Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 sierpnia 2009 r.
20:14
Edytuj ten wpis

Włodawa: 7 osób zatrzymanych ws. bestialskiego morderstwa

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 9 A A

Siedem osób, w tym dwie nastolatki w wieku 15 i 16 lat, podejrzanych o udział w zabójstwie 82-letniego mężczyzny zatrzymali policjanci z Włodawy. Oprawcy skatowali ofiarę dla kilku wędek i pieniędzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zatrzymani to pięciu mężczyzn w wieku od 22 do 47 lat i dwie nastolatki - 15- i 16-letnia. Jeden z podejrzanych dobrze znał 82-letniego Bolesława O. - pomagał mu przy pracach w ogrodzie.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zabójstwa dokonał 22-letni Krzysztof F., a pomagał mu w tym 26-letni Mirosław J. Obaj w poniedziałek ok. godz. 20 weszli do mieszkania 82-latka i pobili drewnianym trzonkiem od łopaty. Ukradli cztery wędki, dwa telefony komórkowe i około 400 zł. Pozostali podejrzani czekali przed domem zabitego - mówi podk. Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

Ciało Bolesława O. znalazła we wtorek rodzina.

Całą siódemkę policjanci zatrzymali we wtorek po południu we Włodawie. Dwaj mężczyźni podczas zeznań przyznali się do morderstwa. Powiedzieli, że potrzebowali pieniędzy na alkohol. Jeszcze dziś staną przed obliczem prokuratora. Ustalany jest udział pozostałych osób w zabójstwie.

Za zabicie człowieka ze szczególnym okrucieństwem grozi 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
:) / 21 sierpnia 2009 o 19:19
szubienica powinna rozwiązać problem paru powiesić,reszta pomyślała by zanim by zabili...
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2009 o 11:25
jarac trawe, zakazac alkoholu !!
Avatar
ya / 19 sierpnia 2009 o 10:07
trzeba odwchwaścic włodawe
Avatar
rupert / 19 sierpnia 2009 o 09:16
Kara powinna być adekwatna do czynu. Odebrali komuś życie powinni odebrać sobie. Takie chwasty nie są nam potrzebne.
Avatar
ehhh / 19 sierpnia 2009 o 07:37
KOMA ma racje, dla takich to aby dożywocie i prace na rzecz Państwa, a nie jeszcze ich żywić w pudle i same przyjemności dawać jak NP. TV
Avatar
Prymityw / 19 sierpnia 2009 o 07:10
Zabili dla alkoholu ..... Dlaczego zatem obłudne państwo nie wprowadzi całkowitej prohibicji ? Alkohol nie jest przecież niezbędny człowiekowi do życia. Nie słyszałem np. żeby ktoś kogoś zabił dla skręta z maryśki, a ta jest zakazana.
Avatar
benet / 18 sierpnia 2009 o 23:02
LWLman napisał:
Za takie coś nie powinno być Krzysztof F. tylko F(...)! Każdy wie, o kogo chodzi! Wykastrować menela!!! Zdjęcie z widoczną "MORDĄ" pokazać publicznie, polamać ręce i nogi, a jak się zagoi ciężka ale naprawdę bardzo ciężka praca dożywotnia na cele społeczne. Niema litości dla sku***!

POPIERAM !!!!! Ciekawe, jaką rolę odgrywały te małoletnie ,,kuracjuszki". Pewnie też potrzebowały się napić z kompanami.... Takim chwastom łby ucinać przy samej du***, bo z tego zero pożytku.

POPIERAM !!!!! Ciekawe, jaką rolę odgrywały te małoletnie ,,kuracjuszki". Pewnie też potrzebowały się napić z kompanami.... Takim chwastom łby ucinać przy samej du***, bo z tego zero pożytku. rozwiń
Avatar
LWLman / 18 sierpnia 2009 o 22:11
Za takie coś nie powinno być Krzysztof F. tylko F(...)! Każdy wie, o kogo chodzi! Wykastrować menela!!! Zdjęcie z widoczną "MORDĄ" pokazać publicznie, polamać ręce i nogi, a jak się zagoi ciężka ale naprawdę bardzo ciężka praca dożywotnia na cele społeczne. Niema litości dla sku***!
Avatar
koma / 18 sierpnia 2009 o 21:47
Za takie cos to 25 lat czy dozywocie to za malo i za drogo dla spoleczenstwa - powinny byc dozywotnie roboty na rzecz spoleczenstwa ...
Tyle jest kanalow burzowych do wyczyszczenia, smieci do posortowania, kup do pozbierania z chodnikow i trawnikow, itp - na pewno cos by sie znalazlo dla nich.
Avatar
:) / 21 sierpnia 2009 o 19:19
szubienica powinna rozwiązać problem paru powiesić,reszta pomyślała by zanim by zabili...
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2009 o 11:25
jarac trawe, zakazac alkoholu !!
Avatar
ya / 19 sierpnia 2009 o 10:07
trzeba odwchwaścic włodawe
Avatar
rupert / 19 sierpnia 2009 o 09:16
Kara powinna być adekwatna do czynu. Odebrali komuś życie powinni odebrać sobie. Takie chwasty nie są nam potrzebne.
Avatar
ehhh / 19 sierpnia 2009 o 07:37
KOMA ma racje, dla takich to aby dożywocie i prace na rzecz Państwa, a nie jeszcze ich żywić w pudle i same przyjemności dawać jak NP. TV
Avatar
Prymityw / 19 sierpnia 2009 o 07:10
Zabili dla alkoholu ..... Dlaczego zatem obłudne państwo nie wprowadzi całkowitej prohibicji ? Alkohol nie jest przecież niezbędny człowiekowi do życia. Nie słyszałem np. żeby ktoś kogoś zabił dla skręta z maryśki, a ta jest zakazana.
Avatar
benet / 18 sierpnia 2009 o 23:02
LWLman napisał:
Za takie coś nie powinno być Krzysztof F. tylko F(...)! Każdy wie, o kogo chodzi! Wykastrować menela!!! Zdjęcie z widoczną "MORDĄ" pokazać publicznie, polamać ręce i nogi, a jak się zagoi ciężka ale naprawdę bardzo ciężka praca dożywotnia na cele społeczne. Niema litości dla sku***!

POPIERAM !!!!! Ciekawe, jaką rolę odgrywały te małoletnie ,,kuracjuszki". Pewnie też potrzebowały się napić z kompanami.... Takim chwastom łby ucinać przy samej du***, bo z tego zero pożytku.

POPIERAM !!!!! Ciekawe, jaką rolę odgrywały te małoletnie ,,kuracjuszki". Pewnie też potrzebowały się napić z kompanami.... Takim chwastom łby ucinać przy samej du***, bo z tego zero pożytku. rozwiń
Avatar
LWLman / 18 sierpnia 2009 o 22:11
Za takie coś nie powinno być Krzysztof F. tylko F(...)! Każdy wie, o kogo chodzi! Wykastrować menela!!! Zdjęcie z widoczną "MORDĄ" pokazać publicznie, polamać ręce i nogi, a jak się zagoi ciężka ale naprawdę bardzo ciężka praca dożywotnia na cele społeczne. Niema litości dla sku***!
Avatar
koma / 18 sierpnia 2009 o 21:47
Za takie cos to 25 lat czy dozywocie to za malo i za drogo dla spoleczenstwa - powinny byc dozywotnie roboty na rzecz spoleczenstwa ...
Tyle jest kanalow burzowych do wyczyszczenia, smieci do posortowania, kup do pozbierania z chodnikow i trawnikow, itp - na pewno cos by sie znalazlo dla nich.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 6 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!