niedziela, 18 marca 2018 r.

Dom

Chronią zdrowie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 czerwca 2004, 16:12


Nowoczesne klimatyzatory pracujące w technologii lekkiej katalizy są przyjazne dla środowiska i człowieka. Przeciwdziałają zanieczyszczeniu powietrza, nieprzyjemnym zapachom i szkodliwym gazom. Eliminują szkodliwe substancje takie, jak formaldehyd, benzen, dwutlenek siarki, gryzące dymy i pleśń.
Wystarczy nacisnąć przycisk
Standardowe klimatyzatory domowe mogą być wyposażone w następujące dodatki i funkcje: pilota na podczerwień, automatyczne przełączanie, chłodzenie, grzanie dla modeli z pompą ciepła, filtr oczyszczający powietrze, fotokatalityczny filtr przeciwzapachowy, automatyczny wybór prędkości wentylatora, opcja działania na pełnej mocy, programowany zegar 24-godzinny, tryb ustawień nocnych, energooszczędna cicha praca urządzenia, autodiagnozowanie, program osuszania.
Co daje klimatyzacja
Korzyści płynące z klimatyzatora to między innymi czyste, świeże powietrze wzbogacone zdrowymi (ujemnymi) jonami. Ich obsługa jest łatwa. Charakteryzują się automatyczną, nie wymagającą bieżącej kontroli pracą, niskim poziomem hałasu oraz energooszczędnością. Można również dodać szybkie chłodzenie, a w razie potrzeby ogrzewanie. Zaletą klimatyzatorów są również praktyczne, trwałe i estetyczne obudowy.
Ile kosztuje klimatyzacja i wentylacja
W 30 metrowym salonie lub pokoju dziennego pobytu, bez względu na rodzaj budownictwa, klimatyzacja może kosztować od 2,5 do 5 tys. zł. Fachowy montaż z materiałami pomocniczymi to koszt około 1– 1,2 zł brutto.
Montaż mechanicznego systemu wentylacji z opcją odzyskiwania ciepła w domku jednorodzinnym może wynieść od 10 do 15 tys. zł. Wydatek ten, jak podkreślają fachowcy, zwróci się dzięki oszczędnościom w ogrzewaniu średnio po pięciu latach. (zk)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!