Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 maja 2012 r.
10:12
Edytuj ten wpis

Wypadek w Raciborowicach: Pasażer nie żyje, kierowca pijany

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 32 A A
Wypadek w Raciborowicach (Policja)
Wypadek w Raciborowicach (Policja)

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy w Raciborowicach Kolonii (gm. Białopole). Rozpędzona mazda, w której jechało pięć osób, wypadła z drogi, uderzyła w drzewo i dachowała. Zginął pasażer. Kierowca auta był kompletnie pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło tuż po godzinie 23. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący mazdą, prawdopodobnie jechał za szybko i stracił panowanie nad kierownicą. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a potem pobocze. Uderzyło w drzewo i dachowało.

– Samochodem podróżowało pięć osób w wieku od 18 do 22 lat – mówi Aneta Wira-Kokłowska z chełmskiej policji. – W wyniku zderzenia 21-letni pasażer zginął na miejscu. Jak się okazało, kierujący samochodem był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku i apelują o rozwagę. – Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu często prowadzi do wypadków w których giną ludzie – mówi Wira-Kokłowska. – Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo. Nie pozwólmy, aby nietrzeźwa osoba wsiadała za kierownicę.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2012 o 01:33
Tak, Kamil miał 17 lat, ale jest tu mowa o wypadku, który miał miejsce w Raciborowicach w maju. Wtedy zginął 20 to latek.
A ci którzy piszą:
[color=#FF0000]Pasażer pochodził ze wsi,takiego miejsca w którym produkuje się półgłówków służących do kopania kartofli i buraków.Ale oto kilku zachciało się podróży autem zamiast przeznaczonego dla nich wozu drabiniastego [/color]!- niech się zastanowią.Tacy półgłÓwki kopiący buraki i kartofle żywią Was mieszczuchów nie mających pojęcia o życiu na wsi. WSTYD
Prawdopodobnie kierowca, (ojciec czwórki dzieci) również nie żyje.
[color=#800080](*)(*)(*)[/color]
Tak, Kamil miał 17 lat, ale jest tu mowa o wypadku, który miał miejsce w Raciborowicach w maju. Wtedy zginął 20 to latek.
A ci którzy piszą:
[color=#FF0000]Pasażer pochodził ze wsi,takiego miejsca w którym produkuje się półgłówków służących do kopania kartofli i buraków.Ale oto kilku zachciało się podróży autem zamiast przeznaczonego dla nich wozu drabiniastego [/color]!- niech się zastanowią.Tacy półgłÓwki kopiący buraki i kartofle żywią Was mieszczuchów nie mających pojęcia o życiu na wsi. WSTYD
Prawd... rozwiń
Avatar
Kolezanka / 14 sierpnia 2012 o 21:21
[size=5]Zginal kolega z mojej klasy. Mial 17 lat a nie jak tutaj niektorzy pisza ze 20. Pochodzi z Bialopola.[/size][color=#FF0000][size=6]ZASTANOWCIE SIE [/size][/color][color=#FF0000][size=6]CO WG WYPISUJECIE NA ZMARLA OSOBE!!!![/size][/color] [size=6][color=#000000]Niech twa dusza spoczywa w pokoju Kamil:[*[/color][/size]
