardziej znane wyprawy to podróż z Gdańska do Jerozolimy oraz pielgrzymka pokoju Moskwa-Fatima-Jerozolima-Asyż. Krzysztof Skok, w 2008 roku wyruszył w samotną podróż rowerem z Sopotu do Pekinu. Podobną inicjatywę podjął Piotr Kuryło, który obiegł cały świat w intencji pokoju. Igor Strojecki, prawnuk topografa, etnografa i archeologa Leona Barszczewskiego, opowie o podróżach oraz badaniach swojego pradziadka.

Ale to nie wszystko. W programie Dni Kultury Chrześcijańskiej znajdzie się też m.in. przegląd twórczości filmowej Magdaleny Piekorz. Nowym wydarzeniem będzie Mini Maraton Literacki Ryszarda Kapuścińskiego.

Przed nami też warsztaty m.in. literackie i genealogiczne. – Niewątpliwą atrakcją będą warsztaty kulinarne poprowadzone przez ks. bpa Ryszarda Karpińskiego – zdradza Boniecki i dodaje: Biskup będzie osobiście smażył placki ziemniaczane według własnej receptury. Opowie również o tym, jak owe placki smakowały Janowi Pawłowi II. Spotkanie będzie również okazją do rozmowy o pontyfikacie naszego papieża.

Wstęp na wszystkie imprezy związany z DKCh będzie bezpłatny.

Program Dni Kultury Chrześcijańskiej

Niedziela, 13 maja
godz. 12:00
• Msza św. inaugurująca Dni Kultury Chrześcijańskiej w Chełmie
- Kościół p.w. Rozesłania św. Apostołów (ul. Lubelska)

Poniedziałek, 14 maja

Dzień Ryszarda Kapuścińskiego
godz. 11:00
• "Hombre Kapuściński” – promocja książki; wykład wygłosi Mirosław Ikonowicz, dziennikarz PAP
• warsztaty dziennikarskie dla zainteresowanych poprowadzi Mirosław Ikonowicz - IV LO (ul. Św. Mikołaja)

Wtorek, 15 maja
godz. 11:00
• "Zaklinanie języka” - warsztaty poetyckie dla młodzieży realizuje
Henryk Radej, poeta i publicysta – I LO (ul. S. Czarnieckiego)
godz. 12:00
• "Rola autorytetów we współczesnym świecie” – wykład reż. Krzysztofa Zanussiego - ZSO nr 6 (ul. Powstańców Warszawy)

Środa, 16 maja
Przegląd Filmów Magdaleny Piekorz
godz. 12:00
• "Arystokraci w nowej Rosji”, " Labirynt”, " Przybysze” , "Znaleźć,
zobaczyć, pochować”, "Dziewczyny z Szymanowa” – filmy dokumentalne – Chełmska Biblioteka Publiczna (ul. Partyzantów) – wstęp wolny

Czwartek, 17 maja
Przegląd Filmów Magdaleny Piekorz
godz. 12:00
• "Senność ” - projekcja filmu – ChBP (ul. Partyzantów) – wstęp wolny
godz. 12:00
• " Dla ducha i ciała - placki ziemniaczane księdza biskupa” - warsztaty
kulinarne – prowadzi ks. bp Ryszard Karpiński – ZSE i III LO (ul. Sienkiewicza)

Piątek, 18 maja
Przegląd Filmów Magdaleny Piekorz
godz. 11:30
• "Pręgi” - projekcja filmu – ChBP (ul. Partyzantów) – wstęp wolny
godz. 13:00
• Spotkanie z reżyser Magdaleną Piekorz – ChBP (ul. Partyzantów)


Poniedziałek, 21 maja
godz. 11:00
• "Aktorstwo – gwiazdowanie czy powołanie?” – spotkanie z aktorem Arturem Barcisiem - Zespół Wychowania i Pomocy Psychologicznej (ul. Trubakowska)
godz. 9:50
• "Rowerem do Pekinu” – spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Skokiem z Gdańska – ZSO nr 8 (ul. Połaniecka )
godz. 17:30
• "Rozmowy bez retuszu” – wywiad-rzeka z Arturem Barcisiem, promocja książki aktora i Marzanny Graff – ChBP (ul. Partyzantów)

Wtorek, 22 maja
godz. 10:00
• "Pielgrzym pokoju – pieszo do Asyżu” – spotkanie z podróżnikiem Dominikiem Włochem z Gdańska – IV LO (ul. Św. Mikołaja)
godz. 12:00
• "Pielgrzym pokoju – pieszo do Asyżu” – spotkanie z podróżnikiem Dominikiem Włochem z Gdańska – ZSE i III LO (ul. H. Sienkiewicza)
godz. 12:00
• "Rowerem do Ziemi Świętej” – spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Skokiem z Gdańska – ZSO nr 6 (ul. Powstańców Warszawy 10)

Środa, 23 maja
godz. 12:00
• "Kultura chrześcijańska a współczesny postmodernizm” – wykład wygłosi Rafał Ziemkiewicz, dziennikarz "Rzeczpospolitej” i "Uważam Rze” – I LO (ul. S. Czarnieckiego)
godz. 17:30
• "Fletnia i łuk” – najnowszy tom wierszy Henryka Radeja – spotkanie autorskie – (Dyskusyjny Klub Książki Chełmskiej Biblioteki Publicznej, ul. Partyzantów 40)

Czwartek, 24 maja
godz. 12:30
• Otwarcie wystawy "Leon Barszczewski (1849 -1910). Od Samarkandy do Siedlec” z udziałem Igora Strojeckiego, prawnuka L. Barszczewskiego – ZSO nr 6 (ul. Powstańców Warszawy)
godz. 13:00
• Gawęda na temat podróżnika i etnografa Leona Barszczewskiego – Igor Strojecki z Warszawy – ZSO nr 6 (ul. Powstańców Warszawy)
godz. 17:00
Zlot miłośników twórczości Ryszarda Kapuścińskiego
Pawłów – "Kapumaniacy”
• "Pisanie. Z Ryszardem Kapuścińskim rozmawia Marek Miller” – promocja książki i spotkanie z Markiem Millerem, dziennikarzem, twórcą Laboratorium Reportażu przy Uniwersytecie Warszawskim – ChBP (ul. Partyzantów)

Piątek, 25 maja
godz. 10.30
• "Odkrywamy rodzinne korzenie” – warsztaty genealogiczne prowadzi Igor Strojecki z Warszawskiego Towarzystwa Genealogicznego – ZSO nr 6 (ul. Powstańców Warszawy)
godz. 18:00
• Wystawa " XIX-wieczna Azja Środkowa w obiektywie Leona Barszczewskiego” – spotkanie z Igorem Strojeckim, dziennikarzem i genealogiem, prawnukiem L. Barszczewskiego – Galeria Ryszarda Karczmarskiego (ul. Lwowska 24)
godz. 18:00
• Msza św. w intencji uczestników DKCh połączona z koncertem chórów – Kościół p.w. Rozesłania św. Apostołów (ul. Lubelska)

Niedziela, 27 maja
godz. 11:00
• "Pieszo dla pokoju” – spotkanie z podróżnikiem Piotrem Kuryło z Augustowa, który samotnie obiegł ziemię w intencji pokoju – I LO (ul. S. Czarnieckiego)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
Departament KULtury
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 sierpnia 2013 o 17:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

oficjalny strój zakonnic po reformie kościoła polskiego po przegranej wojnie z Koreą Północną .

