Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 czerwca 2013 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Wypadek na przejeździe kolejowym. Samochód wjechał w pociąg

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 8 A A
Wypadek na przejeździe kolejowym (SOK)
Wypadek na przejeździe kolejowym (SOK)

Do wypadku doszło w sobotę na przejeździe kolejowym między Trawnikami a Rejowcem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O godz. 13.35 volkswagen passat uderzył w bok pociągu relacji Chełm-Terespol – informuje Piotr Stefaniuk, rzecznik Straży Ochrony Kolei w Lublinie. 55-letni kierowca samochodu z obrażeniami twarzy i kręgosłupa został zabrany przez pogotowie do szpitala w Chełmie.

Jak dodaje Stefaniuk, przyczyną zderzenia było niezachowanie ostrożności przez kierującego samochodem.

W wyniku wypadku uszkodzony został przód samochodu, a także stopień wejściowy do wagonu.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Buzal. / 3 czerwca 2013 o 11:04

i juz zaczynaja antypolskie typki ujadac i sie nasmiewac. a niby czyja wina, ze nie ma otpowiednich szlabanow na drodze zeby czlowiek wiedzial ze jedzie pociag i jest niebezpieczenstwo wjazdu na niego? a niby czyja wina ze uwage musza zachowac i jeden i drugi? a niby czyja wina, ze u nas nie dba sie o czlowieka i tylko wymaga? poczytajcie polska a nie polsko jezyczne gazety i zobaczycie golym okiem co sie dzieje. i tak jeszcze do wyboru nowej wladzy. tylko czy PiS bedzie jeszcze mial czym sie zajmowac jak Polska rossprzedana i nie juz nasza? chamstwo bez szlok i romuzu ma zawsze duzo do powiedzenia, ale o Polske trzeba sie martwic i dbac. u was tylko ataki na koscioly i na prawdziwie patrjotycznych Polakow. nie o to zasmy walczyli z komuna! ale my sie nie poddamy bo cnota jest najwazniejsza sprawa w norodzie ucisnionym od wiekow. 

i juz zaczynaja antypolskie typki ujadac i sie nasmiewac. a niby czyja wina, ze nie ma otpowiednich szlabanow na drodze zeby czlowiek wiedzial ze jedzie pociag i jest niebezpieczenstwo wjazdu na niego? a niby czyja wina ze uwage musza zachowac i jeden i drugi? a niby czyja wina, ze u nas nie dba sie o czlowieka i tylko wymaga? poczytajcie polska a nie polsko jezyczne gazety i zobaczycie golym okiem co sie dzieje. i tak jeszcze do wyboru nowej wladzy. tylko czy PiS bedzie jeszcze mial czym sie zajmowac jak Polska rossprzedana i nie juz nas... rozwiń

Avatar
Gość / 3 czerwca 2013 o 07:22


Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

Avatar
olo / 3 czerwca 2013 o 07:11

Jeśli tacy ślepi ludzie jeżdżą po ulicach (uderzył w bok jadącego pociągu) to strach się bać....

Avatar
takijeden / 2 czerwca 2013 o 15:22

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

A poza tym przecież pociąg mógł ominąć wjeżdżający na tory samochód albo zatrzymac się awaryjnie...
Nie wiem co bierzesz ale moim zdaniem powinieneś zmienić dealera.

Jeżeli by się zatrzymał to zauważył by nadjeżdżający pociąg,jeśli stanął i go nie widział to znaczy że albo miał coś z oczami albo był pod wpływem.W obydwu przypadkach nie powinien siadać za kierownicę...

A poza tym przecież pociąg mógł ominąć wjeżdżający na tory samochód albo zatrzymac się awaryjnie...
Nie wiem co bierzesz ale moim zdaniem powinieneś zmienić dealera.

Jeżeli by się zatrzymał to zauważył by nadjeżdżający pociąg,jeśli stanął i go nie widział to znaczy że albo miał coś z oczami albo był pod wpływem.W obydwu przypadkach nie powinien siadać za kierownicę...

rozwiń
Avatar
Marcin / 2 czerwca 2013 o 12:14

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 2 czerwca 2013 o 11:51

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

Avatar
Gość / 2 czerwca 2013 o 11:33

:wacko:  Pasat :D kombi na zimówkach i wszystko jasne. :lol: 

Avatar
AFX / 2 czerwca 2013 o 10:51

Jak pociągu nie widział to co mówić o pieszym.

