piątek, 23 marca 2018 r.

Edukacja

Zostań dziennikarzem, przyjdź na warsztaty

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 lutego 2009, 15:36

Jeszcze w piątek można się zapisywać na I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie, które w weekend odbędą się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Poprowadzą je znani dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni.

Warsztaty pod hasłem "Szlifuj swój warsztat dziennikarski u najlepszych” odbędą się od 21 do 23 lutego. Organizują je studenci Koła Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej lubelskiej WSPA

- Wydarzenie skierowane jest do studentów dziennikarstwa z całej Polski, młodych dziennikarzy tworzących pisma studenckie i inne - mówi Izabela Bach z WSPA.
- Ale na spotkania warsztatowe zapraszamy również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem, jak i ludzi pragnących spotkać się ze znanymi osobowościami, reprezentującymi wysoki poziom sztuki dziennikarskiej - dodaje Bach.

Głównym założeniem organizatorów jest umożliwienie debiutującym dziennikarzom nabycia oraz doskonalenia umiejętności związanych z profesją dziennikarza. Pragniemy by wiedza, jaką zdobędą uczestnicy, pomogła im w dostosowaniu swojej wiedzy do ogólnych potrzeb rynku medialnego.

- Przez trzy dni warsztatów stworzymy im niebywałą okazję do uczenia się od znanych i cenionych specjalistów, jak: Mateusz Hładki (TVN), Grzegorz Miecugow (TVN24) czy Jarosław Kuźniar (TVN24) - podkreśla Bach.

Warsztaty są nieodpłatne. Przewidywana liczba uczestników: 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma imienne zaświadczenie ukończenia szkolenia. Zapisy przyjmowane są do piątku 20 lutego drogą mailową na adres: piotrgorecki07@gmail.com.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!