piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Dom

Reprezentacyjne łazienki

Dodano: 3 grudnia 2003, 16:53


Meble w łazience pozwalają utrzymać porządek, mają też niebagatelny wpływ na jej estetykę. Większość mebli oferowanych w sklepach jest przeznaczona do dużych lub nawet bardzo dużych pomieszczeń. Znalezienie ciekawych mebli do łazienki w bloku bywa, niestety, problemem – jesteśmy skazani na szukanie małych sprzętów (np. płytkich szafek i półeczek).
Większość mebli ma prostą formę i wysmakowaną linię. Nie brak jednak również mebli prze-ładowanych zdobieniami, produkowanych dla tych, którzy lubią się otaczać sprzętami świadczą-cymi o zamożności.
Zdj. 2
Coraz śmielej sięgamy po meble ze stali szkła, do niedawna akceptowane przez niewiele osób. Ich wyraziste wzornictwo zmusza do aranżacji całego wnętrza w określonym stylu. Pojawiają się też propozycje awangardowe – na przykład funkcję mebla pełni odpowiednio wyprofilowany blat umywalki, zaś to co mebel zazwyczaj zasłania (syfon i hydraulika), jest celowo odsłonięte.
Dzięki nowoczesnym technologiom nie ma wyraźnych różnic w jakości i trwałości mebli wy-konanych z różnych materiałów. Dlatego przede wszystkim powinniśmy brać pod uwagę wiel-kość, funkcjonalność i wzornictwo sprzętów. Warto najpierw sporządzić projekt urządzenia ła-zienki w stylu, w jakim chcemy zaaranżować wnętrze, uwzględniając nasze potrzeby.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24