Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

9 maja 2012 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Wygodniejszy pociąg z Chełma do Wrocławia?

Autor: Zdjęcie autora bar
0 14 A A
Dla podróżnych dotarcie z Chełma do Wrocławia takim pociągiem to istna katorga<br />
 (Czytelnik)
Dla podróżnych dotarcie z Chełma do Wrocławia takim pociągiem to istna katorga
(Czytelnik)

Poseł Zbigniew Matuszczak (SLD) jeszcze w marcu wystąpił z interpelacją, dotyczącą żenującego standardu pociągu kursującego z Chełma do Wrocławia. Właśnie doczekał się odpowiedzi od ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tą 630-kilometrową trasę po latach przerwy, ku utrapieniu podróżnych obsługuje pociąg o nazwie "Bolko”, składający się z jednostek typu EN57, a więc takich samych, jakimi do tej pory podróżowaliśmy na krótkich trasach, np. z Dorohuska do Dęblina.

W swoim piśmie minister przypomniał, że kursowanie pociągu interREGIO "Bolko” w wydłużonej relacji Chełm-Wrocław zostało wprowadzone na wniosek pasażerów i marszałka województwa lubelskiego. Zastrzegł się też, że obecnie do obsługi tego połączenia spółka Przewozy Regionalne dysponuje jedynie pociągiem typu EN57, czyli elektrycznym zespołem trakcyjnym.

Przekazał też, że "przewoźnik podjął działania , których celem jest zmodernizowanie jednostek EN57 i wprowadzenia ich do obsługi relacji Chełm-Wrocław już od 15 lipca”. Co więcej, wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy spółka planuje zmienić zestawienie pociągów "Bolko” z elektrycznych zespołów trakcyjnych na skład wagonowy.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 31 sierpnia 2012 o 07:56
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie. W busie?? W wiekszosci przuypadkow to w busach sie stoi na wcisk I o jakich psach piszesz? Jeszcze mi sie nie zdarzylo. A nawet jakby to czlowiek potrafi smierdziec o wiele bardziej i to bez wzgledu na temperature... Poza tym w pociagu mozesz wstac, rozprostowac nogi, a w busie caly czas siedzisz z podkulonymi nogami, z bagazem na kolanach...Ja dziekuje tak podrozowac cala droge z Wroclawia do Chelma!
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie... rozwiń
Avatar
Anna / 31 sierpnia 2012 o 07:56
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie. W busie?? W wiekszosci przuypadkow to w busach sie stoi na wcisk I o jakich psach piszesz? Jeszcze mi sie nie zdarzylo. A nawet jakby to czlowiek potrafi smierdziec o wiele bardziej i to bez wzgledu na temperature... Poza tym w pociagu mozesz wstac, rozprostowac nogi, a w busie caly czas siedzisz z podkulonymi nogami, z bagazem na kolanach...Ja dziekuje tak podrozowac cala droge z Wroclawia do Chelma!
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie... rozwiń
Avatar
thh / 11 maja 2012 o 12:26
To dlaczego na
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246']
. A co do nazwy przewoźnika to PKP jest nazwą ogólna dla mnie i chyba większości ludzi.
[/quote]

Dziwne myslenie. Jak jedziesz prywatnym busiarzem to mówisz ze jedziesz PKSem?? Chyba nie . Akurat Przewozy regionalne nic z PKP nie maja wspolnego. PKP najchcetniej doprowadziłoby do likwidacji tej firmy bo ich nienawidzi
Avatar
jaqb04 / 11 maja 2012 o 09:35
Nie nazywam się Aron i nie jestem z Parczewa. W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. A co do nazwy przewoźnika to PKP jest nazwą ogólna dla mnie i chyba większości ludzi.
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 22:59
http://demotywatory.pl/3742534/Tymczasem
Avatar
Kicu / 9 maja 2012 o 22:21
[quote name='sdgfhcvkb' timestamp='1336593019' post='628854']
Ludzie jeżdżą takimi pociągami z Kołobrzegu do Krakowa przez Poznań i jakoś żyją.
[/quote]
Yeah!!! A w Afryce ludzie głodują. Więc czemu u nas ma być lepiej? Cofnijmy się o kilkaset lat i wszyscy będą szczęśliwi.
Avatar
monika / 9 maja 2012 o 22:09
To, że kiedyś ludzie jeździli konno, nie znaczy, że w ma to być normą w XXI wieku. Czytam niektóre komentarze i nie dziwię się, że jest jedno wielkie g.... skoro podatnicy nie wymagają, aby ich pieniądze były wydawane na ich potrzeby i że nienormalne jest, iż tak daleką trasę odbywa się w byle jakim składzie.
Avatar
sdgfhcvkb / 9 maja 2012 o 21:50
Ludzie jeżdżą takimi pociągami z Kołobrzegu do Krakowa przez Poznań i jakoś żyją.
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 20:59
[quote name='jaqb04' timestamp='1336588941' post='628825']
Od 4 lat mieszkam we Wrocławiu, ale średnio co 2 miesiące odwiedzam rodzinne strony. Na początku jeździłem pociągiem opisanym w artykule, ale miarka się przebrała. Dwa ostatnie kursy, które odbyłem zniechęciły mnie do PKP chyba na kilka lat. Teraz jeżdżę busami, ale czekam niecierpliwie na lotnisko, wtedy nawet na weekend będzie się opłacało odwiedzić piękny wschód:)
[/quote]


Busem wygodniej??? A może sie nazywasz Aron i mieszkasz w Parczewie? A po drugie to nie pociag PKP tylko Przewozów Regionalnych. A PR nie maja własnych lokomotyw to dlatego musimy jezdzic takimi składami. Teraz ostatnio kupuili troche lokomotyw to zaczynaja czesciej tworzyc składy na wagonach.
[quote name='jaqb04' timestamp='1336588941' post='628825']
Od 4 lat mieszkam we Wrocławiu, ale średnio co 2 miesiące odwiedzam rodzinne strony. Na początku jeździłem pociągiem opisanym w artykule, ale miarka się przebrała. Dwa ostatnie kursy, które odbyłem zniechęciły mnie do PKP chyba na kilka lat. Teraz jeżdżę busami, ale czekam niecierpliwie na lotnisko, wtedy nawet na weekend będzie się opłacało odwiedzić piękny wschód:)
[/quote]


Busem wygodniej??? A może sie nazywasz Aron ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 20:55
Przekazał też, że "przewoźnik podjął działania , których celem jest zmodernizowanie jednostek EN57 i wprowadzenia ich do obsługi relacji Chełm-Wrocław już od 15 lipca”. Co więcej, wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy spółka planuje zmienić zestawienie pociągów "Bolko” z elektrycznych zespołów trakcyjnych na skład wagonowy.


Czyli jak bedzie na wagonach od nowego rozkładu to mieszkancy Chełma straca jedne z nielicznych bezposrednich połaczen kolejowych Nikt od Chełma nie da wagonów. Nie chcce byc pesymista ale mam złe przeczucia.
Przekazał też, że "przewoźnik podjął działania , których celem jest zmodernizowanie jednostek EN57 i wprowadzenia ich do obsługi relacji Chełm-Wrocław już od 15 lipca”. Co więcej, wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy spółka planuje zmienić zestawienie pociągów "Bolko” z elektrycznych zespołów trakcyjnych na skład wagonowy.


Czyli jak bedzie na wagonach od nowego rozkładu to mieszkancy Chełma straca jedne z nielicznych bezposrednich połaczen kolejowych Nikt od Chełma nie da wagonów. Nie ... rozwiń
Avatar
Anna / 31 sierpnia 2012 o 07:56
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie. W busie?? W wiekszosci przuypadkow to w busach sie stoi na wcisk I o jakich psach piszesz? Jeszcze mi sie nie zdarzylo. A nawet jakby to czlowiek potrafi smierdziec o wiele bardziej i to bez wzgledu na temperature... Poza tym w pociagu mozesz wstac, rozprostowac nogi, a w busie caly czas siedzisz z podkulonymi nogami, z bagazem na kolanach...Ja dziekuje tak podrozowac cala droge z Wroclawia do Chelma!
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie... rozwiń
Avatar
Anna / 31 sierpnia 2012 o 07:56
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie. W busie?? W wiekszosci przuypadkow to w busach sie stoi na wcisk I o jakich psach piszesz? Jeszcze mi sie nie zdarzylo. A nawet jakby to czlowiek potrafi smierdziec o wiele bardziej i to bez wzgledu na temperature... Poza tym w pociagu mozesz wstac, rozprostowac nogi, a w busie caly czas siedzisz z podkulonymi nogami, z bagazem na kolanach...Ja dziekuje tak podrozowac cala droge z Wroclawia do Chelma!
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246'] W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. [/quote]
W busie takie samo ogrzewanie jak w pociagu. Raz jest, a raz go nie ma. Czasem potrafia grzac za mocno. Miejsce siedzace to zawsze znajdziesz w pociagu wlasnie... rozwiń
Avatar
thh / 11 maja 2012 o 12:26
To dlaczego na
[quote name='jaqb04' timestamp='1336721734' post='629246']
. A co do nazwy przewoźnika to PKP jest nazwą ogólna dla mnie i chyba większości ludzi.
[/quote]