Rozwiń
Gość
Gość (29 sierpnia 2013 o 12:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rozwiń
Departament KULtury
Departament KULtury (11 maja 2012 o 19:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[left][color="#4b0082"][color="#000080"]„[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]” (jp2) czyli spekta[/color][color=#ff0000]KUL[/color][color="#4b0082"]arna[/color][color=#ff0000] KUL[/color][color="#4b0082"]tura:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [color="#FF0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color]”, albo „[color="#FF0000"]Głupi Jasio[/color]”...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]„Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [color="#FF0000"]nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]nie wpadł w nałóg papiestwa[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W takiej to scenerii [color="#FF0000"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [color="#FF0000"]o nazwisku CHOBOT[/color] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]– zjawił się też i w Lublinie...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[color="#FF0000"] z taką samą mocą nienawidziły [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [color="#FF0000"]drugą rozpier[/color]...niczały [color="#FF0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [color="#FF0000"]jest to problem dla psychiatrów [/color]– na co nie raz zwracał już uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![color="#FF0000"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/color](irniętym) mniemaniu [color="#FF0000"]nazywa się POWOŁANIE[/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II [/color]– Karola Wojtyły.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [color="#FF0000"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color]– na to już nie raz zwracał uwagę [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tak:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[color="#FF0000"]Pamięć i tożsamość[/color]" - [color="#FF0000"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/color]. [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Dało to to, że[color="#FF0000"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/color], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego[color="#FF0000"] byli i są wrogami nr 1 kościoła[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Do takich wrogów zaliczał się[color="#FF0000"] [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[color="#FF0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Od samego też początku [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]określany był jako "[color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[color="#FF0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]"[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Jeśli jeszcze ktoś łudzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" – to [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC wyprowadza wszystkich z (o)błędu wia(g)ry świętej... pocieszając wszystkich, że nawet JP 2 nie umarł mając wrzód na du---pie - czego też sam się obawiał z całą resztą duchowieństwa...., a właściwą diagnozę postawili lekarze... czyż to nie cudowne?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Jak z tego widać nawet i w tym względzie KUL-awi nie mieli racji. [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Grzmiał JP 2 w czasie polskich pielgrzymek „[color="#FF0000"]NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI - TEJ ZIEMI[/color]....”; „[color="#FF0000"]NIE LĘKAJCIE SIĘ[/color]..” , a sam... a [color="#FF0000"]sam bał się [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color], którego jedynym celem był uregulowanie spraw socjalno-bytowo-emerytalnych dla cywili pracujących w kościele.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Znana jest sprawa mocnych nadajników watykańskich i wojskowych – powodowały białaczkę nawet u dzieci. Wojsko zwinęło je od razu, a Św. Ekipa JP 2 nadawała dalej bo musiało być ich słychać nawet w niebie, a drugim [color="#FF0000"]celem było wykończenie zbuntowanego, czyi niewiernego plemienia[/color].[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Znana też jest sprawa[color="#FF0000"] Dziennikarzy źle mówiących o Papieżu [/color](JP 2) – słuch o nich zaginął i do dziś ni wiadomo, co się z Nimi stało. [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC zakłada, że[color="#FF0000"] JP 2 rozpuścił Ich w Wodzie Święconej [/color]mającej Piekielną Moc.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tu adekwatne jest historyczne określenie –[color="#FF0000"] papież [/color](JP 2) [color="#FF0000"]jak Stal[/color](in) – wykańczał każdego kto stał Mu na morderczej DRODZE (z)BAWIENIA.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]pilnowany był przez państwowe SB oraz kościelnych SB-ków diametralnie różniących się od ludzi - wyglądali na przygłupów z wystająca słomą z butów. Jedno z zebrań odbyło się nawet w remontowanej wówczas „CZARCIEJ ŁAPIE? bo tak nas ganiali. Po jednym z zebrań[color="#FF0000"] ks. Edward Pudełko dyktował LOJALKI[/color] o treści: [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]„[color="#FF0000"]ZAWSZE BĘDE POPIERAŁ WLADZĘ DUCHOWNĄ[/color]”, a dla opornych w pisaniu [color="#FF0000"]dodał ze szczerego serca[/color]:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]„[color="#FF0000"]BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY[/color]”. [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Związkowcy byli represjonowani w różny sposób przez duchowieństwo, niektórym proponowali proboszczowie remont służbowego mieszkania w zamian za rezygnację z działalności w [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Kto dał się nabrać na takie niebieskie bajery, to [color="#FF0000"]z pewnością pluł sobie w brodę[/color], bo w każdej chwili można było zwolnić Związkowca i przyjąć do wyremontowanej organistówki innego organistę![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Poza tym w Lublinie zacierając ślady działalności Związku [color="#FF0000"]duchowieństwo zniszczyło wszelkie dokumenty, kilku wyrzucono po pierwszym semestrze z KUL[/color]awej muzyKULogii, ci zaś[color="#FF0000"] co nie dali się [/color][color="#FF0000"]udobRUCHAĆ Papieżowi i studiowali na państwowych uczelniach wyszli na ludzi [/color]- w przeciwieństwie do tych wyrzuconych z KUL-u - [color="#FF0000"]im JP 2 zapewnił najwyżej maturę przez wszystkie dni aż do skończenia świata[/color] – jednym Słowem:[color="#FF0000"] nieźle Ich [/color]udob[color="#FF0000"]RUCHAŁ[/color]. [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Od samego początku [color="#FF0000"]duchowieństwo kradło listy wysyłane do Związkowców[/color] uniemożliwiając w ten sposób działanie Związku, księŻULE zniszczyły też dokumenty o Związku![/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Czyż to nie cudowne[/color]?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Związkowców z upływem czasu zwalniano z pracy i pozornie [color="#FF0000"]rozbito Związek w 1982 r.[/color] Kur...iewny kanclerz [color="#FF0000"]ks. Stanisław Rojek [/color]wściekał się, że „[color="#FF0000"]ROBORTY W DIECEZJI TO NIE DOSTANIETA[/color]”;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]„[color="#FF0000"]PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM[/color]” W maju 1982 r. interweniującego delegata ###### w Radzie Prymasowskiej (Warszawa, ul. Miodowa) jakiś dupek glempowski określił jako[color="#FF0000"] SZPIEGA [/color]i nie pozwolił na widzenie się z Prymasem Glempem.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]W latach 1980-tych szybko zmarł Założyciel Związku CHOBOT oraz Organista z lubelskiej katedry nazywający się na literę J[/color]....[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Nikt ze Związkowców, mimo że grał w kościołach innych diecezji[color="#FF0000"] nie chodził do spowiedzi odcinając czarnych od źródła informacji, a i po roku 1994 nikt też nie puszcza księdza po kolędzie[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Wielu Związkowców [color="#FF0000"]zmieniło zawód, wielu zmieniło wyznanie, a reszta stała się NIEZALEŻNA WYZNANIOWO [/color]– czyż to nie cudowne?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Same napady księŻULKÓW na mieszkania i rodziny [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font](1994) wyglądały bosko:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]ok. północy księŻULEK pukał do drzwi niczym Ksiądz z Panem Bogiem albo z Wizytą Duszpasterską, a po otwarciu drzwi[/color]...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Jak widać i tu obowiązywała pewna [color="#FF0000"]KUL[/color]tura – [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczna bo KAT-olicka.