wtorek, 20 marca 2018 r.

Dom

Mieszkania na sprzedaż

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 maja 2004, 18:55

W dn. 29–30 maja br. odbędzie się Lubelska Giełda Budowlano - Mieszkaniowa. Jest to już czwarta z kolei edycja tej imprezy organizowana przez firmę Omega – Nowoczesne Materiały Budowlane Sp. z o.o.
Poprzednie giełdy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających tę imprezę. Dotychczasowa popularność skłoniła organizatorów do przygoto-wania następnej. Okazało się bowiem, że liczba osób poszukujących czterech kątów systematycz-nie wzrasta. Także firmy developerskie i spółdzielnie mieszkaniowe ruszyły z szerokim frontem inwestycyjnym i mają gotowe już do sprzedaży mieszkania, albo też planują rozpoczęcie inwe-stycji i zbierają chętnych.
Taka giełda nieruchomości umożliwia zapoznanie się z ofertami kilkudziesięciu firm, porów-nanie propozycji, sprawdzenie możliwości finansowych i ewentualne zapoznanie się z możliwo-ściami kredytowymi. Wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby tracenia czasu i poszukiwania wybranych developerów lub spółdzielni.
– W naszej giełdzie udział wezmą przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, developrzey, firmy oferujące materiały budowlane, czy biura projektowe. Nie zabraknie banków z atrakcyjnymi ofertami kredytów mieszkaniowych – mówi Mariusz Marzec z firmy Omega NMB Sp. z o.o.
Wśród wystawców spotkać będzie można developerów i spółdzielnie mieszkaniowe, m.in. Rze-mieślnik Bis, SM Felin, Galadom, Maxform, Orion, Antar, itd. Wśród propozycji kredytowych swoje oferty zaprezentują banki: BGŻ, Polskie Towarzystwo Finansowe, Pekao S.A., PKO BP, PBH, itd.
Po raz kolejny propozycje mieszkaniowe przedstawią lubelskie biura nieruchomości.
Giełda odbędzie się w dn. 29–30 maja br. w hali sportowej MKS Start mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Wstęp bezpłatny.
Szczegółowe informacje uzyskać można w firmie Omega Nowoczesne Materiały Budowlane Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Głuskiej 157 w Lublinie; tel. (081) 75 180 00 (e)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!