piątek, 19 stycznia 2018 r.

Dom

Po kredyt na dom nie tylko do banku

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 listopada 2002, 13:10


• Zanim do pana przyszedłem, zapytałem kilku swoich znajomych, z czym kojarzy im się nazwa „Polskie Towarzystwo Finansowe”. Wiedziało niewielu. Proszę krótko przybliżyć firmę, w której pan pracuje.
– Polskie Towarzystwo Finansowe działa na rynku usług finansowych od 1995 r. Siedziba cen-trali firmy znajduje się we Wrocławiu. Głównym przedmiotem naszej działalności są kredyty samochodowe, hipoteczne i leasing. Ofertę tę uzupełniają ubezpieczenia komunikacyjne i na życie, oraz sprzedaż samochodów. Klienci obsługiwani są w około 1700 placówkach. Na Lu-belszczyźnie PTF ma sześć placówek. Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona przyznaniem Certyfikatu Jakości ISO 9002. Byliśmy pierwszym operatorem kredytowym w Polsce, który go otrzymał.
• Zatrzymajmy się nieco przy kredytach hipotecznych. Na co je można otrzymać?
– Kredyt hipoteczny w PTF to idealny sposób na realizację wszelkich inwestycji mieszkanio-wych. Można nim sfinansować zakup, budowę bądź remont domu, mieszkania lub lokalu użyt-kowego, zakup działki budowlanej oraz spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.
• Dużo pieniędzy pożyczacie?
– W przypadku remontu czy spłaty kredytu możemy sfinansować nawet do 100 proc. wartości inwestycji, natomiast w przypadku zakupu mieszkania wymagamy tylko 10 proc. wkładu własne-go.
• Czy korzystający z usług PTF mają kłopoty z przekonaniem was o swojej tzw. zdolności kredytowej?
– Oczywiście, że zwracamy na to uwagę, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i – dodam – liberalnie. Zawsze staramy się szukać rozwiązań, które satysfakcjonują naszego klien-ta.
• Na jak długo udzielacie kredytów?
– Spłata kredytu może być rozłożona nawet na 30 lat, co sprawia, że miesięczne obciążenie bu-dżetu domowego jest niewielkie. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez żadnej prowizji.
• I dla pożyczających sprawa najważniejsza – oprocentowanie kredytu oraz sposób ich spłaty.
– Oferujemy kredyty w czterech walutach: w złotych, euro, dolarach amerykańskich i frankach szwajcarskich. Zaciągnięte u nas kredyty można spłacać w równych lub malejących miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych.
Rozmawiał Marek Kliza
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!