wtorek, 23 maja 2017 r.

Dom

Złote Kielnie dla najlepszychPodczas uroczystych, lubelskich obchodów Dnia Budowlanych, które świętowano wczoraj (30 września br.), ogłoszono wyniki konkursu: „Najlepsza Budowa Roku 2003 – Złota Kielnia”. Organizatorem przedsięwzięcia był lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
W tym roku do konkursu zgłoszono 11 obiektów. Brały w nim udział inwestycje wszystkich rodzajów budownictwa zrealizowane w 2003 r.
Zgodnie z założeniami konkursu jest to nie tylko przegląd najlepszych realizacji, ale i wzór rze-telnego, terminowego wykonawstwa. Tegoroczne jury nagrodziło Złotymi Kielniami 9 obiektów z województwa lubelskiego. Jedno zgłoszenie, ze względów proceduralnych, nie zostało zakwali-fikowane przez komisję konkursową.
Obiekty nagrodzone Złotymi Kielniami w konkursie „Budowa Roku 2003 – Złota Kiel-nia”
1. Szkoła Podstawowa w Kalinowicach (gm. Zamość). Główny wykonawca: Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Gminy w Zamościu.
2. Szkolna hala sportowa wraz z łącznikiem mieszcząca się przy Pl. St. Wielgoska 5 w Stoczku Łukowskim. Generalny wykonawca: Mitex SA Oddział Lublin.
3. Budynek dla Teoretycznych Zakładów Naukowych Akademii Medycznej w Lublinie miesz-czący się przy ul. Chodźki 1 w Lublinie. Generalny wykonawca: LPBP „Przemysłówka” SA w Lublinie.
4. Pawilon Handlowo – Usługowo – Biurowy mieszczący się przy ul. Warszawskiej i Jana Nassuta w Międzyrzecu Podlaskim. Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane „Henpol” Henryk Polak w Lublinie.
5. Odbudowa jazu „Puchacze” na rzece Krznie. Główny wykonawca: „WOD-KA-MEL” SA w Białej Podlaskiej.
6. Odbudowa jazu na rzece Zielawie w miejscowości Ortel Królewski. Główny wykonawca: „WOD-KA-MEL”S.A. w Białej Podlaskiej.
7. Zespół zabudowy mieszkaniowej TBS; budynki nr 7 i 8 mieszczące się przy ul. Modrzewio-wej i Cisowej w Świdniku. Główny wykonawca: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane „Henpol” Henryk Polak w Lublinie.
8. Modernizacja obwałowania rzeki Wisły z budowlami w Kazimierzu Dolnym. Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Energopol – Lublin” SA w Lublinie.
9. Hotel Korona w Zemborzycach Tereszyńskich 97 A. Główny realizator: „Interprojekt” w Lublinie.
10. Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Główny wykonawca: Zakład Remon-towo - Budowlany „Hen-Bud”, Henryk Kwiecień.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy ! (elle)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24