Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 lipca 2009 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Włodawa: Młodzi mężczyźni skatowali bezbronne zwierzę

Autor: Zdjęcie autora Monika Mojsym
0 31 A A

Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem. - Siedzieliśmy na tarasie razem z dziećmi, niedaleko biegała Fiona - opowiada pani Barbara z Szuminki pod Włodawą, właścicielka psa rasy York. - Nagle ten chłopak zbliżył się do płotu, stanął na nim i rzucił wielkim kamieniem w naszą psinę. Byliśmy w szoku. Pomyślałam tylko: dobrze że żadnego z dzieci nie było obok, bo mogliby zrobić im jeszcze większą krzywdę.

Młodzi mężczyźni w podobny sposób potraktowali jeszcze inne zwierzęta. Jeden z mieszkańców miejscowości widział na drodze konającego, bezpańskiego psa obrzuconego kamieniami.

Właściciele szybko przewieźli suczkę do przychodni weterynaryjnej we Włodawie. - Od początku nie dawałem temu psu żadnych szans - przyznaje Jan Topolski, weterynarz. - Był nieprzytomny, wręcz w stanie krytycznym. Jedyne co mogłem zaproponować rodzinie, to skierować zwierzę do specjalistów w Lublinie.

Kolejni weterynarze również nie mogli pomóc zwierzęciu. - Mąż wrócił z nią dopiero o trzeciej w nocy. Prześwietlenie wykazało, że ma pękniętą czaszkę i uszkodzony kręgosłup. Taki pies to drobinka, waży zaledwie 2,5 kilograma. Kamień, którym została uderzona nasza Fiona spowodował bardzo poważne obrażenia. Weterynarz powiedział, że to będzie cud, jeśli przeżyje - mówi pani Barbara.

Suczka mimo doznanych ran walczy o życie. - Teraz dajemy jej silne leki uśmierzające ból. Dzieci nie odstępują jej na krok. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni. Nie potrafię zrozumieć, jak można postąpić tak okrutnie wobec bezbronnego zwierzęcia.

Policja wczoraj rano poinformowała, że nie miała problemów z ustaleniem sprawców. - Wszyscy pochodzą z okolic Szuminki. Są pełnoletni - mówił Roman Juszczyński z włodawskiej policji. - Wiadomo też, który z mężczyzn zranił yorka. Jego czyn to przestępstwo. Grozi mu za to rok więzienia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty.

Gdy po południu skontaktowaliśmy się z włodawską komendą jeszcze raz, aby uzyskać inicjały zwyrodnialców Roman Juszczyński miał już do zakomunikowania zupełnie inną wersję. Stwierdził, że… inicjałów nie poda, a policja dysponuje tylko zeznaniami świadków.

- Rok więzienia za takie bestialstwo to zdecydowanie za mało - mówi Zdzisław Małysz, komendant lubelskiego oddziału Straży dla Zwierząt. - Zwyrodnialcy muszą ponieść zasłużoną karę. Na pewno skontaktujemy się z policją i złożymy wniosek do prokuratury. Chcemy też wystąpić jako oskarżyciele posiłkowi w tej sprawie.

