Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

15 sierpnia 2013 r.
13:21
Edytuj ten wpis

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 172 A A
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. (Archiwum)
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. (Archiwum)

Do tragicznego wypadku doszło w Kamiennej Górze, w pow. chełmskim. Młody kierowca stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z innym autem. W wypadku zginęły trzy osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wypadek miał miejsce dzisiaj przed południem. 21-latek siedział za kierownicą volvo. Na zakręcie nie opanował auta.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że zjechał na pobocze, następnie samochód obrócił się i zderzył z jadącą z przeciwnego kierunku skodą fabią – mówi Renata Laszczka-Rusek, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Na miejscu zginęły dwie kobiety, pasażerki obu samochodów w wieku 17 i 34 lat. Kierowcy trafili do szpitala. 21-letniego kierowcę volvo nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Komentarze 172

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZOSIA / 24 października 2013 o 15:19

WOLNIEJ

Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:58

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:57

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:54

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DANIEL / 3 października 2013 o 20:58
BARDZO DOBRZE JEZDZIL NA DWOCH GAZACH 1 PROMIL ALKOCHOLU WE KRWI deb*** MIAL I TO TY ZAMKNIJ MORDE BO TAKI SZUMACHER ZABIL MATKE DZIECIOM

Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.

Avatar
EDi / 23 września 2013 o 15:08

Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 


Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 

Gdyby był ostrożnym kierowcą nie doprowadził by do wypadku i nie zginęły by przez niego dwie osoby i on sam. I nie piszcie proszę, że trzeba go znać żeby oceniać. 

Gdyby był ostrożnym kierowcą nie doprowadził by do wypadku i nie zginęły by przez niego dwie osoby i on sam. I nie piszcie proszę, że trzeba go znać żeby oceniać. 

rozwiń
Avatar
Olina / 25 sierpnia 2013 o 22:21

Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.

Taaa... najlepiej wypuśćmy na wolność wszystkich skazańców. Tym zachęcimy resztę społeczeństwa do życia zgodnie z prawem.

Avatar
Karo / 25 sierpnia 2013 o 22:15

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.


Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

Masz problemy z logiką. Prędkość skody nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie było zderzenie czołowe! Nie siej zamętu, nie mając pojęcia o sprawie.

Masz problemy z logiką. Prędkość skody nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie było zderzenie czołowe! Nie siej zamętu, nie mając pojęcia o sprawie.

rozwiń
Avatar
Ja / 24 sierpnia 2013 o 22:11

Może i w samochodzie coś się stało - tego akurat nikt nie wyklucza - ale prawdą jest, że gdyby jechał max. 90 km/h to nie zmiażdżyłby 2 samochodów - Volvo (marki, która uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych marek świata) oraz Skody. Te samochody to nie jak dawne Trabanty zrobione z plastiku ale stalowe. I zauważ, że ani poduszki powietrzne nie pomogły ani też systemy bezpieczeństwa typu wzmocnione drzwi itp. Od znajomego wiem, że Straż musiałą rozcinać Volvo aby wyciągnąć poszkodowanych, a stal tak się nie gnie przy max. 90 km/h.

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

rozwiń
Avatar
Joanna G. / 23 sierpnia 2013 o 09:37

Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.

Avatar
ZOSIA / 24 października 2013 o 15:19

WOLNIEJ

Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:58

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:57

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DARIA / 16 października 2013 o 13:54

A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał I CO TERAZ NAPISZESZ ?????????????JAKA PREDKOSC I ILE PROMILI BYLO???????????PREDKOSC BYLA PONAD 170 A PROMILE BLISKO1,0.JECHALISCIE JAK WARIACI I PO ALKOCHOLU.SCIGALISCIE SIE .A NAJPIERW CALA NOC PILISCIE WE WSI PNIOWNO I JESTESCIE WSPOLWINNI TEJ TRAGEDII.I NIE TRZEBA MIEC RADARU W OCZACH ZEBY TO POWIEDZIEC.JUTRO BEDZIE MSZA ZA PANIA JOASIE .MINELO JUZ 2 MIESIACE I RODZINA PANI JOASI NIE USLYSZALA SLOWA PRZEPRASZAM.PRZYKRE BARDZO PRZYKRE.A TAKA POBOZNA RODZINA BYLA.........................?????????????????????????????

rozwiń
Avatar
DANIEL / 3 października 2013 o 20:58
BARDZO DOBRZE JEZDZIL NA DWOCH GAZACH 1 PROMIL ALKOCHOLU WE KRWI deb*** MIAL I TO TY ZAMKNIJ MORDE BO TAKI SZUMACHER ZABIL MATKE DZIECIOM

Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.

Avatar
EDi / 23 września 2013 o 15:08

Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 


Widzę, że większość to sami znawcy i wiedzą wszystko najlepiej, Kierowca volvo był ostrożnym i dobrym kierowcą, sam zrobiłem z nim tysiące kilometrów, nie macie prawa osądzać człowieka skoro go nie znacie i nie widzieliście całej sytuacji ! Pozostaje tylko współczuć rodzinie i najbliższym. 

Gdyby był ostrożnym kierowcą nie doprowadził by do wypadku i nie zginęły by przez niego dwie osoby i on sam. I nie piszcie proszę, że trzeba go znać żeby oceniać. 

Gdyby był ostrożnym kierowcą nie doprowadził by do wypadku i nie zginęły by przez niego dwie osoby i on sam. I nie piszcie proszę, że trzeba go znać żeby oceniać. 

rozwiń
Avatar
Olina / 25 sierpnia 2013 o 22:21

Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.

Taaa... najlepiej wypuśćmy na wolność wszystkich skazańców. Tym zachęcimy resztę społeczeństwa do życia zgodnie z prawem.

Avatar
Karo / 25 sierpnia 2013 o 22:15

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.


Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

Masz problemy z logiką. Prędkość skody nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie było zderzenie czołowe! Nie siej zamętu, nie mając pojęcia o sprawie.

Masz problemy z logiką. Prędkość skody nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie było zderzenie czołowe! Nie siej zamętu, nie mając pojęcia o sprawie.

rozwiń
Avatar
Ja / 24 sierpnia 2013 o 22:11

Może i w samochodzie coś się stało - tego akurat nikt nie wyklucza - ale prawdą jest, że gdyby jechał max. 90 km/h to nie zmiażdżyłby 2 samochodów - Volvo (marki, która uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych marek świata) oraz Skody. Te samochody to nie jak dawne Trabanty zrobione z plastiku ale stalowe. I zauważ, że ani poduszki powietrzne nie pomogły ani też systemy bezpieczeństwa typu wzmocnione drzwi itp. Od znajomego wiem, że Straż musiałą rozcinać Volvo aby wyciągnąć poszkodowanych, a stal tak się nie gnie przy max. 90 km/h.

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

Ale zwróć uwagę na to, że Skoda też musiała jechać z dość dużą prędkością skoro była taka siła uderzenia. Nie zwalajmy całej winy na kierowcę volvo.

rozwiń
Avatar
Joanna G. / 23 sierpnia 2013 o 09:37

Jak Was czytam to mi ręce opadają. Jeden wielki bełkot jak na straganie i żadnych konstruktywnych wniosków. Osądzanie nic nam nie da. Trzeba zapobiegać.

Zobacz wszystkie komentarze 172

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra