Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 lutego 2013 r.
11:10
Edytuj ten wpis

Wypadek w m. Kołacze. Zginęły trzy osoby (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm policja
0 97 A A
Po wypadku w Kołaczach droga jest zablokowana (straż pożarna)
Po wypadku w Kołaczach droga jest zablokowana (straż pożarna)

Trzy osoby zginęły w wypadku w miejscowości Kołacze w powiecie włodawskim. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja: Droga jest już odblokowana

Jak informuje policja do zdarzenia doszło około godz. 10 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 82 z wojewódzką 819.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki daihatsu wymusił pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki peugeot. Trzy osoby z daihatsu zginęły na miejscu zdarzenia. Kierowca i dwoje pasażerów z peugeota trafili do szpitala - podaje kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Wśród ofiar są mieszkańcy gminy Hańsk. - 75-letni kierowca daihatsu i 72-letnia kobieta, prawdopodobnie jego żona. Trzecia osoba, która zginęła to 86-letni mężczyzna - dodaje st. sierż. Daniel Eustrat z włodawskiej policji. Natomiast peugeotem podróżowała rodzina z Lublina.

- Do wypadku musiało dojść przy dużej prędkości. Samochody są tak zniszczone, że strażacy mieli początkowo problemy z rozpoznaniem marki jednego z nich. W sumie w akcję ratunkową zaangażowanych jest siedem jednostek ochotniczej i państwowej straży pożarnej - mówi st. kpt. Waldemar Makarewicz z włodawskiej straży pożarnej.

** ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU W KOŁACZACH

Droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy na drodze krajowej nr 82 od strony Włodawy przez miejscowość Wyryki, a jadących od strony Parczewa na Lubień i Wyryki. Dojazd do Włodawy przez miejscowość Osowa.



Komentarze 97

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenek / 16 lutego 2013 o 16:12
"młodzież" szaleje
Avatar
gość / 15 lutego 2013 o 09:51
[quote name='urzędnik państwowy' timestamp='1360794251' post='733821']
Do czego do doszło w tym kraju.Dom starców na kółkach sobie zafundowali na stare lata , jeżdżą ślepe i głuche staruchy jak te święte krowy myśląc,że są panami drogi.Strach z domu wyjeżdżać.
[/quote]

Sam jesteś ślepym i głuchym staruchem na kółkach , a w przyszłości na pewno będziesz , chyba że twoje dzieci (wychowane przez ciebie) poddadzą cię wcześniejszej eutanazji .
Avatar
urzędnik państwowy / 13 lutego 2013 o 23:24
Do czego do doszło w tym kraju.Dom starców na kółkach sobie zafundowali na stare lata , jeżdżą ślepe i głuche staruchy jak te święte krowy myśląc,że są panami drogi.Strach z domu wyjeżdżać.
Avatar
xxx / 13 lutego 2013 o 22:32
ludzie a co to obchodzi innych ludzi że oni jechali do syna do szpitala ale nie zaszkodzi popatrzeć z boku czy nie nadjeżdza z nad przeciwka samochód , nie mozecie przewidywać co się wydarzyło BO WAS TAM NIE BYŁO a podobno pasażerowi peugeota nie są w super stanie więc przestancie po nich jezdzić bo przez głupiego dziadka oni muszą leżeć w szpitalu i cierpieć współczucia dla rodziny peugota bo naprawdę oni tego nie zapomną
Avatar
Gość / 13 lutego 2013 o 19:12
Po pierwsze skąd masz takie statystyki???? Jak się coś takiego publikuje ośle to trzeba podać źródło tych informacji(statystyk). Teraz te Twoje dane są nic nie warte bo mógł ci to powiedzieć ojciec,brat lub swat:) A może tak gawędzili sobie pijaki pod wiejskim sklepem GS-u przy butelce taniego wina a Ty podsłuchałeś ich rozmowę i teraz tu publikujesz te wypociny.A może powiedziały ci to stare baby z koła gospodyń wiejskich??:) W przedziale wieku 18-39 jest najwięcej kierowców więc ośle jest to logiczne,że ta grupa społeczna powoduje najwięcej wypadków.Równomiernie możesz powiedzieć,że ludzie w przedziale wieku 2-11 lat lub 92-99 statystycznie prawie wcale nie powodują wypadków samochodowych.... i co to znaczy,że ludzie w tych przedziałach wiekowych to najlepsi kierowcy???? Troszeczkę myślenia osiołku jak coś publikujesz.Myślenie nie boli!!!!
Po pierwsze skąd masz takie statystyki???? Jak się coś takiego publikuje ośle to trzeba podać źródło tych informacji(statystyk). Teraz te Twoje dane są nic nie warte bo mógł ci to powiedzieć ojciec,brat lub swat:) A może tak gawędzili sobie pijaki pod wiejskim sklepem GS-u przy butelce taniego wina a Ty podsłuchałeś ich rozmowę i teraz tu publikujesz te wypociny.A może powiedziały ci to stare baby z koła gospodyń wiejskich??:) W przedziale wieku 18-39 jest najwięcej kierowców więc ośle jest to logiczne,że ta grupa społeczna powoduje najwięc... rozwiń
Avatar
BRD / 13 lutego 2013 o 16:40
[quote name='klops' timestamp='1360570849' post='732569']
Sorry, ale stary to nie prędkość zabija tak naprawdę tylko starzy ludzie za kierownicą.
(...)
.Starzy ludzie za kierownicą sieją śmierć i zniszczenie - taka jest prawda.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1360705360' post='733403']
(...)
starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż niosą śmierć!!! Może to co napisałem jest brutalne ale taka jest prawda.
[/quote]