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Od lat też [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC stara się [color="#FF0000"]posadzić na ławie oskarżonych Ks. Prymasa, aktualnie Emeryta, Józefa Glempa między Kiszczaka, Jaruzelskiego i innych twórców stanu wojennego[/color] w myśl znanej Św. Teorii: „[color="#FF0000"]Kto zgorszy choćby jedno z tych najmniejszych – lepiej uwiązać Mu kamień Młyński u szyi i pogrążyć w głębinach morskich[/color]...” (Mt. 18, 6).[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Księ[color="#FF0000"]ŻULKOM do tej pory nie przeszedł Święty Gniew na [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i jadą równo [/color]– oto najnowsze:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]„No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( [color="#FF0000"]Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”[/color] Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]KUL-ejny pochodzi z[color="#FF0000"] 17.X. 2010 r[/color].:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "[font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Czas leci, a księŻULKII z Aminencjami i Axcelencjami swoje: [color="#FF0000"]„ECHO DNIA” z dn. 8.III.2012 r.[/color] w artyKULe „Duszpasterz "tirówek”, ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska” zamieścił KULejną odpowiedź Internauty na wPiS Związkowy: „A tego idiotę to nie ma kto wyłączyć?” -[color="#FF0000"] oprócz tego są KUL[/color]ejne [color="#FF0000"]epitety o tym samym stopniu KUL[/color]tury... (wszystkie z [color="#FF0000"]2012 r.[/color]!).[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Nie raz [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font] i ASC informował, że skię[color="#FF0000"]ŻULKOM solidnie Odbija, a KUL[/color]minacja [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologii nastąpiła[color="#FF0000"] w 2012 r.[/color]:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]1) „Głos Wielkopolski” z dn. 20.II.2012 r.[/color] w artyKULe „Kamery w kościołach namierzą świętokradców [ZDJĘCIA]” oPiSuje kamerki w Kościele sledzące złodziei..., a [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC pyta: KTO BĘDZIE ŚLEDZIŁ księŻULKÓW w KONFESJONAŁACH?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Jak zwykle księŻULKI udobRUCHAŁY LUD BOŻY monitorując nie to, co należy![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Dzieci do SAKRAMENTU POKUTY powinny zapier...niczać ZA RĄCZKĘ Z RODZICAMI, a KONFESJONAŁY powinny mieć CIĄGŁY MONITORING i może wtedy księŻULKI przestaną pier...niczyć w stylu ŚW.(irniętych) AFER PEDO...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]2) Od 13.II.2012 r. „Dziennik Wschodni”[/color] rozpisywał się o niedoszłej przedszKULnej samobójczyni, która się rozmyśliła i zeszła... z IX piętra KUL-awgo.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W sam Dzień Kobiet (8.III2012) „Dziennik Wschodni” pisze o skutecznym skoku z KUL-awego IX pięterka w artyKULe „Kobieta wyskoczyła z okna KUL. Nie żyje”.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]3) Z KULei „ECHO DNIA” z dn. 9.III.2012 r.[/color] w artyKULe „Duszpasterz "tirówek", ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska” oPiSuje chęć (z)BAWIENIA obyczajówki domagając się zmian w prawie...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC odprawia gorzkie żale, że PROSTYTUCJA w Polsce NIE JEST OPODATKOWANA! Zawsze SIOSTRZYCZKI mocno wKULwione płaciłyby do budżetu należną daninę – niekoniecznie 1%![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]4) „Superexpress” z dn. 15.II.2012 r. [/color]również zamieścił słowo na temat Funduszu Kościelnego.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W atyKULe pisze, iż Rząd chce zlikwidować to ustrojstwo bez żadnych konsultacji z ePiS(z)kop(at)em.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]5) "NEWSWEEK" z dn. 19.II.2012 r.[/color] w artyKULe "Marsz w obronie TV Trwam. Tysiące ludzi" podał hasło wysokiego Ry(d)zyka skandowane przea KAT-olików:"Donald, matole, twój rząd obalą katole", a za to hasło Rząd R.P. powinien wziąć Radio MARYJA za ryja, bo to już nie jest jasnogórskie Rydzykowne "ALLELUJA" z kibolskim odzewem Tłum(ok)ów: "I DO PRZODU"...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]6) „NWEWSWEEK” z dn. 20.II.20120 r.[/color] w artyKULe „Abp Michalik: Kościół jest planowo atakowany” opisuje Czarną Rozpacz Aminencjów, które dotknięte Św.(irniętą) Sklerozą zapominają jak Kościół atakuje wszystko i wszystkich – poczynając od obrażania Pary Prezydenckiej Lecha i Marii KACZYŃSKICH Przez Wszystkie Wieki Wieków, a na obecnym Prezydencie R.P. Bronisławie Komorowskim kończąc...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]7) „Newsewwk” z dn. 23.II.2012 r.[/color] w artyKULe „"Ja tu nie morduję TV Trwam". Tusk o multipleksie” obrabia samego Premiera R.P. W nagrodę za walkę o TV TRWAM...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]8) „Tygodnik Ostrołęcki” z dn. 10.II.2012 [/color]zamieścił boski artykuł: „Policja poszukuje ks. Stanisława Dudka. Za groźby i pobicie”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]9[color="#FF0000"]) „Dziennik Wschodni” od 13.II.2012 r.[/color] w artykułach opisywał jak z KUL-awego IX piętra chciała wyskoczyć 100dentka! Był to prawdziwy CUD bo KUL-awe i PAT-ologiczne IX Piętro stało się bardziej słynne niż „FRANCISZKAŃSKA CZY!”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]10) w KULejnym artyKULe „Dziennika Wschodniego” z dn. 10.III.2012 r.[/color] p.t.: „"Sędzia i wykładowca KUL jechał pijany samochodem" potwierdzono psychoPATię KUL-awej „Stolicy Mądrości” Inaczej...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]11) „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 12.III.2012 r.[/color] w artKULe „Cztery przedmioty znikną ze szkoły? Pisze: „...„Religia, etyka, wychowanie do życia w rodzinie oraz nauka języków mniejszości narodowych według najnowszego rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej znalazły się poza ramowym programem nauczania w szkołach. Kościół, Cerkiew, przedstawiciele mniejszości narodowych, samorządy oraz dyrektorzy szkół obawiają się, że 1 września zabraknie pieniędzy na finansowanie tych przedmiotów...”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]12) „SUPEREXPRESS” z dn. 14.III.2012 r.[/color] w artyKULe „O CO ksiądz PYTA PRZED ŚLUBEM: Czy jesteś DZIEWICĄ, ile zarabiasz, czy mieszkacie razem” ukazuje ŚW.(irniętą) psychoPATię czyli jak księŻULKI pilnują każdej d... - każdej, oprócz własnej! Jak zwykle Aminencje zapomniały zapytać na samym początku Mańki Biblijnej, a Ona..., a Ona (z)BAWIŁA ŚWIAT![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]13)„SUPEREXPRESS” z dn. 16.III.2012 r.[/color] w artyKULe „KOŚCIÓŁ nie będzie PŁACIŁ odszkodowań za KSIĘŻY-PEDOFILÓW” PO-PiSuje się pomysłowością Aminencji z Axcelencjami! Który księŻULEK wypier...niczony z Duchowieństwa wypłaci Najświętszej Ofierze odszkodowanie?[color="#FF0000"] Dalej będzie Odprawiał każdą Najświętszą Ofiarę[/color]... [color="#FF0000"]z kwitkiem[/color]...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Jest to KULejny i PAT-ologiczny przykład KAT-olicki jak Aminencje z Axcelencjami udobRUCHAŁY Najświętsze Ofiary pozostawiając Ich na lodzie.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Co Najświętszym Ofiarom pozostanie? W Czarnej Rozpaczy mogą se ino wspominać dobre czasy Wia(g)ry Świętej, a pomocne mogą być podane stronki www – niczym Książeczka Do Nabożeństwa lub Różaniec KUL -tywowany w Październiku, albo Droga Krzyżowa! Z powodzeniem stronki mogą zastąpić KSIĘGĘ (z)BAWIENIA- „BIBLIĘ”! KUL-tywowaną w PAT-ologiczny Sposób przez Nauczycielską Rolę Kościoła spełniającego (jak określa Rząd R.P.)[color="#FF0000"] MISJĘ SPOŁECZNĄ[/color]! Nycz dodać, nycz ująć – czyli tak jak Axcelencja pedoł![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]14) „NEWSWEEK” z dn. 18.III.2012 r. [/color]w artyKULe „PO rekolekcjach” oPiS-uje jak Nawrócony Rząd R.P. Realizuje ry(d)zykowne hasło; „DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE”, a wtóruje temu [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC ponawiając twierdzenie, że w Czarnej Rozpaczy Rząd R.P. Traktowany będzie jak [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]czyli „WRZÓD NA DU---PIE KOŚCIOŁA” Taka jest (s)CENA GŁUPOTY, Rząd zaś w ramach rekompensaty za utracone dobra powinien (w)ZDYCHAĆ „BORze miej nas w opiece...”.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Czarni się przekonali, że oprócz RACHUNKU SUMIENIA rachunek wystawiło Społeczeństwo – czyż to nie CUD(owne)?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]15) KULejny raz „Dziennik Wschodni” z dn. 18.III.2012r.[/color]w artyKULe „Marsz w obronie TV Trwam: "Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!"”pokazał instynktowne zachowanie Tłum(ok)ów[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]z KULejnym Hasłem Wysokiego Ry(d)zyka! [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC nie czuje się w tej ŚW.