Avatar
Buzal. / 3 czerwca 2013 o 11:04

i juz zaczynaja antypolskie typki ujadac i sie nasmiewac. a niby czyja wina, ze nie ma otpowiednich szlabanow na drodze zeby czlowiek wiedzial ze jedzie pociag i jest niebezpieczenstwo wjazdu na niego? a niby czyja wina ze uwage musza zachowac i jeden i drugi? a niby czyja wina, ze u nas nie dba sie o czlowieka i tylko wymaga? poczytajcie polska a nie polsko jezyczne gazety i zobaczycie golym okiem co sie dzieje. i tak jeszcze do wyboru nowej wladzy. tylko czy PiS bedzie jeszcze mial czym sie zajmowac jak Polska rossprzedana i nie juz nasza? chamstwo bez szlok i romuzu ma zawsze duzo do powiedzenia, ale o Polske trzeba sie martwic i dbac. u was tylko ataki na koscioly i na prawdziwie patrjotycznych Polakow. nie o to zasmy walczyli z komuna! ale my sie nie poddamy bo cnota jest najwazniejsza sprawa w norodzie ucisnionym od wiekow. 

i juz zaczynaja antypolskie typki ujadac i sie nasmiewac. a niby czyja wina, ze nie ma otpowiednich szlabanow na drodze zeby czlowiek wiedzial ze jedzie pociag i jest niebezpieczenstwo wjazdu na niego? a niby czyja wina ze uwage musza zachowac i jeden i drugi? a niby czyja wina, ze u nas nie dba sie o czlowieka i tylko wymaga? poczytajcie polska a nie polsko jezyczne gazety i zobaczycie golym okiem co sie dzieje. i tak jeszcze do wyboru nowej wladzy. tylko czy PiS bedzie jeszcze mial czym sie zajmowac jak Polska rossprzedana i nie juz nas... rozwiń

Avatar
Gość / 3 czerwca 2013 o 07:22


Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

Avatar
olo / 3 czerwca 2013 o 07:11

Jeśli tacy ślepi ludzie jeżdżą po ulicach (uderzył w bok jadącego pociągu) to strach się bać....

Avatar
takijeden / 2 czerwca 2013 o 15:22

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

A poza tym przecież pociąg mógł ominąć wjeżdżający na tory samochód albo zatrzymac się awaryjnie...
Nie wiem co bierzesz ale moim zdaniem powinieneś zmienić dealera.

Jeżeli by się zatrzymał to zauważył by nadjeżdżający pociąg,jeśli stanął i go nie widział to znaczy że albo miał coś z oczami albo był pod wpływem.W obydwu przypadkach nie powinien siadać za kierownicę...

A poza tym przecież pociąg mógł ominąć wjeżdżający na tory samochód albo zatrzymac się awaryjnie...
Nie wiem co bierzesz ale moim zdaniem powinieneś zmienić dealera.

Jeżeli by się zatrzymał to zauważył by nadjeżdżający pociąg,jeśli stanął i go nie widział to znaczy że albo miał coś z oczami albo był pod wpływem.W obydwu przypadkach nie powinien siadać za kierownicę...

rozwiń
Avatar
Marcin / 2 czerwca 2013 o 12:14

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

Maszynista to szwagier tuska, [ nie wiadomo ile alkomat wykazał,bo zaginął ] to wszystko wiąże się w logiczną całość,w ten ,czy inny sposób prześladują i  polują na Polaków

rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 2 czerwca 2013 o 11:51

znowu wina Tuska, Rostowskiego i ich fotoradarów! Gdyby nie fotoradary to by ludzie jeździli normalnie a tak muszą kombinować! Jadą w strachu że może ktoś ich śledzi z nieoznakowanego samochodu ITD! kierowca nic tu nie jest winien! jechał na pewno spokojnie! zatrzymał sie prze przejazdem! rozejżał jak zawsze!

Avatar
Gość / 2 czerwca 2013 o 11:33

:wacko:  Pasat :D kombi na zimówkach i wszystko jasne. :lol: 

Avatar
AFX / 2 czerwca 2013 o 10:51

Jak pociągu nie widział to co mówić o pieszym.

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 0

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 1

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 14

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 60

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina