środa, 24 maja 2017 r.

Dom

Okno balkonowe do poddaszy

Dodano: 19 lutego 2003, 13:44

To okno składa się z dwóch części - dolnej i górnej, które po otwarciu zmieniają je w rodzaj zadaszonego balkonu, na którym mieszczą się dwie osoby. Mamy więc to, co w mieszkaniu na poddaszu wydawało się niedostępne - możliwość swobodnego przejścia z wnętrza do świata zewnętrznego.
Skrzydło górne blokuje się w pozycji poziomej, tworząc daszek, natomiast otwarte skrzydło dolne zamocowane w pozycji pionowej, wraz z ogranicznikami, znajdującymi się na zewnątrz po obu stronach ramy okiennej, tworzy zamkniętą balustradę.
Okno Cabrio wyposażone jest w system wentylacji z filtrem powietrza, zapobiegającym przedostawaniu się do wnętrza kurzu i owadów. Istnieje także możliwość zamontowania kilku rodzajów rolet i żaluzji wewnętrznych, a na górne skrzydło także zewnętrznej markizy. Zadbano również o wygodę i bezpieczeństwo utrzymywania okna w czystości. Dolną część łatwo umyć od zewnątrz, gdy jest całkowicie otwarta. Górne skrzydło można obrócić o 180 stopni i zablokować w wygodnym do mycia położeniu.
Okno Cabrio przeznaczone jest do montażu w dachach o nachyleniu 35-53 stopni.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24