(irniętej) sytuacji osamotniony bo nie tylko Rząd R.P. Nie chce chodzić na KULanach! Nie po raz pierwszy ry(d)zykowmne „MATOŁY” i „FRAJERY” pokazują gdzie jest miejsce KUL-awych i psychoPATycznych KAT-olickich Intelektów! - w PAT-ologicznych KUL-u arach...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]16) „ECHO DNIA” z dn. 20.III.2012 r.[/color] w artyKULe „Lexus RX 450h - nowe luksusowe auto biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana” pokazuje ubóstwo Kościoła walczącego o kasę państwową i skutecznie w schizofreniczny sposób zwalczający ludzi. Do aktualnego LEXUSA zapewniający LUXUS Aminencji Ryczanowi Rząd R.P. W drodze wdzięczności za ANTYRZĄDOWE HASŁA dołożył ok. 50%! Kiedy Rząd R.P. Dołoży Kościołowi rozgramiając Go w drobny mak? Zmartwionych Posłów i Ministrów [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC uspokaja, że byłe księŻULKI z Aminencjami będą już w CYWILU mgły dalej odprawiać: - Najświętsze Ofiary Pedofilskie z Kwitkiem, TIR-y i samochody (Lexusy) na granicach, Podróżnych na lotniskach... jednym słowem: PRZYGŁUPI LUD BOŻY płacąc haracz Matołom i Frajerom za SŁOWO BOŻE otrzymuje w ramach rekompensaty ZAPŁATĘ W NIEBIE! - czyż to nie cudowne?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]17) z KULei „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 21.III.2012 r. [/color]w KULejnym artyKULe p.t.:”Poznań: Ksiądz przerwał chrzest. Dlaczego?” oPiSuje PO-PiSy księŻULKA. Jak widać nie tylko Najświętsza Ofiara Pedofilska Odprawiana jest z Kwitkiem, ale prawie każdy kto się nawinie, bo...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]bo księŻULEK jest Na Winie...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC zastanawia się CO BĘDZIE JAK KTÓRYŚ księŻULEK przerwie n.p.: OSTATNIE NAMASZCZENIE...?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W PAT-ologicznych KUL-uarach Powołana Została nowa Niebieska Nauczycielska Rola Kościoła: STOSUNEK PRZERYWANY DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH...![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]18) Z KULei „ECHO DNIA z dn. 22.III.2012 r.[/color] w wymownym artyKULe „Proboszcz parafii w Łysakowie Drugim: - Płaćcie albo nie macie po co przychodzić do kancelarii” ujawnia KULejny SKOK NA KASĘ – kielecki Biskup Kazimierz Ryczan fundnął se ostatnio LEXUSAza 300 tys. i potrzebuje forsy![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]19)[/color] W KULejnym artyKULe „Miasto Kielce kontra księża. Poszło o… pieniądze”[color="#FF0000"] „ECHO DNIA” z dn. 28.III.2012 r.[/color] oPiS-uje Niebieskie Perypetie...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]20) KULejną tragedię oPiS-uje „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r.[/color] w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]21) KULejna PAT-ologia pokazana jest w artyKULe „GAZETY POMORSKIEJ” z dn. 1.IV.2012 r.[/color]p.t.: „Pogrzeb po pijanemu, czyli wyznania księży alkoholików”.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]22) "27.IV.2012 r. „Fakty” TVP 3 godz. 21:30 [/color]podały, że w Łodzi księŻULEK z Księgową Kur...iewnej Rozgłośni Katolickiej fałszując PodPiSy pracowników pier...dyknęli UNIJNĄ FORSĘ![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Jest to analogia do XXX Lecia SLIDARNOŚCI gdzie w Europejskim Centrum Solidarności dyrektorem był OJCIEC MACIEJ ZIĘBA – Dominikanin i również pier...dyknął Forsę XXX Lecia (9.000.000,-) dając Koncert, który już był w XXV Lecie... różnica była ino taka, że Wia(g)ra była 5 lat starsza i nycz dobrego z emerytów nie wyszło... Po takim Niebieskim Numerze sam Winowajca ma się całkiem dobrze i z okazji pochówku byłego Dziennikarza TVP JANA SUZINA pier...niczył w TVP coś od rzeczy...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]23) Z KULei "Echo dnia" z dn. 28.IV.2012 r. [/color]w artyKULe "Do szpitala w Pionkach przyjechał proboszcz... z raną postrzałową" -nycz dodać, nycz ująć...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]24)[/color] W KULejnym artyKULe „Ksiądz wygonił mnie z kościoła!” [color="#FF0000"]TYGODNIK OSTROŁĘCKI z dn. 2.V.2012 r. [/color]oPiSuje wartość człowieka dla księŻULKÓW – jak się BOI B(L)OGA czyli trzyma mordę na kłódkę to jest dobry, a jak ino otworzy, to... to [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC uświadamia to od lat..., że [color="#FF0000"]zamykają mu BRAMY [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], a to oznacza w logicznym rozumowaniu mordę![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]25)”NEWSWEEK” z dn. 4.V.2012 r. w artyKULe „Abp Michalik: Polityka atakująca chrześcijaństwo musi się zemścić”[/color] ukazuje starczą i Czarną Rozpacz Axcelencji. Przecież [color="#FF0000"]NIKT TAK NIE UCZY NIENAWIŚCI JAK KOŚCIÓŁ UCZĄC MIŁOŚCI[/color]! To przecież księ[color="#FF0000"]ŻULKI wyzywały w mediach, z ambon, od ołtarzy obecnego Prezydenta R.P. KOMOROWSKIEGO[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]To Rydzykowny Ojciec napier...niczał na Parę Prezydencką (Kaczyńskich) i nie da się wykluczyć, że [color="#FF0000"]wibracje Tupolewa nie były powodowane Słowem Bożym Brata Jarosława „WRACAJCIE” - skro Zbigniew Ziobro dostał DELIRKI i MUTACJI na Słowo Boże Brata Jarosława „WRACAJCIE”, to co dopiero samolot[/color]! To przecież [color="#FF0000"]Brat Jarosław obchodząc SWOJE ŚWIĘTO NIEBIESKIEJ OJCZYNY 3.V.2012 r. w Częstochowie [/color]nawoływał Głosząc oKULicznściowe i PATologiczne Słowo Boże DO BOJKOTU EURO 2012 na UKRAINIE. Przecież [color="#FF0000"]w Polsce są SAME CUDA[/color](ki)![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Z KULejnej szumnej okazji (Święto Flagi i 3.V.) KZ NSZZ [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font] i ASC proponuje najnowszy hymn "[color="#FF0000"]BOR[/color]ze [color="#FF0000"]COŚ POLSKĘ[/color]..."[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]spektaKULarne i psychoPATyczne marsze w obonie Ry(d)zykownych mediów też [color="#FF0000"]trącają schizofrenią [/color]- po jakiego "[color="#FF0000"]Penis Angelicus[/color]" drzeć było Ryja niczym Radio Ma Ryja: "[color="#FF0000"]DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE[/color]" czy "[color="#FF0000"]LEPIEJ BYC MOHEREM NIŻ TUSKA FRAJEREM[/color]"..., a teraz RY(d)ZYKWNE "[color="#FF0000"]MATOŁY, FRAJERY i MOHERY [/color]robią raban na całą Polskę, [color="#FF0000"]że nie nycz nie mogą [/color]bez „MATOŁA, FRAJERA...”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I [color="#FF0000"]tak wygląda poKULenie JP 2 oPiSane w punktach 1 – 24 – SCHIZOFRENA [/color]i nycz więcej, a kuracja jest bardzo kosztowna...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Co musieli dodać do Ciała Pańskiego, że u progu Wielkiego Postu tak Ludowi Bożemu odbiło[/color]?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Studenci KUL-awi skaczą z najwyższych pięter jeden po drugim, Brat Jarosław ze swoją ekipą jeździ po parafiach głosząc Słowo Boże (podał „Dziennik Wschodni”), a księŻULKI...., a księ[color="#FF0000"]ŻULKI „WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA”[/color] - jak mawiał Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło:[color="#FF0000"] BORDELLO DELL VATICANO[/color], a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo [color="#FF0000"]nie chciał się odpier[/color]...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Wciskanie ludziom kitu przestało być modne – tak jak z mody wyszedł kit, a księŻULKI mają ryja niczym Radio Ma Ryja i Trwają niczym TV. TRWAM![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Zakładając Boski Kaganiec Ludziom na szare komórki sami praktykują teorię „[color="#FF0000"]HULAJ DUSZA – PIEKŁA NIE MA[/color]”.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Już [color="#FF0000"]w latach 1970[/color]-tych głośno było w Polsce [color="#FF0000"]o Zakonnicach pożerających tabletki poronne[/color], a o Alimentach księŻULKÓW było przemycane w kinach na filmach...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Może tak otworzyć[color="#FF0000"] Apteki Pod Wezwaniem Wszystkich ŚW.[/color](irniętych), a z nich nawet [color="#FF0000"]Zakonnice wyjdą z Brzuchem[/color]... taka to już [color="#FF0000"]KLAUZULA SUMIENIA [/color]– ino dla ludzi...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO, ry(d)zykownych marszów, majówek oraz w RAMACH PRZYGOTOWANIA DO I KOMUNII ŚW.(irniętej) [color="#FF0000"]można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji,[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW i Zakonnic[/color]:[/color][/left]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]W TYM MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem księŻULKÓW i ZAKONNC. Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Inne fora są bardziej puszczalskie (prawie jak księŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI) i doPUSZCZAJĄ wykaz[/color]..., a Naczelny Brat „D.W.” pokazuje jak udobRUCHAŁY Go księŻULKI...[/size][/font][/color]


