czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Dom

Inne w biurka pod komputer

Dodano: 28 sierpnia 2003, 14:27Do tradycyjnych biurek przybyły nowe wzory. Niektóre z nich są przystosowane do tego, by można było je ustawiać w narożniku pokoju. Są bardziej funkcjonalne, szczególnie w ciasnych pomieszczeniach, nie tracąc na estetyce. Jednym z nich jest chętnie kupowany model Tanga z nadstawką na monitor. Z jednej strony pod klawiaturą znajduje się półeczka na książki, dokumenty i drukarkę a z drugiej strony miejsce na komputer z półeczką na dyskietki i płyty a także dwie szuflady. Biurko można ustawić w każdym kącie pokoju. Produkowane jest jako lewe i prawe w kolorze olchy, buku i gruszy.
Nietypowa lampa
Od pewnego czasu znajduje się w sprzedaży nietypowa metalowa lampa. Nowość ta nie razi oczu, jest estetyczna i ekonomiczna. Przydatna dla tych, którzy mają oczy wrażliwe na ostre światło. Ma nieprzezroczystą misę, w której znajduje się żarnik halogenowy o mocy 300 W. Strumień silnego światła skierowany jest na sufit, który rozprasza je i odbija. Natężenie światła można regulować ściemniaczem, zamontowanym w obudowie. Ze względu na bezpieczeństwo lampa jest wysoka by schowany w misie żarnik nie raził oczu. Cena tego wyrobu w zależności od producenta i wykończenia (standardowe lub luksusowe) wynosi od 200 zł do 1000 zł.
Dywany i wykładziny
W sklepach z dywanami nie ma oddzielnych wyrobów przeznaczonych do pokoi dziecinnych. Oferowane są tam dywany i wykładziny tak stonowane, jak i w wesołych kolorach i wzorach które mogą zaciekawić także młodego człowieka. Wszystkie posiadają niezbędne atesty higieniczne. Przebojem ostatnich miesięcy jest belgijska wykładzina z namalowaną makietą miasta. Maluchy z dużą radością urządzają wyścigi samochodzików po uliczkach dywanowego miasteczka. Oferta dywanów i wykładzin jest tak różnorodna, że jest to element wystroju pokoju, który można dostosować do każdego rodzaju ścian i mebli. (zk).


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24