wtorek, 20 lutego 2018 r.

Dom

Budowa Roku 2003

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 marca 2003, 13:38


Konkurs o Złotą Kielnię to przegląd wzorowych inwestycji zrealizowanych w naszym regionie. Reaktywowany w ubiegłym roku z powodzeniem wpisał się do kalendarza imprez budowlanych.
Konkurs na najlepszą Budowę Roku 2003 jest organizowany przez lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
w 2002 r. reaktywowany przez lubelski Oddział Związku Inżynierów i Techników Budownic-twa, po ponad 20 latach zapomnienia. Ubiegłoroczna jego edycja, która z trudem była reaktywo-wana po 20 latach potwierdziła, konieczność jego funkcjonowania. Pomysł organizatorów spotkał się z dużym zainteresowaniem środowiska oraz władz wojewódzkich i państwowych.
– Wierzę, że tegoroczny konkurs nabierze jeszcze większego rozmachu niż w 2002 r. Staranność wykonania, terminowe realizacje i rzetelność pracowników są cenione oraz nagradzane w każdej branży. Budownictwu, które przeżywa obecnie poważny kryzys, potrzebne są dobre wzorce świadczące o tym, że my też potrafimy tak budować – mówi Kazimierz Imbor, prezes lubelskie-go Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
Wzorem ubiegłego roku zarząd Oddziału PZITB w Lublinie ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu na najlepszą budowę, czyli „Złotą Kielnię”. Celem jej jest wyłonienie najlepszych inwestycji w regionie, na których uzyskano wyróżniające wyniki techniczno – ekonomiczne. W konkursie mogą brać udział inwestycje wszystkich rodzajów budownictwa zrealizowane w 2003 r.
Zgłoszenia do „Złotej Kielni” dokonać może generalny wykonawca robót budowlano - monta-żowych przy współudziale podwykonawców. Nagrody w tym konkursie przyznawane są wyko-nawcom - realizatorom wzorowej inwestycji.
Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbywa się tradycyjnie już w „Dniu Budowlanych”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w siedzibie lubelskiego Od-działu PZITB, który mieści się w Lublinie przy ul. M.Curie - Skłodowskiej 3, tel. (081) 532 91 29; fax (081) 532 27 38. (E)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!