[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]NACZELNEMU Bratu „D.W.” jeszcze nie minął [color="#FF0000"]SZOK reKULekcyjny[/color] i stosuje psychoPATyczną KLAUZULĘ SUMIENIA – ogląda sam z Aminencjami...[/size][/font][/color][/left]

[left][color="#4b0082"]...i można podziwiać [color="#FF0000"]jak funkcjonuje Kórestwo Boże[/color]! W oparciu o Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(irniętej) bazujące na KSIĘDZE (z)BAWIENIA pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#FF0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]w myśl popularnej KULędy: "[color="#FF0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."*[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu[color="#FF0000"] może się NAWRÓCIĆ[/color] – z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – opier...niczanie wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM (z)BAWIENIA,[color="#FF0000"] nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]. Jak widać WSZYSCY ŚW.(irnięci) nieźle pier...lą z Ambon, od Ołtarzy, w Konfesjonałach. – jednym słowem – JEDEN WIELKI UBAW...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Oprócz tego miotają się ulicami miast w Drodze Krzyżowej,z Palmami, z Procesjami[color="#FF0000"] pokazując jak wygląda Czarna Rozpacz[/color]![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym [color="#FF0000"]Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry[/color] spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arne [color="#FF0000"]pozycje[/color]:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]1) [color="#FF0000"]POZYCJA I KOMUNII ŚW.[/color](irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]2) [color="#FF0000"]POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA [/color]– podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]3)[color="#FF0000"] POZYCJA NAU[/color](cz)[color="#FF0000"]KI PRZEDŚLUBNEJ[/color]... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]4) [color="#FF0000"]Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się [/color]pro[color="#FF0000"]POZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO[/color]...,[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]a [color="#FF0000"]o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć[/color]!, a tu jeszcze księ[color="#FF0000"]ŻULEK po KUL[/color]ędzie...![/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.[/color](irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY –[color="#FF0000"] dla [/color][color="#FF0000"]księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY[/color]! Po takich SAKRAMENTACH [color="#FF0000"]dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.[/color](irniętej) lub [color="#FF0000"]Sakramentu Bierzmowania, a [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI na pamiątkę Alimenty [/color]z finałem w Sądzie...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej[color="#FF0000"] Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji[/color]... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ry zawsze[color="#FF0000"] może wezwać [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKA z Najnowszym Sakramentem[/color]! Problem ino w tym jak się do tego przygotować?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Już 12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino...) [color="#FF0000"]twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić[color="#FF0000"] głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)[color="#FF0000"] nikt nie wie kto był ojcem Jezusa[/color]..., a jak długo i ile osób było i[color="#FF0000"] jest opier[/color]...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów[color="#FF0000"] za dzieci bez ślubu [/color]– robił to nawet[color="#FF0000"] Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY [/color](!).[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]O odpuszczenie win należy klepać na KUL-anach:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Oraz "[color="#FF0000"]AVE MAFIJA[/color]":[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Pan z Tobą.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Święta Mafijo, Matko Boża**[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Módl się za Nami grzecznymi teraz[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen". [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]oraz:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Święć się Imię Twoje.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]I nie wódź nas na pokuszenie [/color][/left]
[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Ale nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …,[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]a niech któreś dziecko nie powie z pamięci to[/color]... nie będzie miało Pamiątki I KOMUNII ŚW.(irniętej) czyli [color="#FF0000"]NA PAMIĄTKĘ ZAMKNĄ MU BRAMY [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]!, a jak jeszcze walnie „[color="#FF0000"]WIERZĘ W B[/color](L)[color="#FF0000"]OGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO[/color]” lub [color="#FF0000"]„NIE BĘDZIESZ MIAŁ B([/color]L)[color="#FF0000"]OGÓW CUDZYCH[/color]...” to już ma przes...ane „[color="#FF0000"]Na Wieki Wieków[/color]”.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/color] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [color="#FF0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/color](irniętych) [color="#FF0000"]SB[/color]-ków:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Św. Filozofie,[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Św. Glonie.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Św. Henryku....[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Św. Karolu.... [/color][/left]
[left][color="#4b0082"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [color="#FF0000"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE[/color]?[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC[color="#FF0000"] proponuje [/color]ePi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOP[/color]at[color="#FF0000"]owi[/color] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Germany 1939;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]do Nieba...[/color][/color][/left]