Avatar
ola / 6 maja 2012 o 07:20
jak widze wasze je***e komentarze mam zajebista ochote was wszystkich pozabijac, je***e cioty które nic nie wiedzą a dużo mowią. życze aby wam ktoś bliski umarł to sie ku*** skończą głupie komentarze typu pochodzenia. i jeszcze jedno, nie znacie okoliczności wypadku wiec ku*** nie osądzajcie, każdy kto je zna wie jedno Sku***SYN MUSI UMRZEC
Avatar
~SS~ / 5 maja 2012 o 13:46
Hrubieszów
Avatar
~SS~ / 5 maja 2012 o 13:45
[quote name='Gość' timestamp='1335977406' post='626831']
Skąd pochodził zmarły pasażer?
[/quote]
Avatar
alawela / 5 maja 2012 o 10:28
wiecie co wam powiem pare osób ma racje. kierowca powinien za takie cos nie wyjść z pierdla w ogóle. ale patrząc na nasz ciekawy wymiar sprawiedliwości dostanie zawiasy i grzywne i się skonczy sprawiedliwość. Tylko ciekawa jestem czemu tak mały nacisk daje kładzie sie na takie typu sytuacje??? przecięż ten "kierowca" - a raczej pustak bez wyobrazni mógł nie zabić tylko 1 osoby tam była czwórka a nie daj Boże osoby postronne, za takie coś powinno być krzesło albo kamieniołomy do końca życia a prawa jazdy nawet na taczke bym im nie dała!!! nasz kraj jest chory!! 2 sprawa zasadnicza to fakt ze ta czwórka pasażerów zachowała się jak bezmyślne istoty.... jhak można wsiąść do auta z pijanym i pozwolić mu w ogóle prowadzić????!!! gdzie ci ludzie mieli rozum??? a teraz rozpacz bo 1osoba nie żyje restza uszła ledwo co z życiem i wielki lament. osobiscie nie znam nikogo z tego wypadku chociaz ieszkam niedaleko ale sami sobie to zgotowali taka jest prawda kto wie ile takich osób jezdzi tylko ze poprostu im sie "udaje"?? szkoda ze człowiek zginął ale to nie było morderstwo wina lezy po stronie kierowcy ale i pasażerów. tyle w temacie a wy ludzie pomyślcie zanim wypijecie lub siądziecie z pijanym bo to przykład konsekwencji.... głupota zabiła tego chłopaka . swieć panie nad jego duszą (*)
wiecie co wam powiem pare osób ma racje. kierowca powinien za takie cos nie wyjść z pierdla w ogóle. ale patrząc na nasz ciekawy wymiar sprawiedliwości dostanie zawiasy i grzywne i się skonczy sprawiedliwość. Tylko ciekawa jestem czemu tak mały nacisk daje kładzie sie na takie typu sytuacje??? przecięż ten "kierowca" - a raczej pustak bez wyobrazni mógł nie zabić tylko 1 osoby tam była czwórka a nie daj Boże osoby postronne, za takie coś powinno być krzesło albo kamieniołomy do końca życia a prawa jazdy nawet na taczke bym im ni... rozwiń
Avatar
LEW / 4 maja 2012 o 21:35
ty w odbyt dymany ssaczu pedałów nie kalecz Polskiej mowy !!!
Avatar
wal; / 4 maja 2012 o 14:17
aśka coś ty odjebałałaś ku*** tylko denerwujesz ludzi
Avatar
Max / 4 maja 2012 o 10:58
[quote name='Gość' timestamp='1336040379' post='627045']
niesamowite zakompleksienie tryska z ciebie , widać że jesteś z zadupia wschodniego
[/quote]


