Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 marca 2013 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Zamiast taniego paliwa kupili wodę w pojemnikach

Autor: Zdjęcie autora er
0 23 A A

Małżeństwo z Krasnegostawu kupiło pojemniki, w których miało być 120 litrów oleju napędowego. Okazało się, że to oszustwo. Zamiast paliwa, była zwykła woda.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Małżeństwo dało się nabrać dwóm mężczyznom, którzy przyjechali pod ich dom autem. Twierdzili, że mają 30 litrowe pojemniki z olejem napędowym. Atrakcyjna cena skusiła nabywców.

Mężczyzna za cztery pojemniki zapłacił 450 złotych. Po dwóch godzinach, podczas przelewania paliwa zobaczył, że olej napędowy jest tylko na powierzchni, a pod nim była zwykła woda.

Oszukani zawiadomili policję.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
newbe / 11 marca 2013 o 07:51
.ZŁODZIEJ OSZUKAŁ ZŁODZIEJA, NO PATRZCIE...POWINNI IM JESZCZE DOWALIC JAKĄŚ GRZYWNĘ ZA NIELEGALNY OBRÓT PALIWAMI.
Avatar
Kaj / 7 marca 2013 o 14:06
[quote name='Gość' timestamp='1362651285' post='742148']
Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[/quote]
Trudno wymagac od "Pajaca" aby mial znalezc sie w kazdej zapyzialej dziurze naszej ojczyzny. Trudno, aby wciaz powtarzal i upominal. Ludzie powinni sami wiedziec, ze wsponiany uprzednio patriotyzm, to nie spiewanie Roty, czy jakiejs innej pioseneczki, to nie ciagle skladanie kwiatow i wiencow na oraz pod pomnikami. Nie jakies Msze mniej lub bardziej swiete, nie stowarzyszenia kombatantow i absolwentow!!!! Patriotyzm musimy pielegnowac poprzez codzienne dowody przywiazania do naszej malej ojczyzny, do zagrody, do klatki schodowej do sasiada i wspolpracownika....nastepnym krokiem jest ojczyzna w wymiarze ogolnonarodowym. Mieszkancowi Chelma, Wlodawy, Lublina czy innej miesciny powinno zalezec na dobrym samopoczuciu w miejscu zamieszkania. Nie wazne kto rzadzi z perspektywy Warszawy. Tusk, Kaczynski, Miller albo Palikot nic nie sa zobowiazani nam dac.. Sami musimy zadbac, wypracowac i wspomoc siebie nawzajem. Frustracje zamienmy w pozytywna energie, a za niepowodzenia winmy samych siebie.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze leniuch zawsze znajdzei wytlumaczenie. Ale miotla, szmata i wiaderko potrafi zmienic wiele w zyciu kazdego czlowieka....
[quote name='Gość' timestamp='1362651285' post='742148']
Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[/quote]
Trudno wymagac od "Pajaca" aby mial znalezc sie w kazdej zapyzialej dziurze naszej ojczyzny. Trudno, aby wciaz powtarzal i upominal. Ludzie powinni sami wiedziec, ze wsponiany uprzednio pat... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 11:14
[quote name='taki sobie jeden.....' timestamp='1362650342' post='742135']
Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechnijmy sie z rana do sasiada....wtedy mamy prawo nazywac siebie patriotami. Wszyscy maja geby pelne frazesow, a siedza w gownie powyzej uszu....
[/quote]Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[quote name='taki sobie jeden.....' timestamp='1362650342' post='742135']
Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechni... rozwiń
Avatar
taki sobie jeden..... / 7 marca 2013 o 10:59
[quote name='Jaś z nalewaka' timestamp='1362636420' post='742022']
Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
[/quote]

Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechnijmy sie z rana do sasiada....wtedy mamy prawo nazywac siebie patriotami. Wszyscy maja geby pelne frazesow, a siedza w gownie powyzej uszu....
[quote name='Jaś z nalewaka' timestamp='1362636420' post='742022']
Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
[/quote]

Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola d... rozwiń
Avatar
PREMIER / 7 marca 2013 o 07:45
[quote name='dr Wycior' timestamp='1362565221' post='741749']
Była chytra baba z Radomia, jest chytre małżeństwo z Krasnegostawu. Ciekawe na co liczyli zgłaszając to na Policję. Gratuluję głupoty.
[/quote]PAJACU, na stacjach benzynowych też lejesz paliwo wymieszane z wodą i nie robisz z tego wielkiego HALL OOOOOO.
Avatar
Jaś z nalewaka / 7 marca 2013 o 07:07
[quote name='muc' timestamp='1362564397' post='741738']
Chytry traci podwójnie. Dobrze im.
[/quote]Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 21:11
[quote name='Adamek' timestamp='1362568428' post='741774']
Ja myśle ze to rumuny te ku*** trza z polski POgonic razem z tym hujem tusekiem i jego bandą.a tak pozatym woda od ropy jest letsza opolowe dupki
[/quote]
Avatar
siomik / 6 marca 2013 o 16:59
[quote name='Adamek' timestamp='1362568428' post='741774']
Ja myśle ze to rumuny te ku*** trza z polski POgonic razem z tym hujem tusekiem i jego bandą.a tak pozatym woda od ropy jest letsza opolowe dupki
[/quote]a tobie analfabeto radze zainwestowac w slownik jezyka polskiego
Avatar
iwona. / 6 marca 2013 o 13:02
zlodziej okradl zlodzieja....i gdziez tu etyka zawodowa?
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 12:37
dlatego nie warto kupować paliwo od przemytników bo tacy tylko kombinują jak więcej zarobić dawno myślałem ze ktoś może zrobić w taki sposob dolewac do ropy wody czy czyms tam lepiej jezdzic na UA po paliwo prosto ze stacji 3.70 zl za litr ON
Avatar
newbe / 11 marca 2013 o 07:51
.ZŁODZIEJ OSZUKAŁ ZŁODZIEJA, NO PATRZCIE...POWINNI IM JESZCZE DOWALIC JAKĄŚ GRZYWNĘ ZA NIELEGALNY OBRÓT PALIWAMI.
Avatar
Kaj / 7 marca 2013 o 14:06
[quote name='Gość' timestamp='1362651285' post='742148']
Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[/quote]
Trudno wymagac od "Pajaca" aby mial znalezc sie w kazdej zapyzialej dziurze naszej ojczyzny. Trudno, aby wciaz powtarzal i upominal. Ludzie powinni sami wiedziec, ze wsponiany uprzednio patriotyzm, to nie spiewanie Roty, czy jakiejs innej pioseneczki, to nie ciagle skladanie kwiatow i wiencow na oraz pod pomnikami. Nie jakies Msze mniej lub bardziej swiete, nie stowarzyszenia kombatantow i absolwentow!!!! Patriotyzm musimy pielegnowac poprzez codzienne dowody przywiazania do naszej malej ojczyzny, do zagrody, do klatki schodowej do sasiada i wspolpracownika....nastepnym krokiem jest ojczyzna w wymiarze ogolnonarodowym. Mieszkancowi Chelma, Wlodawy, Lublina czy innej miesciny powinno zalezec na dobrym samopoczuciu w miejscu zamieszkania. Nie wazne kto rzadzi z perspektywy Warszawy. Tusk, Kaczynski, Miller albo Palikot nic nie sa zobowiazani nam dac.. Sami musimy zadbac, wypracowac i wspomoc siebie nawzajem. Frustracje zamienmy w pozytywna energie, a za niepowodzenia winmy samych siebie.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze leniuch zawsze znajdzei wytlumaczenie. Ale miotla, szmata i wiaderko potrafi zmienic wiele w zyciu kazdego czlowieka....
[quote name='Gość' timestamp='1362651285' post='742148']
Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[/quote]
Trudno wymagac od "Pajaca" aby mial znalezc sie w kazdej zapyzialej dziurze naszej ojczyzny. Trudno, aby wciaz powtarzal i upominal. Ludzie powinni sami wiedziec, ze wsponiany uprzednio pat... rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2013 o 11:14
[quote name='taki sobie jeden.....' timestamp='1362650342' post='742135']
Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechnijmy sie z rana do sasiada....wtedy mamy prawo nazywac siebie patriotami. Wszyscy maja geby pelne frazesow, a siedza w gownie powyzej uszu....
[/quote]Wiesz,ale PAJAC nie robi nic aby to zmienić,bo jeżeli jest tak, to wszelkie menele mają od niego na to przyzwolenie i potem powstają między innym takie firmy jak Amber Gold czy podobne,gdzie nie rzadko zasiada i steruje tym jego POciotek.
[quote name='taki sobie jeden.....' timestamp='1362650342' post='742135']
Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechni... rozwiń
Avatar
taki sobie jeden..... / 7 marca 2013 o 10:59
[quote name='Jaś z nalewaka' timestamp='1362636420' post='742022']
Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
[/quote]

Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola domow, zagrod i klatek schodowych. Podniesmy papiery i pety walajace sie po trotuarze, usmiechnijmy sie z rana do sasiada....wtedy mamy prawo nazywac siebie patriotami. Wszyscy maja geby pelne frazesow, a siedza w gownie powyzej uszu....
[quote name='Jaś z nalewaka' timestamp='1362636420' post='742022']
Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
[/quote]

Byc moze myle sie bardzo w moim osadzie, ale to prawdopodobnie nie premier Tusk miesza wode do benzyny, nie premier Tusk kradnie i oszukuje w sklepach, nie premier Tusk handluje kradzionymi/przemycanymi papierosami....ale ci wielcy patrioci, prawdziwi Polacy i wciaz niezadowoleni malkontenci! Zacznijmy od samych siebie, posprzatajmy dookola d... rozwiń
Avatar
PREMIER / 7 marca 2013 o 07:45
[quote name='dr Wycior' timestamp='1362565221' post='741749']
Była chytra baba z Radomia, jest chytre małżeństwo z Krasnegostawu. Ciekawe na co liczyli zgłaszając to na Policję. Gratuluję głupoty.
[/quote]PAJACU, na stacjach benzynowych też lejesz paliwo wymieszane z wodą i nie robisz z tego wielkiego HALL OOOOOO.
Avatar
Jaś z nalewaka / 7 marca 2013 o 07:07
[quote name='muc' timestamp='1362564397' post='741738']
Chytry traci podwójnie. Dobrze im.
[/quote]Ty myślisz że w państwie tuSSka,na stacjach benzynowych jest inaczej ????
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 21:11
[quote name='Adamek' timestamp='1362568428' post='741774']
Ja myśle ze to rumuny te ku*** trza z polski POgonic razem z tym hujem tusekiem i jego bandą.a tak pozatym woda od ropy jest letsza opolowe dupki
[/quote]
Avatar
siomik / 6 marca 2013 o 16:59
[quote name='Adamek' timestamp='1362568428' post='741774']
Ja myśle ze to rumuny te ku*** trza z polski POgonic razem z tym hujem tusekiem i jego bandą.a tak pozatym woda od ropy jest letsza opolowe dupki
[/quote]a tobie analfabeto radze zainwestowac w slownik jezyka polskiego
Avatar
iwona. / 6 marca 2013 o 13:02
zlodziej okradl zlodzieja....i gdziez tu etyka zawodowa?
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 12:37
dlatego nie warto kupować paliwo od przemytników bo tacy tylko kombinują jak więcej zarobić dawno myślałem ze ktoś może zrobić w taki sposob dolewac do ropy wody czy czyms tam lepiej jezdzic na UA po paliwo prosto ze stacji 3.70 zl za litr ON