Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mosad zaczął prowadzić rekrutację online

Utworzony przez hamaspol, 29 września 2014 o 21:26
A co nas Polaków obchodzi jakiś żydowski Mosad? Nie ma ważniejszych spraw w kraju i regionie niż pisanie takich pierdół? Niech rekrutują, najlepiej dżihadystów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
בלתי אפשרי? האם הבדיחה משהו שיהיה בלתי אפשרי עבוריהוה ?  הֲיִפָּלֵא מֵיְהוָה דָּבָר לַמּוֹעֵד אָשׁוּב אֵלֶיךָ כָּעֵת חַיָּה וּלְשָׂרָה בֵן׃  
0
powiadają że gdyby oko mogło ujrzeć demony zaludniające świat, życie stałoby się niemożliwe.
0
Jak na moje skromne umiejętności analityczne -jako ofiara kontroli umysłu , ( prześladowany przez WSI ,obecnie również inwigilowany ) , wracając do tematu artykułu to wygląda to na" zbieranie danych osobowych" a nie na rzeczywistą rekrutacje do Agencji Wywiadowczej .Wiele do myślenia daje tkz. podawanie nr paszportu co wiąże się możliwością wykorzystania do fałszywej tożsamości z której słynie Mossad . Poza tym nasze służby również się przyglądają kto wchodzi na takie strony , o sobie nie wspominając .Ponieważ podobny epizod przeżyłem w który zostałem wrobiony przez byków z WSI . Dziękuje nie mam więcej nic do powiedzenia na ten temat.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: