Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

31 grudnia 2010 r.
12:42
Edytuj ten wpis

Zawadówka: Wypadek na przejeździe, ruch pociągów wstrzymany

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 42 A A

Jedna osoba została ranna w wypadku na przejeździe kolejowym w Zawadówce koło Chełma. Pomiędzy Rejowcem a Zawadówką nie kursują pociągi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godz. 11.30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zawadówka. Auto osobowe wjechało tam pod pociąg osobowy relacji Chełm-Terespol. Jedna osoba została ranna.

Z meldunku służb odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu kolejowego dowiadujemy się, że całkowicie wstrzymany jest ruch pociągów na odcinku od Zawadówki do Rejowca. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ona / 17 stycznia 2011 o 23:14
[quote name='imprezowicz' timestamp='1293819732' post='414651']
gdyby nie on to juz prawie dojezdzal bym do wroclawia, a tak moj sylwester spedzam w beznadziejnym chelmie, bardzo dobrze ze umarl
[/quote]
człowieku chłopak osierocil malego synka zostawił żone jak możesz tak pisać!!
Avatar
don't / 7 stycznia 2011 o 16:28
Jak ktoś nie wie co przeżywa ta rodzina, a jak widać niektórzy nie wiedzą( np osoba która nie zdążyła na sylwestra i cieszy się z tej śmierci), to niech się nie odzywa.
Avatar
ratownik / 5 stycznia 2011 o 09:56
~gosc123~ napisałeś prawidłowo. Gdybyśmy go nie wyciągali i wszystko by się przeciągnęło. A tak to była możliwa szybka akcja reanimacyjna. A ktoś kto piszę że słyszał to i tamto.. A ja słyszałem że ufoludki przyleciały na ziemię.. Człowieku jeśli nie ma pulsu wyciąga się taką osobę. Bo inaczej zostaje tyko opóźniona akcja reanimacyjna.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 22:20
[quote name='Znajomy' timestamp='1294161828' post='416764']
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum .
[/quote]

A dla takich jak ty to już nawet w czubkach miejsca nie ma.GŁUPICH NIE SIEJĄ,A SAMI SIĘ RODZĄ. Tak po stracie męża najodpowiedniejsze miejsce kojące ból to forum...IDIOTA do potęgi n-tej.
Avatar
gosc123 / 4 stycznia 2011 o 20:23
Ludzie ogarnijcie się trochę... Zamiast gadać czy trzeba było go wyciągać czy nie to byście poszli na kurs pierwszej pomocy a nie głupoty wypisujecie ... co wy gadacie ?? nawet przed wpisaniem czegoś na forum to można sobie z czystej ciekawości sprawdzić... a tak na przyszłość trochę współczucia to mogło sie zdarzyc każdemu...
A jak człowiek był wyciągany z samochodu to nie było już pulsu ani oddechu, i dla tego możliwe później było przeprowadzenie sprawnej akcji reanimacyjnej... Po czym Człowiek odzyskał puls znaczy życie! ale niestety... Teraz gadacie a w tedy żadnego modrego nie było co ??
Ludzie ogarnijcie się trochę... Zamiast gadać czy trzeba było go wyciągać czy nie to byście poszli na kurs pierwszej pomocy a nie głupoty wypisujecie ... co wy gadacie ?? nawet przed wpisaniem czegoś na forum to można sobie z czystej ciekawości sprawdzić... a tak na przyszłość trochę współczucia to mogło sie zdarzyc każdemu...
A jak człowiek był wyciągany z samochodu to nie było już pulsu ani oddechu, i dla tego możliwe później było przeprowadzenie sprawnej akcji reanimacyjnej... Po czym Człowiek odzyskał puls znaczy ... rozwiń
Avatar
ratownik / 4 stycznia 2011 o 19:24
A teraz odpowiedź do ~BoŻena~

Niestety nie dawał znaków życia. Puls był wyczuwalny ale do pewnego momentu. Niestety jakąś chwilę przed przyjazdem
karetki zanikł. Z tego co się dowiedziałem to prawdopodobnie w karetce odzyskał go. Niestety nie udało się go uratować.
Avatar
ratownik / 4 stycznia 2011 o 19:17
~BoŻena~ niestety nie... Jest mi bardzo przykro z tego powodu że zmarł.