[left][color="#4b0082"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]2)czeKULadową Panienkę;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]3)i...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych[/color]...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color]...”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[color="#FF0000"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/color]![/color][/left]


[left][color="#4b0082"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[color="#FF0000"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Z KULei [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC proponuje[color="#FF0000"] Bezalkoholową Krew Pańską [/color]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[color="#FF0000"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/color]!...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [color="#FF0000"]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/color], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]W samym Kościele[color="#FF0000"] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/color]:[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy[/color]! i czy z Tacą nie zapier...nicza Przebieraniec.[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Nawet Gorzkie Żale zweryfikowała historia XXI w. bowiem potwierdza się bezmyślnie śpiewany tekst „Dla białej szaty, którą jest odziany, [color="#FF0000"]Głupim nazwany[/color]...”***, co też odzwierciedla KULawy i PATologiczny Poziom Intelektualny i w myśl Nabożeństwa można wołać: JEZU, ALE PSZEMONDŻAŁKI... i sprawdza się też teoria o naśladowaniu Jezusa...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Wypada też poruszyć[color="#FF0000"] koniec Drogi [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA [/color]i sięgając do Kur...iewnego slangu to:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to [color="#FF0000"]POGRZEBACZ[/color];[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]2) główna aleja cmentarna ma nazwę [color="#FF0000"]Po Trupie Aby Do Celu[/color];[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]3) Pogrzeb to[color="#FF0000"] ZABAWA W CHOWANEGO[/color].[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]z [color="#FF0000"]Rzeczy Ostatecznych [/color]w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]1) Niebo – to: [color="#FF0000"]niebo nie[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]2) Piekło – [color="#FF0000"]Piekarnia Kościelna[/color];[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]3) Czyściec –[color="#FF0000"] Pralnia Kościelna[/color].[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tak wygląda [color="#FF0000"]obietnica Drogi [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „[color="#FF0000"]MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INOPOKOLANA[/color]...”[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]A tak [color="#FF0000"]między B[/color](L)[color="#FF0000"]OGIEM, A PRAWDĄ [/color]to: wystarczy wyjść z KULuarów na Al. Racławickie i kilkoro metrów od KUL-awych uczelni [color="#FF0000"]jest SZKOŁA SPOŻYWCZA [/color]– tam uczeń teorię z praktyką mieszania wody z mąką[color="#FF0000"] pojmuje w ciągu kilku minut[/color], a [color="#FF0000"]KUL[/color]-awi[color="#FF0000"] mają na to 5 lat[/color], a jak komuś w pałę nie wejdzie to KULejne lata, [color="#FF0000"]aż do prof.[/color](anata)[color="#FF0000"] nauki [/color]i... i [color="#FF0000"]wychodzi im z tego CIAŁO PAŃSKIE[/color]![/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W przeciwnym kierunku jest [color="#FF0000"]UNIWERSYTET MEDYCZNY [/color]uczący nawet ZAKONNICE o funkcjonowaniu organizmu ludzkiego,[color="#FF0000"] a ONE i ONI napier[/color]...niczają [color="#FF0000"]jak MAŃKA [/color](g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color], a teraz czas sposobny nastał w reKULekcjach, przygotowaniach komunijnych...[color="#FF0000"] mających na celu [/color]re[color="#FF0000"]KUL[/color]tywację głupoty.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]ILE KULawi muszą uruchomić półKUL mózgowych [color="#FF0000"]żeby pier[/color]...niczyć [color="#FF0000"]ino głupoty[/color]?[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Chyba [color="#FF0000"]tyle samo ile zużywają Flaszek Krwi Pańskiej[/color]![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Po takim zderzeniu KUL-awych i PAT-ologicznych Teorii KAT-olickich nie pozostaje nycz innego jak... skakać...a jeszcze jak zamkną KUL – [color="#FF0000"]to wtedy Czarni będą skakać[/color]! - najlepiej z IX Piętra...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]Teraz strach nawet dziecku powiedzieć "S.K.O.C.Z DO SPOWIEDZI, na próbę..."[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Wszystkie[color="#FF0000"] dzieci komunijne powinny zostać[/color] przesz[color="#FF0000"]KUL[/color]one [color="#FF0000"]przez[/color] psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczne [color="#FF0000"]MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW[/color], a wtedy mogą defilować po całej strefie Schengen![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL[/color]-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color][/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – [color="#FF0000"]poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:[color="#FF0000"] jeden [/color]Inbecyl, [color="#FF0000"]dwa[/color] Inbecyle, [color="#FF0000"]trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność,[color="#FF0000"] a na końcu nieskończoności – Św.[/color](irnięty)...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księ[color="#FF0000"]ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]?, a na marginesie – W KOŚCIELE [color="#FF0000"]STAN WOJENNY I PRIMA APRILIS TRWAJĄ WIECZNIE [/color]– wiecznie z kimś walczą i [color="#FF0000"]WIECZNIE WSZYSTKICH OSZUKUJĄ[/color]![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Jednym słowem –[color="#FF0000"] Oni majom [/color]nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]-ei[color="#FF0000"] w głowie[/color], a w Niebie wszystko jest O GEY![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom niech [color="#FF0000"]przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy [color="#FF0000"]pokazującej jak [/color]skię[color="#FF0000"]ŻULKI wszystkich [/color][color="#FF0000"]udobRUCHAŁY i wyprowadziły Lud Boży w pole[/color].[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC wręcza wszystkim wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej i kąKULi [/color]- kąKUL to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w[/color] fa[color="#FF0000"]KUL[/color]tecie Filozofii Przyrody...[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]W czasie wszelkiego typu pochodów i Procesji (nie wyłączając Pielgrzymek) [color="#FF0000"]równoważnych do Parad Równości [/color]wypada machać TULIPANAMI pokazującymi jak [color="#FF0000"]Pan Tulipana[/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"][color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a[color="#FF0000"] [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font]i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]![/color][/left]

