Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 marca 2009 r.
17:17
Edytuj ten wpis

Wypadek na K-17: Zginęły dwie kobiety i 6-letnie dziecko

Autor: Zdjęcie autora (bar aa)
0 13 A A

Matka i córka jadące fiatem brawa zginęły w wypadku drogowym do, którego doszło w miejscowości Tarzymiechy w powiecie krasnostawskim. Nie żyje również 64-letnia kobieta jadąca vw passatem. W zderzeniu trzech aut rannych zostało też 5 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii na drodze krajowej nr 17 doszło około godz. 11. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie fiat brava zderzył się z volkswagenem passatem, a ten następnie wpadł na hyundaia.

Fiatem podróżowała czteroosobowa rodzina. Na miejscu zginęła 36-letnia kobieta. Jej 6-letnia córeczka zmarła w karetce pogotowia.

- 9-letni chłopiec jadący samochodem ma złamaną rękę i potłuczoną miednicę. Jest w szpitalu w Zamościu - informuje Marzena Skiba rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Ojciec chłopca jest w szpitalu w Krasnymstawie. Tu również zostały przewiezione trzy inne ranne w wypadku osoby. Są to matka z synem, którzy jechali samochodem marki hyundai oraz 69-letni mężczyzna z vw passata.

Policja ustala przyczyny wypadku.

