Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 grudnia 2009 r.
15:52
Edytuj ten wpis

W sztok pijany tatuś wiózł autem swojego synka

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 11 A A

Prawie 3 prom. alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Kulczyna. W tym stanie kierował autem. Wraz z nim podróżowało jego 10-letnie dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko, został zatrzymany do kontroli drogowej w Kulczynie.

– Kiedy funkcjonariusze z naszej drogówki i Straży Granicznej sprawdzali jego dokumenty, poprosił ich, aby się pospieszyli, gdyż właśnie jedzie do szpitala, w którym przebywa jego młodsze dziecko – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

– Wtedy wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. A kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu okazało się, że ledwo mógł utrzymać się na nogach.

Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT. Wraz z dzieckiem został odwieziony do domu. Jego samochodem zaopiekował się znajomy.

Za narażenie dziecka na utratę życia bezmyślnemu kierowcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 1

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 8 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 3 29

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 10 5

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 9 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 5 4

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 27 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 51 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 15 8

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 7 5

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 1 5