Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 listopada 2009 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Zostawił samochód pod szkołą. Zawiesili mu go na pustakach

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 8 A A

Tomasz B., uczeń Zespołu Szkół Zawodowych, jak zwykle przed lekcjami pozostawił samochód na parkingu przed szkołą. Po zajęciach zastał swoją hondę civic zawieszoną na dwóch pustakach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prawdopodobnie miał to być żart w wykonaniu jego kilkunastu kolegów. Na domiar złego ci, ustawiając samochód na pustakach, uszkodzili błotniki. Poszkodowany wycenił zniszczenia na 600 zł.

– Jeszcze ustalamy prowodyrów i rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu – mówi Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskiej policji. – O tym, czy był to tylko głupi żart, czy przestępstwo, zadecyduje prokurator.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Uczeń / 3 grudnia 2009 o 21:17
Tak to w Zetce Krasnystaw i to był żart chyba dobry, szkoda że kosztował aż tyle
Avatar
Katarinka / 3 grudnia 2009 o 15:58
Hmm ciekawa rzecz )
A to się stało w Zetce Krasnystaw, to normalne w tej szkole
to tylko żart był żadne robienie na złości..
Avatar
roman kidler / 27 listopada 2009 o 18:21
Bez sensu kompletnie... Przecież nic się nie stało nikomu samochodu nie ukradli o co w ogóle ta cała afera. Chłopaki zrobili żart może przesadzili bo uszkodzili samochód ale to nic takiego za co można by robić sprawę w sądzie. Nie dajmy się zwariować.

A tak na marginesie to do której to szkoły tacy dowcipni chodzą ?
Avatar
ewka / 27 listopada 2009 o 13:44
to jest kawał ch.... dorabia sie na kolegach . wiecej krzyku niż strat nie widzi nikt tego ze tam nic sie nie stało ?????? wyy debi.... najpierw trzeba to zobaczyc żeby o tym gadac. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest kawał ch.... dorabia sie na kolegach . wiecej krzyku niż strat nie widzi nikt tego ze tam nic sie nie stało ?????? wyy debi.... najpierw trzeba to zobaczyc żeby o tym gadac. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Nauczyciel / 25 listopada 2009 o 17:46
matka,,nie denerwuj się tak bo pikawa ci stanie,dobry żart i pewnie nauczka może synkowi wyjść na dobre.
Avatar
Gość / 25 listopada 2009 o 13:50
Adam napisał:
Powinno się powołać komisję śledczą... . Uważam że jeśli później pomogli mu zdjąć ten samochód to był dobry żart, a jeśli za bardzo się wymądrzał to może mu to tylko wyjść na dobre.



A jest się w ogóle czym chwalić? Tym złomem, bez przesady. Głupio zrobili bo narazili kolesia na koszty naprawy tego złoma.
Avatar
Adam / 25 listopada 2009 o 13:04
Powinno się powołać komisję śledczą... . Uważam że jeśli później pomogli mu zdjąć ten samochód to był dobry żart, a jeśli za bardzo się wymądrzał to może mu to tylko wyjść na dobre.
Avatar
matka ucznia / 25 listopada 2009 o 12:42
To jest tzw. deb***stwo. Czy z tym nic nie można zrobić?????????
Avatar
Uczeń / 3 grudnia 2009 o 21:17
Tak to w Zetce Krasnystaw i to był żart chyba dobry, szkoda że kosztował aż tyle
Avatar
Katarinka / 3 grudnia 2009 o 15:58
Hmm ciekawa rzecz )
A to się stało w Zetce Krasnystaw, to normalne w tej szkole
to tylko żart był żadne robienie na złości..
Avatar
roman kidler / 27 listopada 2009 o 18:21
Bez sensu kompletnie... Przecież nic się nie stało nikomu samochodu nie ukradli o co w ogóle ta cała afera. Chłopaki zrobili żart może przesadzili bo uszkodzili samochód ale to nic takiego za co można by robić sprawę w sądzie. Nie dajmy się zwariować.

A tak na marginesie to do której to szkoły tacy dowcipni chodzą ?
Avatar
ewka / 27 listopada 2009 o 13:44
to jest kawał ch.... dorabia sie na kolegach . wiecej krzyku niż strat nie widzi nikt tego ze tam nic sie nie stało ?????? wyy debi.... najpierw trzeba to zobaczyc żeby o tym gadac. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest kawał ch.... dorabia sie na kolegach . wiecej krzyku niż strat nie widzi nikt tego ze tam nic sie nie stało ?????? wyy debi.... najpierw trzeba to zobaczyc żeby o tym gadac. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Nauczyciel / 25 listopada 2009 o 17:46
matka,,nie denerwuj się tak bo pikawa ci stanie,dobry żart i pewnie nauczka może synkowi wyjść na dobre.
Avatar
Gość / 25 listopada 2009 o 13:50
Adam napisał:
Powinno się powołać komisję śledczą... . Uważam że jeśli później pomogli mu zdjąć ten samochód to był dobry żart, a jeśli za bardzo się wymądrzał to może mu to tylko wyjść na dobre.



A jest się w ogóle czym chwalić? Tym złomem, bez przesady. Głupio zrobili bo narazili kolesia na koszty naprawy tego złoma.
Avatar
Adam / 25 listopada 2009 o 13:04
Powinno się powołać komisję śledczą... . Uważam że jeśli później pomogli mu zdjąć ten samochód to był dobry żart, a jeśli za bardzo się wymądrzał to może mu to tylko wyjść na dobre.
Avatar
matka ucznia / 25 listopada 2009 o 12:42
To jest tzw. deb***stwo. Czy z tym nic nie można zrobić?????????