Ciekawe co taki szczyl jak ty robi na portalu dotyczącym "zadupia wschodniego".Coś chyba wydaje mi się że też jesteś z tego"zadupia wschodniego".
Avatar
Gość / 4 maja 2012 o 10:05
:"niesamowite zakompleksienie tryska z ciebie , widać że jesteś z zadupia wschodniego"


o ! znalasł się frajer dymany z innego zadupia ! Na drzewo gównojadzie !
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2012 o 01:33
Tak, Kamil miał 17 lat, ale jest tu mowa o wypadku, który miał miejsce w Raciborowicach w maju. Wtedy zginął 20 to latek.
A ci którzy piszą:
[color=#FF0000]Pasażer pochodził ze wsi,takiego miejsca w którym produkuje się półgłówków służących do kopania kartofli i buraków.Ale oto kilku zachciało się podróży autem zamiast przeznaczonego dla nich wozu drabiniastego [/color]!- niech się zastanowią.Tacy półgłÓwki kopiący buraki i kartofle żywią Was mieszczuchów nie mających pojęcia o życiu na wsi. WSTYD
Prawdopodobnie kierowca, (ojciec czwórki dzieci) również nie żyje.
[color=#800080](*)(*)(*)[/color]
Tak, Kamil miał 17 lat, ale jest tu mowa o wypadku, który miał miejsce w Raciborowicach w maju. Wtedy zginął 20 to latek.
A ci którzy piszą:
[color=#FF0000]Pasażer pochodził ze wsi,takiego miejsca w którym produkuje się półgłówków służących do kopania kartofli i buraków.Ale oto kilku zachciało się podróży autem zamiast przeznaczonego dla nich wozu drabiniastego [/color]!- niech się zastanowią.Tacy półgłÓwki kopiący buraki i kartofle żywią Was mieszczuchów nie mających pojęcia o życiu na wsi. WSTYD
Prawd... rozwiń
Avatar
Kolezanka / 14 sierpnia 2012 o 21:21
[size=5]Zginal kolega z mojej klasy. Mial 17 lat a nie jak tutaj niektorzy pisza ze 20. Pochodzi z Bialopola.[/size][color=#FF0000][size=6]ZASTANOWCIE SIE [/size][/color][color=#FF0000][size=6]CO WG WYPISUJECIE NA ZMARLA OSOBE!!!![/size][/color] [size=6][color=#000000]Niech twa dusza spoczywa w pokoju Kamil:[*[/color][/size]
Avatar
ola / 6 maja 2012 o 07:20
jak widze wasze je***e komentarze mam zajebista ochote was wszystkich pozabijac, je***e cioty które nic nie wiedzą a dużo mowią. życze aby wam ktoś bliski umarł to sie ku*** skończą głupie komentarze typu pochodzenia. i jeszcze jedno, nie znacie okoliczności wypadku wiec ku*** nie osądzajcie, każdy kto je zna wie jedno Sku***SYN MUSI UMRZEC
Avatar
~SS~ / 5 maja 2012 o 13:46
Hrubieszów
Avatar
~SS~ / 5 maja 2012 o 13:45
[quote name='Gość' timestamp='1335977406' post='626831']
Skąd pochodził zmarły pasażer?
[/quote]
Avatar
alawela / 5 maja 2012 o 10:28
wiecie co wam powiem pare osób ma racje. kierowca powinien za takie cos nie wyjść z pierdla w ogóle. ale patrząc na nasz ciekawy wymiar sprawiedliwości dostanie zawiasy i grzywne i się skonczy sprawiedliwość. Tylko ciekawa jestem czemu tak mały nacisk daje kładzie sie na takie typu sytuacje??? przecięż ten "kierowca" - a raczej pustak bez wyobrazni mógł nie zabić tylko 1 osoby tam była czwórka a nie daj Boże osoby postronne, za takie coś powinno być krzesło albo kamieniołomy do końca życia a prawa jazdy nawet na taczke bym im nie dała!!! nasz kraj jest chory!! 2 sprawa zasadnicza to fakt ze ta czwórka pasażerów zachowała się jak bezmyślne istoty.... jhak można wsiąść do auta z pijanym i pozwolić mu w ogóle prowadzić????!!! gdzie ci ludzie mieli rozum??? a teraz rozpacz bo 1osoba nie żyje restza uszła ledwo co z życiem i wielki lament. osobiscie nie znam nikogo z tego wypadku chociaz ieszkam niedaleko ale sami sobie to zgotowali taka jest prawda kto wie ile takich osób jezdzi tylko ze poprostu im sie "udaje"?? szkoda ze człowiek zginął ale to nie było morderstwo wina lezy po stronie kierowcy ale i pasażerów. tyle w temacie a wy ludzie pomyślcie zanim wypijecie lub siądziecie z pijanym bo to przykład konsekwencji.... głupota zabiła tego chłopaka . swieć panie nad jego duszą (*)
wiecie co wam powiem pare osób ma racje. kierowca powinien za takie cos nie wyjść z pierdla w ogóle. ale patrząc na nasz ciekawy wymiar sprawiedliwości dostanie zawiasy i grzywne i się skonczy sprawiedliwość. Tylko ciekawa jestem czemu tak mały nacisk daje kładzie sie na takie typu sytuacje??? przecięż ten "kierowca" - a raczej pustak bez wyobrazni mógł nie zabić tylko 1 osoby tam była czwórka a nie daj Boże osoby postronne, za takie coś powinno być krzesło albo kamieniołomy do końca życia a prawa jazdy nawet na taczke bym im ni... rozwiń
Avatar
LEW / 4 maja 2012 o 21:35
ty w odbyt dymany ssaczu pedałów nie kalecz Polskiej mowy !!!
Avatar
wal; / 4 maja 2012 o 14:17
aśka coś ty odjebałałaś ku*** tylko denerwujesz ludzi
Avatar
Max / 4 maja 2012 o 10:58
[quote name='Gość' timestamp='1336040379' post='627045']
niesamowite zakompleksienie tryska z ciebie , widać że jesteś z zadupia wschodniego
[/quote]


Ciekawe co taki szczyl jak ty robi na portalu dotyczącym "zadupia wschodniego".Coś chyba wydaje mi się że też jesteś z tego"zadupia wschodniego".
Avatar
Gość / 4 maja 2012 o 10:05
:"niesamowite zakompleksienie tryska z ciebie , widać że jesteś z zadupia wschodniego"


o ! znalasł się frajer dymany z innego zadupia ! Na drzewo gównojadzie !