Przez kilka godzin trasa Lublin-Zamość była całkowicie nieprzejezdna. Ruch na krajowej "siedemnastce" został przywrócony.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Szyba MX5 / 10 marca 2009 o 09:01
Idiotów nie sieją! Sami rosną. Tylko po co dawać takim prawo jazdy?
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:17
A skąd wiecie ze to wlasnie kobieta kierowala?? Jak zawsze jest wypadek to odrazu kobieta!!!
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 20:16
Spytaj sie prokuratora a nie nas, przeciez nie bylismy na miejscu wypadku. Wiekszosc osob uwaza, ze niektore kobiety nie potrafia dobrze jezdzic, owszem jezdza wolniej ale blokuja drogi np. jezdza wolniej na lewym pasie zamiast na prawym, czesto tez wymuszaja pierwszentwo, bo nie wiedza kto ma pierwszenstwo lub jada tak bo one maja pierwszentwo zycia, warszawiacy kozacza i strasza, to samo dotyczy beretow, wiem co pisze bo sam to widzialem. uwaznie przewidujcie takich kierowcow. a ci mezczyzni od kobiet czesto powoduja wypadki a to dlatego ze wiekszosc mezczyzn jest za kierownica niz kobiety, patrz statystycznie.
Spytaj sie prokuratora a nie nas, przeciez nie bylismy na miejscu wypadku. Wiekszosc osob uwaza, ze niektore kobiety nie potrafia dobrze jezdzic, owszem jezdza wolniej ale blokuja drogi np. jezdza wolniej na lewym pasie zamiast na prawym, czesto tez wymuszaja pierwszentwo, bo nie wiedza kto ma pierwszenstwo lub jada tak bo one maja pierwszentwo zycia, warszawiacy kozacza i strasza, to samo dotyczy beretow, wiem co pisze bo sam to widzialem. uwaznie przewidujcie takich kierowcow. a ci mezczyzni od kobiet czesto powoduja wypadki a to dlatego z... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 15:18
Czy ta dziewczynka miała fotelik?
Avatar
~mmm~ / 8 marca 2009 o 10:19
SMUTNY i DRV...współczuje waszym rodzinom, że mają takich głąbów!!!
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 09:56
A nie można napisać, zginęły trzy osoby? Po co ta idiotyczna gra na uczuciach, że to kobiety, że to dziecko! Przecież to wszystko tacy sami ludzie!
Avatar
fff / 7 marca 2009 o 21:44
do smutnego
Zanim coś napiszesz to uważnie przeczytaj artykuł. Nie wynika z niego, że autem kierowała kobieta więc nie wypisuj bzdur.
Jak już chcesz coś napisać, to najpierw zapoznaj sie dokładnie z materiałami np. poczytaj informacje na innych portalach.
Avatar
zen / 7 marca 2009 o 21:40
w tym przypadku to nie baba spowodowała wypadek tylko facet z fiata ktory zabił 3 osoby wyprzedzajac na 3 na łuku drogi...
Avatar
drv / 7 marca 2009 o 21:38
Kobiety jak jeżdżą???Ja boje się wsiadać do auta mojej żony.To co widzę na drodze niestety potwierdza wszelkie moje obawy.
Avatar
kobieta / 7 marca 2009 o 21:25
Tylko nie BABY!!!!! są to kobiety jeśli już! Czy PANOWIE uważają, że kobiety jeżdżą gorzej? Każdemu może się coś takiego przytrafić!
Avatar
Szyba MX5 / 10 marca 2009 o 09:01
Idiotów nie sieją! Sami rosną. Tylko po co dawać takim prawo jazdy?
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:17
A skąd wiecie ze to wlasnie kobieta kierowala?? Jak zawsze jest wypadek to odrazu kobieta!!!
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 20:16
Spytaj sie prokuratora a nie nas, przeciez nie bylismy na miejscu wypadku. Wiekszosc osob uwaza, ze niektore kobiety nie potrafia dobrze jezdzic, owszem jezdza wolniej ale blokuja drogi np. jezdza wolniej na lewym pasie zamiast na prawym, czesto tez wymuszaja pierwszentwo, bo nie wiedza kto ma pierwszenstwo lub jada tak bo one maja pierwszentwo zycia, warszawiacy kozacza i strasza, to samo dotyczy beretow, wiem co pisze bo sam to widzialem. uwaznie przewidujcie takich kierowcow. a ci mezczyzni od kobiet czesto powoduja wypadki a to dlatego ze wiekszosc mezczyzn jest za kierownica niz kobiety, patrz statystycznie.
Spytaj sie prokuratora a nie nas, przeciez nie bylismy na miejscu wypadku. Wiekszosc osob uwaza, ze niektore kobiety nie potrafia dobrze jezdzic, owszem jezdza wolniej ale blokuja drogi np. jezdza wolniej na lewym pasie zamiast na prawym, czesto tez wymuszaja pierwszentwo, bo nie wiedza kto ma pierwszenstwo lub jada tak bo one maja pierwszentwo zycia, warszawiacy kozacza i strasza, to samo dotyczy beretow, wiem co pisze bo sam to widzialem. uwaznie przewidujcie takich kierowcow. a ci mezczyzni od kobiet czesto powoduja wypadki a to dlatego z... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 15:18
Czy ta dziewczynka miała fotelik?
Avatar
~mmm~ / 8 marca 2009 o 10:19
SMUTNY i DRV...współczuje waszym rodzinom, że mają takich głąbów!!!
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 09:56
A nie można napisać, zginęły trzy osoby? Po co ta idiotyczna gra na uczuciach, że to kobiety, że to dziecko! Przecież to wszystko tacy sami ludzie!
Avatar
fff / 7 marca 2009 o 21:44
do smutnego
Zanim coś napiszesz to uważnie przeczytaj artykuł. Nie wynika z niego, że autem kierowała kobieta więc nie wypisuj bzdur.
Jak już chcesz coś napisać, to najpierw zapoznaj sie dokładnie z materiałami np. poczytaj informacje na innych portalach.
Avatar
zen / 7 marca 2009 o 21:40
w tym przypadku to nie baba spowodowała wypadek tylko facet z fiata ktory zabił 3 osoby wyprzedzajac na 3 na łuku drogi...
Avatar
drv / 7 marca 2009 o 21:38
Kobiety jak jeżdżą???Ja boje się wsiadać do auta mojej żony.To co widzę na drodze niestety potwierdza wszelkie moje obawy.
Avatar
kobieta / 7 marca 2009 o 21:25
Tylko nie BABY!!!!! są to kobiety jeśli już! Czy PANOWIE uważają, że kobiety jeżdżą gorzej? Każdemu może się coś takiego przytrafić!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!