sobota, 27 maja 2017 r.

Dom

Po kredyt na dom nie tylko do banku

Dodano: 12 listopada 2002, 13:10


• Zanim do pana przyszedłem, zapytałem kilku swoich znajomych, z czym kojarzy im się nazwa „Polskie Towarzystwo Finansowe”. Wiedziało niewielu. Proszę krótko przybliżyć firmę, w której pan pracuje.
– Polskie Towarzystwo Finansowe działa na rynku usług finansowych od 1995 r. Siedziba cen-trali firmy znajduje się we Wrocławiu. Głównym przedmiotem naszej działalności są kredyty samochodowe, hipoteczne i leasing. Ofertę tę uzupełniają ubezpieczenia komunikacyjne i na życie, oraz sprzedaż samochodów. Klienci obsługiwani są w około 1700 placówkach. Na Lu-belszczyźnie PTF ma sześć placówek. Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona przyznaniem Certyfikatu Jakości ISO 9002. Byliśmy pierwszym operatorem kredytowym w Polsce, który go otrzymał.
• Zatrzymajmy się nieco przy kredytach hipotecznych. Na co je można otrzymać?
– Kredyt hipoteczny w PTF to idealny sposób na realizację wszelkich inwestycji mieszkanio-wych. Można nim sfinansować zakup, budowę bądź remont domu, mieszkania lub lokalu użyt-kowego, zakup działki budowlanej oraz spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.
• Dużo pieniędzy pożyczacie?
– W przypadku remontu czy spłaty kredytu możemy sfinansować nawet do 100 proc. wartości inwestycji, natomiast w przypadku zakupu mieszkania wymagamy tylko 10 proc. wkładu własne-go.
• Czy korzystający z usług PTF mają kłopoty z przekonaniem was o swojej tzw. zdolności kredytowej?
– Oczywiście, że zwracamy na to uwagę, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i – dodam – liberalnie. Zawsze staramy się szukać rozwiązań, które satysfakcjonują naszego klien-ta.
• Na jak długo udzielacie kredytów?
– Spłata kredytu może być rozłożona nawet na 30 lat, co sprawia, że miesięczne obciążenie bu-dżetu domowego jest niewielkie. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez żadnej prowizji.
• I dla pożyczających sprawa najważniejsza – oprocentowanie kredytu oraz sposób ich spłaty.
– Oferujemy kredyty w czterech walutach: w złotych, euro, dolarach amerykańskich i frankach szwajcarskich. Zaciągnięte u nas kredyty można spłacać w równych lub malejących miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych.
Rozmawiał Marek Kliza
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!