Małysz mówi, że podobnego zdarzenia, na szczęście, jeszcze w tym roku nie było. - Ale jeżeli ktoś wie o dręczonych zwierzętach, powinien zareagować. Wystarczy zawiadomić policję - mówi komendant.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 kwietnia 2013 o 07:13
[quote name='człowiek' timestamp='1367010662' post='763365']
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
[/quote]JUDE ????
Avatar
człowiek / 26 kwietnia 2013 o 23:11
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
Avatar
~gość~ / 5 lipca 2009 o 13:52
Takich policjantów, jak Roman Juszczyński, powinno się wywalać z policji na zbity pysk, bo przez takich ,jak on cierpią inni policjanci... Policja jest od tego ,żeby łapać sprawców, i przyczyniać się do ich ukarania, a nie ich bronić ... Chyba, że jestem w błędzie.... Tych łobuzów, powinna spotkać odpowiednio wysoka kara, której powinni się domagać właściciele poszkodowanego psiaka i Opieka nad Zwierzętami. Jak czytamy w artykule , nie był to jedyny pies , który przez nich ucierpiał. Należy wreszcie powiedzieć- DOŚĆ BESTIALSTWU !!!!!!
Avatar
bennet / 5 lipca 2009 o 10:46
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej zwierząt jest traktowanych , jak nie potrzebna RZECZ).Skąd się bierze tylu PUSTAKÓW na tym świecie? Powinien ich spotkać taki sam los , jak krzywdzone przez nich bezbronne istoty....
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej ... rozwiń
Avatar
Nick / 5 lipca 2009 o 01:37
arietta napisał:
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości rozwiń
Avatar
arietta / 5 lipca 2009 o 00:59
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wyso... rozwiń
Avatar
~Ona~ / 4 lipca 2009 o 17:33
Zna ktoś tych cymbałów????????? Kurcze oni pewnie są głupsi od krów, które paszą na własnym podwórku. Dlaczego kiedyś nie rozdawali prezerwatyw? Może by mniej takich śmierdzieli było!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ola / 4 lipca 2009 o 17:29
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!!!!!!!!!!!!
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!... rozwiń
Avatar
Genzo / 4 lipca 2009 o 16:45
Takich skur....nów to tylko rozstrzelac na miejscu!!! Szkoda na nich sądu czy policji!! Też kocham zwierzęta i mam małego pieska pekińczyka!! Nie wyobrażam sobie jak można zrobic cos takiego!!! Co to się dzieje na tym świecie!!
Avatar
~Asia~ / 4 lipca 2009 o 15:55
najpierw czepiają się skur....le bezbronnych zwierząt, a gdy im się i to znudzi, czepiają się ludzi. Ktoś kto tak traktuje zwierzeta bez wachania, traktuje tak też ludzi, co za różnica. zwykły cham ze wsi, chociaż mieszkając na wsi powinien być przyzwyczajony do zwierząt. CO za rodzice wychowali takie bachory? pewnie sami znecali sie nad zwierzetami w domu idzieciaki teraz ich nasladują. tylko patrzeć jak taki skatuje człowieka. kara więzienia na sku***....nów
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 kwietnia 2013 o 07:13
[quote name='człowiek' timestamp='1367010662' post='763365']
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
[/quote]JUDE ????
Avatar
człowiek / 26 kwietnia 2013 o 23:11
Z tej ziemi pochodzi papież.W Polsce jest 99,9% katolików. Polska to oprcz Chin nabardziej zacofany naród świata. Oby tym gnojom ich dzieci na r ekach zdychały w męczarniach, żony, matki. Obyście za niedługo jedyny widok mieli z okien onkologii i zobaczcie co to zadawanie bólu. Gnoje polskie... larwy
Avatar
~gość~ / 5 lipca 2009 o 13:52
Takich policjantów, jak Roman Juszczyński, powinno się wywalać z policji na zbity pysk, bo przez takich ,jak on cierpią inni policjanci... Policja jest od tego ,żeby łapać sprawców, i przyczyniać się do ich ukarania, a nie ich bronić ... Chyba, że jestem w błędzie.... Tych łobuzów, powinna spotkać odpowiednio wysoka kara, której powinni się domagać właściciele poszkodowanego psiaka i Opieka nad Zwierzętami. Jak czytamy w artykule , nie był to jedyny pies , który przez nich ucierpiał. Należy wreszcie powiedzieć- DOŚĆ BESTIALSTWU !!!!!!
Avatar
bennet / 5 lipca 2009 o 10:46
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej zwierząt jest traktowanych , jak nie potrzebna RZECZ).Skąd się bierze tylu PUSTAKÓW na tym świecie? Powinien ich spotkać taki sam los , jak krzywdzone przez nich bezbronne istoty....
Takim tępym bezmózgowcom powinno się łamać łapy w kilku miejscach, aby nie mogli nikogo skrzywdzić. Jakim trzeba być BARBARZYŃCĄ, aby znęcać się nad bezbronnym stworzeniem? Do Pana Małysza z Opieki nad Zwierzętami---Proszę zrobić , co w Pana mocy, aby ZWYRODNIALCY zostali SUROWO UKARANI.Nie można takim BANDYTOM pobłażać. Tak ,jak pisze arietta- egzekwować wysokie kary pieniężne na Schroniska dla Zwierząt i to nie tylko od takich ZWYRODNIALCÓW, ale również od właścicieli porzucanych stworzeń (szczególnie w okresie urlopów, kiedy to najwięcej ... rozwiń
Avatar
Nick / 5 lipca 2009 o 01:37
arietta napisał:
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości

