sobota, 27 maja 2017 r.

Dom

Wszystko dla domu

Dodano: 29 maja 2003, 17:38

• Co skłoniło Państwa do przygotowania tej imprezy w Lublinie?
– Systematyczny rozwój techniki, która sprzyja rozwojowi sprzętu domowego oraz czynieniu wielu prac przyjemniejszymi, a przy tym nienadążanie za wszystkimi nowinkami, stały się bezpośrednim bodźcem do zorganizowania targów. Pojawiają się nowoczesne odkurzacze, pralki, radia czy telewizory. O wielu nie wiemy, ponieważ nie mamy czasu nawet odwiedzić sklepu, w którym takie super nowości moglibyśmy spotkać. Przez dwa weekendowe dni: sobotę i niedziele, w jednym miejscu będzie można zapoznać się z nimi, uzyskać dokładne informacje, sprawdzić jak wybrany sprzęt działa.
• Kto będzie uczestniczył w targach?
– Zaprosiliśmy przedstawicieli 28 wiodących firm z tej branży, światowych potentatów. Kto nie zna produktów takich firm, jak Bosch, Panasonic, Elektrolux, Philips czy chociażby Whirpool.
• Jakie atrakcje przygotowaliście Państwo dla zwiedzających?
– Wszyscy będą mogli skorzystać z bezpłatnego wejścia. Każdy także otrzyma kupony rabatowe, które będzie mógł zrealizować w wybranych lubelskich placówkach sieci „Efekt” w sobotę i niedzielę (31.05 i 1.06. br.). Na targach odbędą też liczne prezentacje sprzętu, który dopiero wchodzi na rynek.
• Chcecie Państwo także pomóc dzieciom z Domu Dziecka przy ul. Sierocej w Lublinie...
– Tak. Otóż dzieci z tej placówki będą kwestowały podczas naszych targów i za zebrane fundusze zakupią sprzęt AGD niezbędny im do Domu. Oczywiście, my także wspomożemy te zakupy.
• Czy planujecie Państwo kolejne takie imprezy?
– Wszystko uzależnione jest od zainteresowania, jakie będzie towarzyszyć pierwszej edycji. Jeśli lublinianie będą chcieli zapoznać się z nowinkami w branży AGD-RTV, na pewno takie przygotujemy.
Rozmawiała Urszula Kieller
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!