[left][color="#4b0082"]2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "[color="#FF0000"]W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. [/color]...[/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami): [color="#FF0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! [/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color][/color][/left]

[left][color="#4b0082"]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** [/color][/left]

[left][color="#4b0082"](PODPISANO: [font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font])[/color][/color][/left]

[left][color="#4b0082"]* - "Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki".[/color][/left]
[left][color="#4b0082"]** - członek Mafijny.[/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]*** - „Gorzkie Żale” Cz. 2 Hymn.[/size][/font][/color][/left]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#4B0082"]”[color="#FF0000"]KLAUZULA SUMIENIA[/color]” czyli psycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczna i spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arna CICHA WŁADZA:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#FF0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! [/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: [color="#FF0000"]BORDELLO DELL VATICANO[/color], a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak obecny [color="#FF0000"]BŁOGOSŁAWIONY przypier[/color]..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo [color="#FF0000"]nie chciał się odpier[/color]...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wciskanie ludziom kitu przestało być modne – tak jak [color="#FF0000"]z mody wyszedł kit[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKI mają ryja niczym Radio Ma Ryja i Trwają niczym TV. TRWAM[/color]![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Zakładając Boski Kaganiec Ludziom na szare komórki [color="#FF0000"]sami praktykują teorię „HULAJ DUSZA – PIEKŁA NIE MA”[/color].[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Już w latach [color="#FF0000"]1970-tych głośno było w Polsce o Zakonnicach pożerających tabletki poronne, a o Alimentach księŻULKÓW było przemycane w kinach na filmach[/color]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Może tak otworzyć [color="#FF0000"]Apteki Pod Wezwaniem Wszystkich ŚW.[/color](irniętych), a z nich nawet [color="#FF0000"]Zakonnice wyjdą z Brzuchem[/color]... taka to już [color="#FF0000"]KLAUZULA SUMIENIA[/color] – [color="#FF0000"]ino dla ludzi[/color]...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO oraz w RAMACH PRZYGOTOWANIA DO I KOMUNII ŚW.(irniętej) jak również po męczącym pogtrzebie można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO [color="#FF0000"]w wydaniu Aminencji, Axcelencji,[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW i Zakonnic:[/color][/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]W TYM MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem księŻULKÓW i ZAKONNC. Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Inne fora są bardziej puszczalskie (prawie jak księŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI) i doPUSZCZAJĄ wykaz[/color]...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]NACZELNEMU Bratu „D.W.” jeszcze nie minął [color="#FF0000"]SZOK reKULekcyjny[/color] i stosuje psychoPATyczną KLAUZULĘ SUMIENIA – ogląda sam z Aminencjami...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...i[color="#FF0000"] można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! W oparciu o Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry Św[/color].(irniętej)[color="#FF0000"] bazujące na KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#FF0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w myśl popularnej KULędy: "[color="#FF0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."*[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu może się [color="#FF0000"]NAWRÓCIĆ[/color] – z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – opier...niczanie wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM (z)BAWIENIA, [color="#FF0000"]nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]. Jak widać WSZYSCY ŚW.(irnięci) nieźle pier...lą z Ambon, od Ołtarzy, w Konfesjonałach. – jednym słowem – JEDEN WIELKI UBAW...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Oprócz tego miotają się ulicami miast w Drodze Krzyżowej,z Palmami, z Procesjami [color="#FF0000"]pokazując jak wygląda Czarna Rozpacz[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania[/color]... fantazji i ugruntować niczym Główne Prawdy Wia(g)ry spektaKULarne pozycje:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) [color="#FF0000"]POZYCJA I KOMUNII ŚW.[/color](irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) [color="#FF0000"]POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA [/color]– podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3) [color="#FF0000"]POZYCJA NAU[/color](cz)[color="#FF0000"]KI PRZEDŚLUBNEJ[/color]... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]4) [color="#FF0000"]Axcelencje z Aminencjami [/color]powinny zająć się pro[color="#FF0000"]POZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO[/color]...,[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]a [color="#FF0000"]o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć[/color]!, a tu jeszcze księ[color="#FF0000"]ŻULEK po KUL[/color]ędzie...![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Nie raz rodzice przekonali się [color="#FF0000"]jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.[/color](irniętej) i próby[color="#FF0000"] SAKRAMENTU POKUTY[/color]. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – [color="#FF0000"]dla[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY[/color]! Po takich SAKRAMENTACH[color="#FF0000"] dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.[/color](irniętej) [color="#FF0000"]lub Sakramentu Bierzmowania, a[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI na pamiątkę Alimenty [/color]z finałem w Sądzie...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej[color="#FF0000"] Święte Oleje [/color]wprowadzając [color="#FF0000"]Sakrament Lubrykacji[/color]... Jak komuś [color="#FF0000"]ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.[/color](irniętych) [color="#FF0000"]Prawd Wia[/color](g)[color="#FF0000"]ry[/color] zawsze może wezwać skię[color="#FF0000"]ŻULKA z Najnowszym Sakramentem[/color]! Problem ino w tym jak się do tego przygotować?[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Już 12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie (chorych na zdrowych; wodę na wino...) twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to [color="#FF0000"]COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić[color="#FF0000"] głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)[color="#FF0000"] nikt nie wie kto był ojcem Jezusa[/color]..., a jak długo i ile osób[color="#FF0000"] było i jest opier[/color]...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu – [color="#FF0000"]robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY [/color](!).[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]O odpuszczenie win należy klepać na KUL-anach:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Oraz "[color="#FF0000"]AVE MAFIJA[/color]":[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Pan z Tobą.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Święta Mafijo, Matko Boża**[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Módl się za Nami grzecznymi teraz[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen". [/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]oraz[/color]:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"]„[font="Times New Roman, serif"][size="3"]OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Święć się Imię Twoje.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I nie wódź nas na pokuszenie [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]Ale nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …,[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]a niech któreś [color="#FF0000"]dziecko nie powie z pamięci[/color] to... nie będzie miało[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Pamiątki I KOMUNII ŚW.