środa, 24 maja 2017 r.

Dom

Nasze propozycje

Dodano: 15 stycznia 2003, 16:39Regały z „zapleczem”
praktyczne są ruchome regały. Ich boki przycięto w taki sposób by móc je jak naj-głębiej wsunąć pod skośny sufit. Natomiast przy samej ściance kolankowej zmontowano niskie regały służące do przechowywania wszystkiego co jest używane na co dzien.
Wykorzystać każdy kat
W tym pokoju dziennym nie brakuje miejsca do przechowywania różnych rzeczy – i tych, które się chowa, i tych które się eksponuje. „Unoszące się” w powietrzu półki mogą pomieścić wiele książek i czasopism. Rzeczy rzadziej używane nikną w skrzyniach wyciąganych spod blatu. Jest on przytwierdzony do ścian na wysokości ok. 50 cm i dodatkowo podparty kilkoma pionowymi przegrodami. Na skośnej ścianie okiennej na drewnianej ramie rozpięta jest zasłonka z wzorzystej tkaniny.
Dozowanie przytulności
Piękna, drewniana boazeria, którą wyłożono tu nie tylko skośny dach, lecz także pionowe ścia-ny, stwarza w tym wnętrzu ciepłą, przytulną atmosferę. By jednak nie przesadzać z nastrojowością, na obicia ekranu i wyściełanych mebli wybrano chłodne i kontrastujące z drewnem kolory: szary, niebieski i szarozielony.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24