Dziwne myslenie. Jak jedziesz prywatnym busiarzem to mówisz ze jedziesz PKSem?? Chyba nie . Akurat Przewozy regionalne nic z PKP nie maja wspolnego. PKP najchcetniej doprowadziłoby do likwidacji tej firmy bo ich nienawidzi
Avatar
jaqb04 / 11 maja 2012 o 09:35
Nie nazywam się Aron i nie jestem z Parczewa. W porównaniu akurat z tym pociągiem, to bus jest o niebo lepszy. Może miejsca jest mniej, ale przynajmniej wiem że będę miał ogrzewanie przy -15 stopniach, że zawsze mam miejsce siedzące, oraz że nie będę jechał między 2 psami, które przy większej temperaturze zaczynają brzydko pachnieć. A co do nazwy przewoźnika to PKP jest nazwą ogólna dla mnie i chyba większości ludzi.
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 22:59
http://demotywatory.pl/3742534/Tymczasem
Avatar
Kicu / 9 maja 2012 o 22:21
[quote name='sdgfhcvkb' timestamp='1336593019' post='628854']
Ludzie jeżdżą takimi pociągami z Kołobrzegu do Krakowa przez Poznań i jakoś żyją.
[/quote]
Yeah!!! A w Afryce ludzie głodują. Więc czemu u nas ma być lepiej? Cofnijmy się o kilkaset lat i wszyscy będą szczęśliwi.
Avatar
monika / 9 maja 2012 o 22:09
To, że kiedyś ludzie jeździli konno, nie znaczy, że w ma to być normą w XXI wieku. Czytam niektóre komentarze i nie dziwię się, że jest jedno wielkie g.... skoro podatnicy nie wymagają, aby ich pieniądze były wydawane na ich potrzeby i że nienormalne jest, iż tak daleką trasę odbywa się w byle jakim składzie.
Avatar
sdgfhcvkb / 9 maja 2012 o 21:50
Ludzie jeżdżą takimi pociągami z Kołobrzegu do Krakowa przez Poznań i jakoś żyją.
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 20:59
[quote name='jaqb04' timestamp='1336588941' post='628825']
Od 4 lat mieszkam we Wrocławiu, ale średnio co 2 miesiące odwiedzam rodzinne strony. Na początku jeździłem pociągiem opisanym w artykule, ale miarka się przebrała. Dwa ostatnie kursy, które odbyłem zniechęciły mnie do PKP chyba na kilka lat. Teraz jeżdżę busami, ale czekam niecierpliwie na lotnisko, wtedy nawet na weekend będzie się opłacało odwiedzić piękny wschód:)
[/quote]


Busem wygodniej??? A może sie nazywasz Aron i mieszkasz w Parczewie? A po drugie to nie pociag PKP tylko Przewozów Regionalnych. A PR nie maja własnych lokomotyw to dlatego musimy jezdzic takimi składami. Teraz ostatnio kupuili troche lokomotyw to zaczynaja czesciej tworzyc składy na wagonach.
[quote name='jaqb04' timestamp='1336588941' post='628825']
Od 4 lat mieszkam we Wrocławiu, ale średnio co 2 miesiące odwiedzam rodzinne strony. Na początku jeździłem pociągiem opisanym w artykule, ale miarka się przebrała. Dwa ostatnie kursy, które odbyłem zniechęciły mnie do PKP chyba na kilka lat. Teraz jeżdżę busami, ale czekam niecierpliwie na lotnisko, wtedy nawet na weekend będzie się opłacało odwiedzić piękny wschód:)
[/quote]


Busem wygodniej??? A może sie nazywasz Aron ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2012 o 20:55
Przekazał też, że "przewoźnik podjął działania , których celem jest zmodernizowanie jednostek EN57 i wprowadzenia ich do obsługi relacji Chełm-Wrocław już od 15 lipca”. Co więcej, wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy spółka planuje zmienić zestawienie pociągów "Bolko” z elektrycznych zespołów trakcyjnych na skład wagonowy.


Czyli jak bedzie na wagonach od nowego rozkładu to mieszkancy Chełma straca jedne z nielicznych bezposrednich połaczen kolejowych Nikt od Chełma nie da wagonów. Nie chcce byc pesymista ale mam złe przeczucia.
Przekazał też, że "przewoźnik podjął działania , których celem jest zmodernizowanie jednostek EN57 i wprowadzenia ich do obsługi relacji Chełm-Wrocław już od 15 lipca”. Co więcej, wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy spółka planuje zmienić zestawienie pociągów "Bolko” z elektrycznych zespołów trakcyjnych na skład wagonowy.


Czyli jak bedzie na wagonach od nowego rozkładu to mieszkancy Chełma straca jedne z nielicznych bezposrednich połaczen kolejowych Nikt od Chełma nie da wagonów. Nie ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 0

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 2 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!