Inne

Warsztaty BMX i inne atrakcje na Centralnym Placu Zabaw

Dodano: 1 lipca 2017, 16:43
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

W piątek, 7 lipca o godz. 18 na placu przed Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zorganizowane zostaną bezpłatne warsztaty BMX. W kolejnych dniach weekendu poprowadzone zostaną zajęcia Sztukmistrzów i Slackline.

- Warsztaty będą okazją do zapoznania się z tą niezwykle popularną dyscypliną sportu z bliska, wymiany doświadczeń oraz trenowania nowych ewolucji pod bacznym okiem doświadczonych rider’ów w odpowiednich warunkach - zachęcają organizatorzy. Warsztaty poprowadzi grupa Ratzbmx. Wstęp na zajęcia jest wolny, nie obowiązują zapisy.

W sobotę na godz. 16 zaplanowano z kolei warsztaty Sztukmistrzów. Cyrkowcy z Fundacji zaprezentują trening różnorodnych aktywności: hula-hop, diabolo, żonglerki, ekwilibrystyki i wielu innych. - Każdy będzie mógł poznać kilka niesamowitych trików i nabyć nowe umiejętności - twierdzą organizatorzy.

W niedzielę warsztatowicze spotkają się o godz. 15. Zajęcia prowadzone przez Aleksandrę Maj i Wojciecha Sieńko będą dotyczyły wykonywania ewolucji na taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami 50 cm nad ziemią.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna