Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

21 grudnia 2013 r.
12:09
Edytuj ten wpis

Włodawa: Zwabili 14-latka, pobili i ukradli mu tablet

Autor: Zdjęcie autora łm kwp
4 7 A A
Jeden z bandytów zatrzymany przez policję
Jeden z bandytów zatrzymany przez policję

Dwaj młodzi bandyci zwabili 14-latka do pustostanu, pobili go i zabrali mu tablet warty 600 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek. 17-latek zwabił 14-latka na teren jednego z pustostanów we Włodawie. Tam jego 19-letni kompan pobił chłopaka i ukradł mu tablet.

Po kilku godzinach policjanci zatrzymali złodziei. 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej oraz 19-letni mieszkaniec gm. Włodawa usłyszeli zarzuty rozboju i z wnioskami o tymczasowy areszt zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej we Włodawie.

Za rozbój grozi do lat 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DZIDEK / 10 stycznia 2014 o 09:39

A ode mnie każdy : naganiacz, konfident, krypto-reklamiarz, burak, sprzedawca czegokolwiek

.... ma w mordę na te Święta.

I pozamiatane.

NIE BAC TAKI MADRY

Avatar
Gość / 3 stycznia 2014 o 09:46

Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne!
Doradca Piotr.

Avatar
karoli / 3 stycznia 2014 o 08:49

co wy wiecie znacie tego chłopaka nic o nim nie wiecie

Avatar
marcininformator / 22 grudnia 2013 o 08:42
Sprawdziłam sms'y chłopaka przez tą stronkę http://trzyw.pl/0a4
Okazało się że pisze też z inną dziewczyną niby nie winne rozmowy, ale trochę jestem zazdrosna. Co mam zrobić ?pogadać z chłopakiem tylko wyjdzie że go szpieguje, czy poczekać i sprawdzać wiadomości może macie inne propozycje proszę o pomoc
 
Avatar
ccc / 21 grudnia 2013 o 15:49

A ode mnie każdy : naganiacz, konfident, krypto-reklamiarz, burak, sprzedawca czegokolwiek

.... ma w mordę na te Święta.

I pozamiatane.

Avatar
marcininformator / 21 grudnia 2013 o 14:36

Zniżka na paliwo http://trzyw.pl/a9b ! konkretnie tankuje od pełna kto bogatemu zabroni, na promocji ;p

Avatar
Roksana / 21 grudnia 2013 o 13:47

A w promocji NC+ tablety za darmo na święta :)

Avatar
DZIDEK / 10 stycznia 2014 o 09:39

A ode mnie każdy : naganiacz, konfident, krypto-reklamiarz, burak, sprzedawca czegokolwiek

.... ma w mordę na te Święta.

I pozamiatane.

NIE BAC TAKI MADRY

Avatar
Gość / 3 stycznia 2014 o 09:46

Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne!
Doradca Piotr.

Avatar
karoli / 3 stycznia 2014 o 08:49

co wy wiecie znacie tego chłopaka nic o nim nie wiecie

Avatar
marcininformator / 22 grudnia 2013 o 08:42
Sprawdziłam sms'y chłopaka przez tą stronkę http://trzyw.pl/0a4
Okazało się że pisze też z inną dziewczyną niby nie winne rozmowy, ale trochę jestem zazdrosna. Co mam zrobić ?pogadać z chłopakiem tylko wyjdzie że go szpieguje, czy poczekać i sprawdzać wiadomości może macie inne propozycje proszę o pomoc
 
Avatar
ccc / 21 grudnia 2013 o 15:49

A ode mnie każdy : naganiacz, konfident, krypto-reklamiarz, burak, sprzedawca czegokolwiek

.... ma w mordę na te Święta.

I pozamiatane.

Avatar
marcininformator / 21 grudnia 2013 o 14:36

Zniżka na paliwo http://trzyw.pl/a9b ! konkretnie tankuje od pełna kto bogatemu zabroni, na promocji ;p

Avatar
Roksana / 21 grudnia 2013 o 13:47

A w promocji NC+ tablety za darmo na święta :)

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 35

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!