Jest tak jak pisze Arietta. Nic dodać, nic ująć.
I niestety pewnie będzie tak jak pisze Arietta znając nasz wymiar (NIE)sprawiedliwości rozwiń
Avatar
arietta / 5 lipca 2009 o 00:59
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wysokimi karami pieniężnymi np 10 tys.zł na Schroniska dla Zwierząt - niejeden z tych bandziorów stuknąłby się w pusty czerep, zanim zrobiłby krzywdę niewinnemu zwierzęciu.Znając jednak podejście niektórych sędziów do tego typu spraw- NIC IM NIE ZROBIĄ- bo według wymiaru (nie)Sprawiedliwości)-taki czyn zaliczą do znikomej szkodliwości społecznej.Wiadomym jest ,że KAŻDA ŻYWA istota, reaguje na bodżce tak ,jak my (LUDZIE).......TYLKO TCHÓRZE (przepraszam zwierzęta), wyżywają się na istotach słabszych od siebie i właśnie takich TCHÓRZY powinna spotkać zasłużona kara. Pokażcie sędziowie na co Was stać !!!! Jutro ,taki los może spotkać któreś z Waszych zwierząt......
Jeżeli tzw ,,rodzice" zamiast wychowywać swoje pociechy- HODUJĄ je, to właśnie mamy to , co czytamy w artykule. Jak człowiek , który nie był nigdy kochany może mieć serce dla innej żywej istoty??????? Takich barbarzyńców powinno się surowo karać . Nie można mieć dla nich litości, bo dzisiaj znęcają się nad bezbronnym stworzeniem, a następnie nad jakimś słabszym człowiekiem... Znając niektórych sędziów, dostaną pewnie śmieszną karę (albo i nie ) i dalej będą czuli się bezkarni. Uważam , że gdyby sędziowie karali takich zwyrodnialców wyso... rozwiń
Avatar
~Ona~ / 4 lipca 2009 o 17:33
Zna ktoś tych cymbałów????????? Kurcze oni pewnie są głupsi od krów, które paszą na własnym podwórku. Dlaczego kiedyś nie rozdawali prezerwatyw? Może by mniej takich śmierdzieli było!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ola / 4 lipca 2009 o 17:29
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!!!!!!!!!!!!
Buraki cwaniaki wiejskie śmiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innych słów na określenie takiego głupiego zachowania. Ludzie z uśpionymi mózgami albo zupełnym ich brakiem. Pewnie piani albo na jarani. Wstydziłabym się takiego syna, brata, chłopaka. W ogóle wstyd, że takie matoły bezkarnie chodzą. Mam propozycje matole jeden z drugim weście garść cegłówek i w siebie na wzajem rzucajcie. Nooooo to będzie na waszym poziomie. Pluć za takim aspołecznym burakiem!... rozwiń
Avatar
Genzo / 4 lipca 2009 o 16:45
Takich skur....nów to tylko rozstrzelac na miejscu!!! Szkoda na nich sądu czy policji!! Też kocham zwierzęta i mam małego pieska pekińczyka!! Nie wyobrażam sobie jak można zrobic cos takiego!!! Co to się dzieje na tym świecie!!
Avatar
~Asia~ / 4 lipca 2009 o 15:55
najpierw czepiają się skur....le bezbronnych zwierząt, a gdy im się i to znudzi, czepiają się ludzi. Ktoś kto tak traktuje zwierzeta bez wachania, traktuje tak też ludzi, co za różnica. zwykły cham ze wsi, chociaż mieszkając na wsi powinien być przyzwyczajony do zwierząt. CO za rodzice wychowali takie bachory? pewnie sami znecali sie nad zwierzetami w domu idzieciaki teraz ich nasladują. tylko patrzeć jak taki skatuje człowieka. kara więzienia na sku***....nów
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 4

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 31 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 24

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!