sobota, 17 marca 2018 r.

Dom

Poziomnica dla Ferno

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 kwietnia 2003, 12:45

W tym roku Poziomnicę Dziennika Wschodniego wręczyliśmy firmie Ferno Sp. z o.o., która zwyciężyła w plebiscycie organizowanym wśród naszych Czytelników.

Plebiscyt dodatku „Dom” wrósł na stałe do kalendarza imprez budowlanych organizowanych w województwie lubelskim. Dzięki temu już po raz szósty organizowaliśmy go wśród naszych Czytelników. Nie ocenialiśmy wyników finansowych, zysków, strat itd. Ocenę pozostawiliśmy Państwu. To oni właśnie, głosując na wybrane przedsiębiorstwo zdecydowali, która firma zostanie wyróżniona tą nagrodą. Okazuje się bowiem, że często wśród klientów popularnością cieszą się całkiem inne firmy niż podawane w oficjalnych specjalistycznych publikatorach.


W tym roku najwięcej głosów przychylnych uzyskała firma Ferno Sp. z o.o. zajmująca się pro-dukcją okien drewnianych i plastykowych. Wręczenia nagrody dokonaliśmy podczas odbywających się w minionym tygodniu Międzynaro-dowych Targów Lubelskich „Lubdom – wiosna 2003”.


– Cieszę się z tego wyróżnienia, zwłaszcza teraz, kiedy branża budowlana przeżywa kryzys. Taka ocena dokonana przez naszych klientów mobilizuje do jeszcze lepszej pracy i osiągania lepszych wyników – powiedział Gabriel Górka, przedstawiciel Ferno Sp. z o.o. podczas wręczania Po-ziomnicy. Nasza Poziomnica, którą firmy sektora budowlanego województwa lubelskiego, określają mia-nem „czytelniczego certyfikatu” jest potwierdzeniem jakości świadczonych usług i ułatwia przed-siębiorstwu działalność.


Dotychczas nagrodzone firmy to: Vikking Składy Budowlane, Twój Ciepły Dom, Gloria – Zakład Produkcji Stolarki PCW, PPB Prefabet Lubartów S.A. i Pol - Sko-ne. Teraz do tej grupy dołączyło przedsiębiorstwo Ferno Sp. z o.o. Wśród czytelników, którzy nadesłali kupony, głosując za wybraną firmą rozlosowaliśmy nagrody niespodzianki.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!