[size=4]Niestety (dla ciebie, bucu niestety) - prawda nie jest taka![/size]

[size=4]Sprawcy wypadków drogowych w 2009 roku:[/size]
[size=4]- w wieku 18 – 39 lat zabili i poranili 30 331 osób [/size]
[size=4]- w wieku 40 – 59 lat zabili i poranili 11 958 osób [/size]
[size=4]- w wieku 60 i więcej zabili i poranili 4 084 osoby [/size]


[size=4]Sprawcami większości wypadków są takie tępe przygłupy jak ty...[/size]
[quote name='klops' timestamp='1360570849' post='732569']
Sorry, ale stary to nie prędkość zabija tak naprawdę tylko starzy ludzie za kierownicą.
(...)
.Starzy ludzie za kierownicą sieją śmierć i zniszczenie - taka jest prawda.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1360705360' post='733403']
(...)
starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 22:42
Wina jest po stronie dziada gdyż wyjechał z podporządkowanej.Nic nie może go usprawiedliwiać,nawet to,że jechał do chorego syna do szpitala.Każdy z nas ma jakieś problemy,wiele ludzi codziennie jeździ do kogoś do szpitala lub np.na pogrzeb bliskich. Jakby każdy tak jak ten dziad jeździł to by ludność Polski w ciągu roku zmniejszyła się o połowę.Jestem też za tym jak wiekszość tu wypowiadajacych się aby tacy starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż niosą śmierć!!! Może to co napisałem jest brutalne ale taka jest prawda.
Avatar
gość / 12 lutego 2013 o 21:09
[quote name='Gość' timestamp='1360519757' post='732409']
Ludzie kochani. Dziadek zignorował znak stop na skrzyżowaniu i dlatego doszło do tego tragicznego wypadku. Gdyby się zatrzymał i ustąpił pierwszeństwa to do tego by nie doszło. Reszta jest bez znaczenia.
[/quote]

tam nie ma stopu
Avatar
xx / 12 lutego 2013 o 21:02
jak by jechał ten peugot przepisowo 70km/h to by takich ofiar nie było albo wcale ,( trudno jest określić jak szybko zbliża się auto ). Może kierowca myślał że dząży. Fakt zawinił z podporządkowanej , ale widać po zdjęciach i opisie że peugot jechał o wiele wiele wiecej ponad 100 . Podobno tym peugotem tak przepisowo jeżdzi mundurówka
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 16:11
Niestety ich syn zmarł wczoraj, ogromnie współczuję ...
Avatar
zenek / 16 lutego 2013 o 16:12
"młodzież" szaleje
Avatar
gość / 15 lutego 2013 o 09:51
[quote name='urzędnik państwowy' timestamp='1360794251' post='733821']
Do czego do doszło w tym kraju.Dom starców na kółkach sobie zafundowali na stare lata , jeżdżą ślepe i głuche staruchy jak te święte krowy myśląc,że są panami drogi.Strach z domu wyjeżdżać.
[/quote]

