piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Dom

Budowa Roku 2003

Dodano: 27 marca 2003, 13:38


Konkurs o Złotą Kielnię to przegląd wzorowych inwestycji zrealizowanych w naszym regionie. Reaktywowany w ubiegłym roku z powodzeniem wpisał się do kalendarza imprez budowlanych.
Konkurs na najlepszą Budowę Roku 2003 jest organizowany przez lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
w 2002 r. reaktywowany przez lubelski Oddział Związku Inżynierów i Techników Budownic-twa, po ponad 20 latach zapomnienia. Ubiegłoroczna jego edycja, która z trudem była reaktywo-wana po 20 latach potwierdziła, konieczność jego funkcjonowania. Pomysł organizatorów spotkał się z dużym zainteresowaniem środowiska oraz władz wojewódzkich i państwowych.
– Wierzę, że tegoroczny konkurs nabierze jeszcze większego rozmachu niż w 2002 r. Staranność wykonania, terminowe realizacje i rzetelność pracowników są cenione oraz nagradzane w każdej branży. Budownictwu, które przeżywa obecnie poważny kryzys, potrzebne są dobre wzorce świadczące o tym, że my też potrafimy tak budować – mówi Kazimierz Imbor, prezes lubelskie-go Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Wzorem ubiegłego roku zarząd Oddziału PZITB w Lublinie ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu na najlepszą budowę, czyli „Złotą Kielnię”. Celem jej jest wyłonienie najlepszych inwestycji w regionie, na których uzyskano wyróżniające wyniki techniczno – ekonomiczne. W konkursie mogą brać udział inwestycje wszystkich rodzajów budownictwa zrealizowane w 2003 r.
Zgłoszenia do „Złotej Kielni” dokonać może generalny wykonawca robót budowlano - monta-żowych przy współudziale podwykonawców. Nagrody w tym konkursie przyznawane są wyko-nawcom - realizatorom wzorowej inwestycji.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbywa się tradycyjnie już w „Dniu Budowlanych”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w siedzibie lubelskiego Od-działu PZITB, który mieści się w Lublinie przy ul. M.Curie - Skłodowskiej 3, tel. (081) 532 91 29; fax (081) 532 27 38. (E)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24