(irniętej)czyli[color="#FF0000"] NA PAMIĄTKĘ ZAMKNĄ MU BRAMY [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM w spekta[color="#FF0000"]KUL[/color]arnym kącku [color="#FF0000"]KUL[/color]inarnym:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Germany 1939;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]do Nieba[/color]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2)czeKULadową Panienkę;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3)i...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych[/color]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem [color="#FF0000"]Róży Duchownej[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[color="#FF0000"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/color].[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[color="#FF0000"] Bezalkoholową Krew Pańską [/color]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]Na trzeźwo trudno to pojąć[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/color]!...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest [color="#FF0000"]TEOFILIA[/color] z objawami[color="#FF0000"] ECCKLESIOFOBII[/color], a sama TEOFILIA powinna być karalna[color="#FF0000"] jak każda inna ...filia[/color]!, a [color="#FF0000"]TEOFILIĘ[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi[/color], a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]W samym Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/color]:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz[color="#FF0000"] GARDEROBA [/color]i nie Kościelny, a [color="#FF0000"]GARDEROBIANY[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Teraz[color="#FF0000"] strach nawet chodzić do Kościoła[/color], bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie[color="#FF0000"] nie stoją Przebierańcy[/color]! i czy z Tacą nie zapier...nicza Przebieraniec.[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Nawet Gorzkie Żale zweryfikowała historia XXI w. bowiem potwierdza się bezmyślnie śpiewany tekst „Dla białej szaty, którą jest odziany, [color="#FF0000"]Głupim nazwany[/color]...”***, co też odzwierciedla KULawy i PATologiczny Poziom Intelektualny i w myśl Nabożeństwa można wołać:[color="#FF0000"] JEZU, ALE PSZEMONDŻAŁKI[/color]... i sprawdza się też teoria o naśladowaniu Jezusa...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wypada też poruszyć[color="#FF0000"] koniec Drogi [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] i sięgając do Kur...iewnego slangu to:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to [color="#FF0000"]POGRZEBACZ[/color];[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) główna aleja cmentarna ma nazwę [color="#FF0000"]Po Trupie Aby Do Celu[/color];[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3) Pogrzeb to [color="#FF0000"]ZABAWA W CHOWANEGO[/color].[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) Niebo – to:[color="#FF0000"] niebo nie[/color]![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) Piekło – [color="#FF0000"]Piekarnia Kościelna[/color];[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3) Czyściec –[color="#FF0000"] Pralnia Kościelna[/color].[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I [color="#FF0000"]tak wygląda obietnica Drogi [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „[color="#FF0000"]MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INOPOKOLANA[/color]...”[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]A tak[color="#FF0000"] między B[/color](L)[color="#FF0000"]OGIEM, A PRAWDĄ [/color]to: wystarczy wyjść z KULuarów na Al. Racławickie i kilkoro metrów od KUL-awych uczelni[color="#FF0000"] jest SZKOŁA SPOŻYWCZA [/color]– tam uczeń teorię z praktyką[color="#FF0000"] mieszania wody z mąką pojmuje w ciągu kilku minut[/color], a [color="#FF0000"]KUL[/color]-awi mają na to[color="#FF0000"] 5 lat[/color], a jak komuś w pałę nie wejdzie to KULejne lata, aż do [color="#FF0000"]prof[/color].(anata) [color="#FF0000"]nauki i[/color]... i [color="#FF0000"]wychodzi im z tego CIAŁO PAŃSKIE[/color]![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W przeciwnym kierunku jest[color="#FF0000"] UNIWERSYTET MEDYCZNY [/color]uczący nawet ZAKONNICE o funkcjonowaniu organizmu ludzkiego, a [color="#FF0000"]ONE i ONI napier[/color]...niczają [color="#FF0000"]jak MAŃKA [/color](g)[color="#FF0000"]RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIŁA ŚWIAT[/color], a teraz czas sposobny nastał w reKULekcjach, przygotowaniach komunijnych... mających na celu reKULtywację głupoty.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ILE [color="#FF0000"]KUL[/color]awi muszą uruchomić pół[color="#FF0000"]KUL[/color] mózgowych [color="#FF0000"]żeby pier[/color]...niczyć [color="#FF0000"]ino głupoty[/color]?[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Chyba tyle samo ile zużywają Flaszek Krwi Pańskiej![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Po takim zderzeniu KUL-awych i PAT-ologicznych Teorii KAT-olickich [color="#FF0000"]nie pozostaje nycz innego jak[/color]... skakać...a jeszcze jak zamkną KUL –[color="#FF0000"] to wtedy Czarni będą skakać[/color]! - najlepiej z IX Piętra...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Teraz strach nawet dziecku powiedzieć "[color="#FF0000"]S.K.O.C.Z. DO SPOWIEDZI[/color], na próbę..."[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wszystkie [color="#FF0000"]dzieci komunijne powinny zostać[/color] przesz[color="#FF0000"]KUL[/color]one przez [color="#FF0000"]MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW[/color], a wtedy mogą defilować[color="#FF0000"] po całej strefi Schengen[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color][/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja[color="#FF0000"] dla IQ [/color]– poziom inteligencji mierzony w [color="#FF0000"]INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: [color="#FF0000"]jeden [/color]Inbecyl, [color="#FF0000"]dwa[/color] Inbecyle, [color="#FF0000"]trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności – [color="#FF0000"]Św.[/color](irnięty)...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]I KTO POWIE, że nawet Św.[/color](irnięte) księ[color="#FF0000"]ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]?, a na marginesie – W KOŚCIELE[color="#FF0000"] STAN WOJENNY I PRIMA APRILIS TRWAJĄ WIECZNIE [/color]– wiecznie z kimś walczą i [color="#FF0000"]WIECZNIE WSZYSTKICH OSZUKUJĄ[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jednym słowem –[color="#FF0000"] Oni majom [/color]nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]-ei [color="#FF0000"]w głowie[/color], a w Niebie wszystko jest O GEY![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom [color="#FF0000"]niech przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) pod postacią [color="#FF0000"]KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak skię[color="#FF0000"]ŻULKI wszystkich [/color]udob[color="#FF0000"]RUCHAŁY[/color] [color="#FF0000"]i wyprowadziły Lud Boży w pole[/color].[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#000080"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color] i ASC wręcza wszystkim wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej i kąKULi [/color]- [color="#FF0000"]kąKUL [/color]to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany [/color]w fa[color="#FF0000"]KUL[/color]tecie Filozofii Przyrody...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księ[color="#FF0000"]ŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi [/color]– [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...ia Jego Mać - , a[color="#FF0000"] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]![/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Dziwne, że księŻULKI nie stosują Egzorcyzmów w stosunku DO SIEIBE...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "[color="#FF0000"]W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. [/color]...[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w[color="#FF0000"] GOOGLE [/color]hasła (opuszczając KROPKI między literami): [color="#FF0000"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. [/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! [/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color][/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** [/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.)[/color][/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]* - "Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki".[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]** - członek Mafijny.[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]*** - „Gorzkie Żale” Cz. 2 Hymn.[/size][/font][/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!