Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 marca 2009 r.
12:11
Edytuj ten wpis

Wypadek na K-17: Kto wyprzedzał "na trzeciego" fiat czy VW? (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 13 A A

Wyprzedzanie "na trzeciego" na łuku jezdni - to wstępna przyczyna wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Tarzymiechy koło Krasnegostawu. W zderzeniu trzech pojazdów zginęły trzy osoby, a pięć zostało rannych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nie wiemy dokładnie, który z samochodów wyprzedzał na łuku jezdni. Czy był to kierujący fiatem brawa czy volkswagenem passatem - mówi Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Przypomnijmy, do wypadku na drodze krajowej nr 17 doszło w sobotę około godz. 11. Podczas wyprzedzania na łuku zderzyły się ze sobą fiat i VW. W auta uderzył następnie hyundai.

Fiatem brawa jechała czteroosobowa rodzina z Zamościa. Na miejscu zginęła 36-letnia kobieta. Jej 6-letnia córka zmarła w karetce pogotowia. Mąż kobiety w wieku 39 lat i ich 9-letni syn zostali ranni. Przebywają w szpitalu.

W wypadku zginęła też 64-letnia kobieta jadąca VW. Jej mąż jest w szpitalu.
Ranne zostały również dwie osoby podróżujące hyuindaiem. Mieszkańcy Szczebrzeszyna - matka z synem odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

- Cały czas mamy kontakt z osobami rannymi - dodaje Arciszewski. Z bliskimi rodziny z Zamościa, która w wypadku straciła dwie osoby kontaktował się już psycholog policyjny.
.
.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PQ / 17 marca 2009 o 14:05
Człowieku w teorii to ty jesteś bardzo dobry ale nie wiem czy byś potrafił udzielić w praktyce przynajmniej pierwszej pomocy, czekam na odpowiedź co zrobiłbyś jako pierwsze? tylko nie zrzynaj z netu niczego bo i tak pewnie będzie złe. Poza tym jazda z prędkościami wiekszymi od 150km/h znaczne się różni od twojej 90km/h, po za tym nawet nie wiesz co się pewnie teraz dowiesz że istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania która jest przede wszyskim źle pojmowana bo w niej chodzi o to że ktoś kto wykonuje manewr np stracić przyczepność albo złapać gumę dlatego w trakcie takich manewrów trzeba na początku popatrzeć czy pobocze bitumiczne jest wolne i dać szanse zakończenia manewru a nie jechać jak klasyczny furman ze wsi (nie zależnie czy jedzież w zgodnym kierunku czy w przeciwnym) poobserwuj trochę jazdę samochodów jadących szybko które nie rywalizują ze sobą tylko przepuszczają się nawzajem. Może do ciebie także dotrze że liczy się życie a nie deb***ny przepis mówiący trzymaj się jaknajbliżej prawej krawędzi jezdni. Zerkaj czasem w lusterka a uratujesz nie jedno życie, dobrze radzę.
Człowieku w teorii to ty jesteś bardzo dobry ale nie wiem czy byś potrafił udzielić w praktyce przynajmniej pierwszej pomocy, czekam na odpowiedź co zrobiłbyś jako pierwsze? tylko nie zrzynaj z netu niczego bo i tak pewnie będzie złe. Poza tym jazda z prędkościami wiekszymi od 150km/h znaczne się różni od twojej 90km/h, po za tym nawet nie wiesz co się pewnie teraz dowiesz że istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania która jest przede wszyskim źle pojmowana bo w niej chodzi o to że ktoś kto wykonuje manewr np st... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 21:15
a jakie mamy drogi? jeden pasek i kawałek pobocza? Kiedy te autostrady? Nigdy!
Avatar
Witaminka / 11 marca 2009 o 20:30
To przykre kiedy giną ludzie, jeszcze bardziej przykro jesli giną dzieci... wiec ja powiem tylko tyle Z E R O W Y O B R A Z N I :excl:Z E R O POJĘCIA O JEZDZIE
To przykre kiedy giną ludzie, jeszcze bardziej przykro jesli giną dzieci... wiec ja powiem tylko tyle Z E R O W Y O B R A Z N I :excl:Z E R O POJĘCIA O JEZDZIE rozwiń
Avatar
driver / 11 marca 2009 o 12:01
VIP napisał:
CZy autor tekstu posiada prawojazdy ?? Jeśli tak, to powienien pójść na kurs poprawiajacy znajomość przepisów drogowych. Bo pod pojeciem wyprzedzanie na trzeciego, rozumie się 3 pojazdy jadące w jednym kierunku w jednym czasie. I jeśli wtedy jest wypadek, to udział biorą 4 samochody a nie 3. A tu doszło do zderzenia podczas manewru wyprzedzania, stą tylko albo aż 3 rozbite samochody i taka tragedia.

Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go.

Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go. rozwiń
Avatar
driver / 11 marca 2009 o 11:59
Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go.
Avatar
wuwomis / 9 marca 2009 o 15:59
ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
[/quote]

Tak, jest dla dozwolonej na nim prędkości 90 km/h, przy 100 - 110 jeszcze się w nim utrzyma ( od strony Zamościa ).
Ale szeroka, widoczna i z górki droga "zachęca" do szybkości i pojawia się ten zakręt... . Wielu już się w nim nie utrzymało, kilka lat temu jedno auto "skosiło" murowany przystanek, na wysokości obecnego wypadku. Mi podobają się tablice na wjeździe do Lublina, mówiące o szybkości i zabijaniu.
Może postawić więcej takich, po trasach, ktoś zwolni..., uratuje czyjeś życie?
ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
[/quote]

Tak, jest dla dozwolonej na nim prędkości 90 km/h, przy 100 - 110 jeszcze się w nim utrzyma ( od strony Zamościa ).
Ale szeroka, widoczna i z górki droga "zachęca" do szybkości i pojawia się ten zakręt... . Wielu już się w nim nie utrzymało, kilka lat temu jedno auto "skosiło" murowany przystanek, na wysokości obecnego wypadku. Mi podobają się tabl... rozwiń
Avatar
konrad / 9 marca 2009 o 13:47
Prawda jest taka ze trzeba uwazac na drodze.
Ale tez taka prawda jest ze jakby to byla droga ekspresowa z dwoma pasami to wyprzedzanie nie byloby
manewrem tak niebezpiecznym.
Nie wiemy jak to bylo. Czasem samochod, ktory chcemy wyprzedzic wlecze sie prze lewej krawedzi jezdni
i utrudnia wyprzedzanie.
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 20:20
suski napisał:
Czekam na komentarze,że to wina złego stanu dróg i policji...
Skąd tylu idiotów na polskich drogach? Giną niewinni ludzie...


i tak tu nie doczekasz sie takich opinii, nie jeździłeś tam to twoj problem, nie widzisz drogi to twoj problem

ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
Avatar
~kaska~ / 8 marca 2009 o 17:27
najszczersze kondolencje dla bliskich zmarłych...
Avatar
suski / 8 marca 2009 o 15:36
Czekam na komentarze,że to wina złego stanu dróg i policji...
Skąd tylu idiotów na polskich drogach? Giną niewinni ludzie...
Avatar
PQ / 17 marca 2009 o 14:05
Człowieku w teorii to ty jesteś bardzo dobry ale nie wiem czy byś potrafił udzielić w praktyce przynajmniej pierwszej pomocy, czekam na odpowiedź co zrobiłbyś jako pierwsze? tylko nie zrzynaj z netu niczego bo i tak pewnie będzie złe. Poza tym jazda z prędkościami wiekszymi od 150km/h znaczne się różni od twojej 90km/h, po za tym nawet nie wiesz co się pewnie teraz dowiesz że istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania która jest przede wszyskim źle pojmowana bo w niej chodzi o to że ktoś kto wykonuje manewr np stracić przyczepność albo złapać gumę dlatego w trakcie takich manewrów trzeba na początku popatrzeć czy pobocze bitumiczne jest wolne i dać szanse zakończenia manewru a nie jechać jak klasyczny furman ze wsi (nie zależnie czy jedzież w zgodnym kierunku czy w przeciwnym) poobserwuj trochę jazdę samochodów jadących szybko które nie rywalizują ze sobą tylko przepuszczają się nawzajem. Może do ciebie także dotrze że liczy się życie a nie deb***ny przepis mówiący trzymaj się jaknajbliżej prawej krawędzi jezdni. Zerkaj czasem w lusterka a uratujesz nie jedno życie, dobrze radzę.
Człowieku w teorii to ty jesteś bardzo dobry ale nie wiem czy byś potrafił udzielić w praktyce przynajmniej pierwszej pomocy, czekam na odpowiedź co zrobiłbyś jako pierwsze? tylko nie zrzynaj z netu niczego bo i tak pewnie będzie złe. Poza tym jazda z prędkościami wiekszymi od 150km/h znaczne się różni od twojej 90km/h, po za tym nawet nie wiesz co się pewnie teraz dowiesz że istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania która jest przede wszyskim źle pojmowana bo w niej chodzi o to że ktoś kto wykonuje manewr np st... rozwiń
Avatar
Gość / 11 marca 2009 o 21:15
a jakie mamy drogi? jeden pasek i kawałek pobocza? Kiedy te autostrady? Nigdy!
Avatar
Witaminka / 11 marca 2009 o 20:30
To przykre kiedy giną ludzie, jeszcze bardziej przykro jesli giną dzieci... wiec ja powiem tylko tyle Z E R O W Y O B R A Z N I :excl:Z E R O POJĘCIA O JEZDZIE
To przykre kiedy giną ludzie, jeszcze bardziej przykro jesli giną dzieci... wiec ja powiem tylko tyle Z E R O W Y O B R A Z N I :excl:Z E R O POJĘCIA O JEZDZIE rozwiń
Avatar
driver / 11 marca 2009 o 12:01
VIP napisał:
CZy autor tekstu posiada prawojazdy ?? Jeśli tak, to powienien pójść na kurs poprawiajacy znajomość przepisów drogowych. Bo pod pojeciem wyprzedzanie na trzeciego, rozumie się 3 pojazdy jadące w jednym kierunku w jednym czasie. I jeśli wtedy jest wypadek, to udział biorą 4 samochody a nie 3. A tu doszło do zderzenia podczas manewru wyprzedzania, stą tylko albo aż 3 rozbite samochody i taka tragedia.

Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go.

Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go. rozwiń
Avatar
driver / 11 marca 2009 o 11:59
Ty chyba sam nie miałeś nigdy prawka, zanim zaczniesz wypowiadać swoje mądrości dowiedz się najpierw co to znaczy wyprzedzaćna 3-go. Ale niech strace wytlumacze ci losiu: Jedzie samochód który chcesz wyprzedzić, z naprzeciwka w oddali jedzie również samochód, zaczynasz manewr wyprzedzania, ten z naprzeciwka musi zjechać na prawą stronę, w tym momencie na przekroju drogi znajdują się 3 auta, i to jest właśnie wyprzedzanie na 3go.
Avatar
wuwomis / 9 marca 2009 o 15:59
ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
[/quote]

Tak, jest dla dozwolonej na nim prędkości 90 km/h, przy 100 - 110 jeszcze się w nim utrzyma ( od strony Zamościa ).
Ale szeroka, widoczna i z górki droga "zachęca" do szybkości i pojawia się ten zakręt... . Wielu już się w nim nie utrzymało, kilka lat temu jedno auto "skosiło" murowany przystanek, na wysokości obecnego wypadku. Mi podobają się tablice na wjeździe do Lublina, mówiące o szybkości i zabijaniu.
Może postawić więcej takich, po trasach, ktoś zwolni..., uratuje czyjeś życie?
ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
[/quote]

Tak, jest dla dozwolonej na nim prędkości 90 km/h, przy 100 - 110 jeszcze się w nim utrzyma ( od strony Zamościa ).
Ale szeroka, widoczna i z górki droga "zachęca" do szybkości i pojawia się ten zakręt... . Wielu już się w nim nie utrzymało, kilka lat temu jedno auto "skosiło" murowany przystanek, na wysokości obecnego wypadku. Mi podobają się tabl... rozwiń
Avatar
konrad / 9 marca 2009 o 13:47
Prawda jest taka ze trzeba uwazac na drodze.
Ale tez taka prawda jest ze jakby to byla droga ekspresowa z dwoma pasami to wyprzedzanie nie byloby
manewrem tak niebezpiecznym.
Nie wiemy jak to bylo. Czasem samochod, ktory chcemy wyprzedzic wlecze sie prze lewej krawedzi jezdni
i utrudnia wyprzedzanie.
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 20:20
suski napisał:
Czekam na komentarze,że to wina złego stanu dróg i policji...
Skąd tylu idiotów na polskich drogach? Giną niewinni ludzie...


i tak tu nie doczekasz sie takich opinii, nie jeździłeś tam to twoj problem, nie widzisz drogi to twoj problem

ten zakret jest dobrze wyprofilowany, widoczny, szeroki i nie dziurawy wiec po co kto wyprzedzal na zakrecie na linii ciaglej? szczyt glupoty
Avatar
~kaska~ / 8 marca 2009 o 17:27
najszczersze kondolencje dla bliskich zmarłych...
Avatar
suski / 8 marca 2009 o 15:36
Czekam na komentarze,że to wina złego stanu dróg i policji...
Skąd tylu idiotów na polskich drogach? Giną niewinni ludzie...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 0

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 3

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 0

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!