czwartek, 22 marca 2018 r.

Dom

Złote Kielnie dla najlepszych

  Edytuj ten wpis


Podczas uroczystych, lubelskich obchodów Dnia Budowlanych, które świętowano wczoraj (30 września br.), ogłoszono wyniki konkursu: „Najlepsza Budowa Roku 2003 – Złota Kielnia”. Organizatorem przedsięwzięcia był lubelski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.
W tym roku do konkursu zgłoszono 11 obiektów. Brały w nim udział inwestycje wszystkich rodzajów budownictwa zrealizowane w 2003 r.
Zgodnie z założeniami konkursu jest to nie tylko przegląd najlepszych realizacji, ale i wzór rze-telnego, terminowego wykonawstwa. Tegoroczne jury nagrodziło Złotymi Kielniami 9 obiektów z województwa lubelskiego. Jedno zgłoszenie, ze względów proceduralnych, nie zostało zakwali-fikowane przez komisję konkursową.
Obiekty nagrodzone Złotymi Kielniami w konkursie „Budowa Roku 2003 – Złota Kiel-nia”
1. Szkoła Podstawowa w Kalinowicach (gm. Zamość). Główny wykonawca: Gospodarstwo Pomocnicze Urzędu Gminy w Zamościu.
2. Szkolna hala sportowa wraz z łącznikiem mieszcząca się przy Pl. St. Wielgoska 5 w Stoczku Łukowskim. Generalny wykonawca: Mitex SA Oddział Lublin.
3. Budynek dla Teoretycznych Zakładów Naukowych Akademii Medycznej w Lublinie miesz-czący się przy ul. Chodźki 1 w Lublinie. Generalny wykonawca: LPBP „Przemysłówka” SA w Lublinie.
4. Pawilon Handlowo – Usługowo – Biurowy mieszczący się przy ul. Warszawskiej i Jana Nassuta w Międzyrzecu Podlaskim. Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane „Henpol” Henryk Polak w Lublinie.
5. Odbudowa jazu „Puchacze” na rzece Krznie. Główny wykonawca: „WOD-KA-MEL” SA w Białej Podlaskiej.
6. Odbudowa jazu na rzece Zielawie w miejscowości Ortel Królewski. Główny wykonawca: „WOD-KA-MEL”S.A. w Białej Podlaskiej.
7. Zespół zabudowy mieszkaniowej TBS; budynki nr 7 i 8 mieszczące się przy ul. Modrzewio-wej i Cisowej w Świdniku. Główny wykonawca: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane „Henpol” Henryk Polak w Lublinie.
8. Modernizacja obwałowania rzeki Wisły z budowlami w Kazimierzu Dolnym. Generalny wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Energopol – Lublin” SA w Lublinie.
9. Hotel Korona w Zemborzycach Tereszyńskich 97 A. Główny realizator: „Interprojekt” w Lublinie.
10. Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Główny wykonawca: Zakład Remon-towo - Budowlany „Hen-Bud”, Henryk Kwiecień.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy ! (elle)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!