niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Dom

Centrum Budowlane „Gajek” świętuje

Dodano: 9 września 2003, 16:44Centrum Budowlane „Gajek”, jedno z największych lubelskich marketów budowlanych, w najbliższą sobotę, 6.09. br. będzie świętowało uroczyście pierwszy rok swojej działalności.
– Nie obejrzeliśmy się nawet, a to już minął rok. Różne w tym okresie bywały dni i lepsze, i gorsze, jak to w budownictwie, jednak to, co zamierzaliśmy udało nam się osiągnąć – mówi pani Anna Gajek z CB „Gajek”
Centrum Budowlane „Gajek” oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych, wykończeniowych, chemii budowlanej, elektronarzędzia, itp. Kompetentni pracownicy służą radą i podpowiedzią wszystkim odwiedzającym placówkę. Przestronna hala sprzedaży, samoobsługa ułatwiająca dokonywanie zakupów, dobry parking to dodatkowe plusy dla klientów.
Właściciele CB „Gajek” – państwo Anna i Kazimierz Gajkowie, z okazji pierwszej rocznicy powołania do życia supermarketu budowlanego, organizują dla wszystkich, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum wiele niespodzianek, gier, konkursów, promocji. Już od godz. 10 rozpoczną się liczne atrakcje. Na godz. 11 zaplanowano konkursy recytatorskie, gry, quizy. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody, np. czajniki bezprzewodowe, żelazka, elektronarzędzia. Uczestnicy jednego z konkursów będą mieli za zadanie wymyślenie przyśpiewki o firmie „Gajek”. Najlepsza zostanie nagrodzona magnetowidem.
Skoro ma być to świętowanie pierwszych urodzin to oczywiście nie może zabraknąć urodzinowego toru. Na odwiedzających CB „Gajek” klientów będzie czekał ważący ponad 120 kg tort. Jak zapewniają organizatorzy – bardzo smaczny.
To nie koniec niespodzianek. Otóż wszyscy, którzy dokonają w sobotę zakupów będą mogli skorzystać z 10 proc. rabatów, niezależnie od wybranego produktu.
Organizatorzy gwarantują także super zabawę i świetną pogodę! (e)
Podpis pod zdjęcie
Maciej Kaczanowski
Centrum Budowlane „Gajek” oferuje klientom duży asortyment szeroko rozumianej budowlanki

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24