Sam jesteś ślepym i głuchym staruchem na kółkach , a w przyszłości na pewno będziesz , chyba że twoje dzieci (wychowane przez ciebie) poddadzą cię wcześniejszej eutanazji .
Avatar
urzędnik państwowy / 13 lutego 2013 o 23:24
Do czego do doszło w tym kraju.Dom starców na kółkach sobie zafundowali na stare lata , jeżdżą ślepe i głuche staruchy jak te święte krowy myśląc,że są panami drogi.Strach z domu wyjeżdżać.
Avatar
xxx / 13 lutego 2013 o 22:32
ludzie a co to obchodzi innych ludzi że oni jechali do syna do szpitala ale nie zaszkodzi popatrzeć z boku czy nie nadjeżdza z nad przeciwka samochód , nie mozecie przewidywać co się wydarzyło BO WAS TAM NIE BYŁO a podobno pasażerowi peugeota nie są w super stanie więc przestancie po nich jezdzić bo przez głupiego dziadka oni muszą leżeć w szpitalu i cierpieć współczucia dla rodziny peugota bo naprawdę oni tego nie zapomną
Avatar
Gość / 13 lutego 2013 o 19:12
Po pierwsze skąd masz takie statystyki???? Jak się coś takiego publikuje ośle to trzeba podać źródło tych informacji(statystyk). Teraz te Twoje dane są nic nie warte bo mógł ci to powiedzieć ojciec,brat lub swat:) A może tak gawędzili sobie pijaki pod wiejskim sklepem GS-u przy butelce taniego wina a Ty podsłuchałeś ich rozmowę i teraz tu publikujesz te wypociny.A może powiedziały ci to stare baby z koła gospodyń wiejskich??:) W przedziale wieku 18-39 jest najwięcej kierowców więc ośle jest to logiczne,że ta grupa społeczna powoduje najwięcej wypadków.Równomiernie możesz powiedzieć,że ludzie w przedziale wieku 2-11 lat lub 92-99 statystycznie prawie wcale nie powodują wypadków samochodowych.... i co to znaczy,że ludzie w tych przedziałach wiekowych to najlepsi kierowcy???? Troszeczkę myślenia osiołku jak coś publikujesz.Myślenie nie boli!!!!
Po pierwsze skąd masz takie statystyki???? Jak się coś takiego publikuje ośle to trzeba podać źródło tych informacji(statystyk). Teraz te Twoje dane są nic nie warte bo mógł ci to powiedzieć ojciec,brat lub swat:) A może tak gawędzili sobie pijaki pod wiejskim sklepem GS-u przy butelce taniego wina a Ty podsłuchałeś ich rozmowę i teraz tu publikujesz te wypociny.A może powiedziały ci to stare baby z koła gospodyń wiejskich??:) W przedziale wieku 18-39 jest najwięcej kierowców więc ośle jest to logiczne,że ta grupa społeczna powoduje najwięc... rozwiń
Avatar
BRD / 13 lutego 2013 o 16:40
[quote name='klops' timestamp='1360570849' post='732569']
Sorry, ale stary to nie prędkość zabija tak naprawdę tylko starzy ludzie za kierownicą.
(...)
.Starzy ludzie za kierownicą sieją śmierć i zniszczenie - taka jest prawda.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1360705360' post='733403']
(...)
starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż niosą śmierć!!! Może to co napisałem jest brutalne ale taka jest prawda.
[/quote]

[size=4]Niestety (dla ciebie, bucu niestety) - prawda nie jest taka![/size]

[size=4]Sprawcy wypadków drogowych w 2009 roku:[/size]
[size=4]- w wieku 18 – 39 lat zabili i poranili 30 331 osób [/size]
[size=4]- w wieku 40 – 59 lat zabili i poranili 11 958 osób [/size]
[size=4]- w wieku 60 i więcej zabili i poranili 4 084 osoby [/size]


[size=4]Sprawcami większości wypadków są takie tępe przygłupy jak ty...[/size]
[quote name='klops' timestamp='1360570849' post='732569']
Sorry, ale stary to nie prędkość zabija tak naprawdę tylko starzy ludzie za kierownicą.
(...)
.Starzy ludzie za kierownicą sieją śmierć i zniszczenie - taka jest prawda.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1360705360' post='733403']
(...)
starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 22:42
Wina jest po stronie dziada gdyż wyjechał z podporządkowanej.Nic nie może go usprawiedliwiać,nawet to,że jechał do chorego syna do szpitala.Każdy z nas ma jakieś problemy,wiele ludzi codziennie jeździ do kogoś do szpitala lub np.na pogrzeb bliskich. Jakby każdy tak jak ten dziad jeździł to by ludność Polski w ciągu roku zmniejszyła się o połowę.Jestem też za tym jak wiekszość tu wypowiadajacych się aby tacy starzy ludzie nie siadali za kierownice gdyż niosą śmierć!!! Może to co napisałem jest brutalne ale taka jest prawda.
Avatar
gość / 12 lutego 2013 o 21:09
[quote name='Gość' timestamp='1360519757' post='732409']
Ludzie kochani. Dziadek zignorował znak stop na skrzyżowaniu i dlatego doszło do tego tragicznego wypadku. Gdyby się zatrzymał i ustąpił pierwszeństwa to do tego by nie doszło. Reszta jest bez znaczenia.
[/quote]

tam nie ma stopu
Avatar
xx / 12 lutego 2013 o 21:02
jak by jechał ten peugot przepisowo 70km/h to by takich ofiar nie było albo wcale ,( trudno jest określić jak szybko zbliża się auto ). Może kierowca myślał że dząży. Fakt zawinił z podporządkowanej , ale widać po zdjęciach i opisie że peugot jechał o wiele wiele wiecej ponad 100 . Podobno tym peugotem tak przepisowo jeżdzi mundurówka
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 16:11
Niestety ich syn zmarł wczoraj, ogromnie współczuję ...
Zobacz wszystkie komentarze 97

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 2 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 11 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 50 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół