środa, 26 kwietnia 2017 r.

Dom

Budma 2002

Dodano: 26 grudnia 2001, 17:37
Autor: (e)

W dniach od 15 do 18 stycznia 2002 r. odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma. Udział w nich zapowiedziało 1.300 wystawców z 31 państw. Powierzchnia ekspozycji wyniesie 50 tys. mkw. Uczestnicy targów będą prezentować nowoczesne materiały budowlane, izolacje, nawierzchnie, chemię budowlaną, posadzki i podłogi, stropy i dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, okna i osłony, drzwi, okucia i bramy oraz elementy wykończenia wnętrz. Nie zabraknie też doradztwa budowlanego i wydawnictw branżowych.
Podczas targów odbędą się specjalistyczne konferencje i seminaria. W środę, 16 stycznia, odbędzie się Dzień Architekta i będzie obradował I Ogólnopolski Zjazd Dekarzy.
Najlepsze prezentowane produkty charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi, walorami ergonomicznymi, ekologicznymi oraz estetycznymi i użytkowymi zostaną nagrodzone złotymi medalami MTP. W konkursie mogą brać udział zarówno wystawcy polscy, jak i zagraniczni.
Ponadto zespół rzeczoznawców ds. oceny architektury i grafiki MTP, po dokonaniu przeglądu i oceny zrealizowanych projektów ekspozycji krajowej, przyzna medale za stoiska, które odznaczają się ciekawymi rozwiązaniami.
Podczas targów zostaną także wręczone platynowe i złote kielnie przyznawane najlepszym przedsiębiorstwom budowlanym przez czasopismo Profile.
Targi Budma 2002 będzie można zwiedzać w dniach od 15 do 18 stycznia w godz. 9–17.00. Dni profesjonalistów wyznaczona na 15 i 16 stycznia. Ceny biletów wstępu wynoszą odpowiednio: dla profesjonalistów w dn. 15–18 stycznia – 15 zł; dla zwiedzających w dn. 15–16 stycznia – 20 zł; dla zwiedzających w dn. 17–18 stycznia – 15 zł.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24