Co do osobnika to proszę wiedzieć że początkowo i jak byłem przeciwko wyciąganiu go z pojazdu. Gdy miał puls mówiłem zostawić go bo jeszcze gorzej będzie. Ale o właśnie ale gdy pulsu nie było wcale ( był nie wyczuwalny) to facet który widać że znał się na tym co robi powiedział by go wyciągać i próbować ratować. Ja osobiście wyciągałem go i mogę powiedzieć że nie było takich sytuacji jak ty mówisz typu ciągnięcie za rękę. Skąd ty wgl. takie historyjki brałeś?? Z WP z zakładki niewiarygodne?? Czy może z elementarza?\

Ale teraz nie czas ani miejsce na temat tego co było. Co się stało to się nie odstanie.

I mam prośbę. Skończcie rzucać oszczerstwa, głupio gadać ( komentarze typu: nie umiał jeździć) czy też inne są zbędne.
~BoŻena~ niestety nie... Jest mi bardzo przykro z tego powodu że zmarł.

Co do osobnika to proszę wiedzieć że początkowo i jak byłem przeciwko wyciąganiu go z pojazdu. Gdy miał puls mówiłem zostawić go bo jeszcze gorzej będzie. Ale o właśnie ale gdy pulsu nie było wcale ( był nie wyczuwalny) to facet który widać że znał się na tym co robi powiedział by go wyciągać i próbować ratować. Ja osobiście wyciągałem go i mogę powiedzieć że nie było takich sytuacji jak ty mówisz typu ciągnięcie za rękę. Skąd ty wgl. takie historyjki brałe... rozwiń
Avatar
Znajomy / 4 stycznia 2011 o 18:23
[quote name='o tempora o mores' timestamp='1294159760' post='416731']
Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
[/quote]
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum .
[quote name='o tempora o mores' timestamp='1294159760' post='416731']
Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
[/quote]
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum . rozwiń
Avatar
o tempora o mores / 4 stycznia 2011 o 17:49
[quote name='Bożena' timestamp='1293894356' post='414890']
Ty szmaciarzu może sam powinieneś zginąć ty śmieciu-jestem jego żoną
[/quote]

Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
Avatar
Waldek / 4 stycznia 2011 o 15:30
Śp.Przemek jeżdził na oponach zimowych!nie wypisujcie bzdur
Avatar
Ona / 17 stycznia 2011 o 23:14
[quote name='imprezowicz' timestamp='1293819732' post='414651']
gdyby nie on to juz prawie dojezdzal bym do wroclawia, a tak moj sylwester spedzam w beznadziejnym chelmie, bardzo dobrze ze umarl
[/quote]
człowieku chłopak osierocil malego synka zostawił żone jak możesz tak pisać!!
Avatar
don't / 7 stycznia 2011 o 16:28
Jak ktoś nie wie co przeżywa ta rodzina, a jak widać niektórzy nie wiedzą( np osoba która nie zdążyła na sylwestra i cieszy się z tej śmierci), to niech się nie odzywa.
Avatar
ratownik / 5 stycznia 2011 o 09:56
~gosc123~ napisałeś prawidłowo. Gdybyśmy go nie wyciągali i wszystko by się przeciągnęło. A tak to była możliwa szybka akcja reanimacyjna. A ktoś kto piszę że słyszał to i tamto.. A ja słyszałem że ufoludki przyleciały na ziemię.. Człowieku jeśli nie ma pulsu wyciąga się taką osobę. Bo inaczej zostaje tyko opóźniona akcja reanimacyjna.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 22:20
[quote name='Znajomy' timestamp='1294161828' post='416764']
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum .
[/quote]

A dla takich jak ty to już nawet w czubkach miejsca nie ma.GŁUPICH NIE SIEJĄ,A SAMI SIĘ RODZĄ. Tak po stracie męża najodpowiedniejsze miejsce kojące ból to forum...IDIOTA do potęgi n-tej.
Avatar
gosc123 / 4 stycznia 2011 o 20:23
Ludzie ogarnijcie się trochę... Zamiast gadać czy trzeba było go wyciągać czy nie to byście poszli na kurs pierwszej pomocy a nie głupoty wypisujecie ... co wy gadacie ?? nawet przed wpisaniem czegoś na forum to można sobie z czystej ciekawości sprawdzić... a tak na przyszłość trochę współczucia to mogło sie zdarzyc każdemu...
A jak człowiek był wyciągany z samochodu to nie było już pulsu ani oddechu, i dla tego możliwe później było przeprowadzenie sprawnej akcji reanimacyjnej... Po czym Człowiek odzyskał puls znaczy życie! ale niestety... Teraz gadacie a w tedy żadnego modrego nie było co ??
Ludzie ogarnijcie się trochę... Zamiast gadać czy trzeba było go wyciągać czy nie to byście poszli na kurs pierwszej pomocy a nie głupoty wypisujecie ... co wy gadacie ?? nawet przed wpisaniem czegoś na forum to można sobie z czystej ciekawości sprawdzić... a tak na przyszłość trochę współczucia to mogło sie zdarzyc każdemu...
A jak człowiek był wyciągany z samochodu to nie było już pulsu ani oddechu, i dla tego możliwe później było przeprowadzenie sprawnej akcji reanimacyjnej... Po czym Człowiek odzyskał puls znaczy ... rozwiń
Avatar
ratownik / 4 stycznia 2011 o 19:24
A teraz odpowiedź do ~BoŻena~

Niestety nie dawał znaków życia. Puls był wyczuwalny ale do pewnego momentu. Niestety jakąś chwilę przed przyjazdem
karetki zanikł. Z tego co się dowiedziałem to prawdopodobnie w karetce odzyskał go. Niestety nie udało się go uratować.
Avatar
ratownik / 4 stycznia 2011 o 19:17
~BoŻena~ niestety nie... Jest mi bardzo przykro z tego powodu że zmarł.

Co do osobnika to proszę wiedzieć że początkowo i jak byłem przeciwko wyciąganiu go z pojazdu. Gdy miał puls mówiłem zostawić go bo jeszcze gorzej będzie. Ale o właśnie ale gdy pulsu nie było wcale ( był nie wyczuwalny) to facet który widać że znał się na tym co robi powiedział by go wyciągać i próbować ratować. Ja osobiście wyciągałem go i mogę powiedzieć że nie było takich sytuacji jak ty mówisz typu ciągnięcie za rękę. Skąd ty wgl. takie historyjki brałeś?? Z WP z zakładki niewiarygodne?? Czy może z elementarza?\

Ale teraz nie czas ani miejsce na temat tego co było. Co się stało to się nie odstanie.

I mam prośbę. Skończcie rzucać oszczerstwa, głupio gadać ( komentarze typu: nie umiał jeździć) czy też inne są zbędne.
~BoŻena~ niestety nie... Jest mi bardzo przykro z tego powodu że zmarł.

Co do osobnika to proszę wiedzieć że początkowo i jak byłem przeciwko wyciąganiu go z pojazdu. Gdy miał puls mówiłem zostawić go bo jeszcze gorzej będzie. Ale o właśnie ale gdy pulsu nie było wcale ( był nie wyczuwalny) to facet który widać że znał się na tym co robi powiedział by go wyciągać i próbować ratować. Ja osobiście wyciągałem go i mogę powiedzieć że nie było takich sytuacji jak ty mówisz typu ciągnięcie za rękę. Skąd ty wgl. takie historyjki brałe... rozwiń
Avatar
Znajomy / 4 stycznia 2011 o 18:23
[quote name='o tempora o mores' timestamp='1294159760' post='416731']
Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
[/quote]
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum .
[quote name='o tempora o mores' timestamp='1294159760' post='416731']
Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
[/quote]
dla takich jak ty to nie ma słów leczysz się w psychiatryku jestem pewny bo taki łep zje***y jak ty powinien tam byc odp,,,od Żony zmarłego może szuka kogoś kto jest jej w stanie pomóc by było jej lżej znieść ból po stracie męża dlatego weszła na forum . rozwiń
Avatar
o tempora o mores / 4 stycznia 2011 o 17:49
[quote name='Bożena' timestamp='1293894356' post='414890']
Ty szmaciarzu może sam powinieneś zginąć ty śmieciu-jestem jego żoną
[/quote]

Co za czasy, gościu jeszcze nie zesztywniał pewnie, a "zrozpaczona wdowa" już siedzi w necie i jeszcze jaki język.
Avatar
Waldek / 4 stycznia 2011 o 15:30
Śp.Przemek jeżdził na oponach zimowych!nie wypisujcie bzdur
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 44

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!