Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemożliwe stało się możliwe. Wy już zwyciężyliście

Utworzony przez Spotcap, 2 października 2023 r. o 02:24 Powrót do artykułu
Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services. Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i godna zaufania firma pożyczkowa, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 | i uzyskaj pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek kaczogrodu jest już w zasięgu ręki, może w końcu "balbina" na emeryturę pójdzie. Miesięcznice się skończą i ten cały cyrk. Głapicki odejdzie, ech będzie mi go brakowało, pinokio morawiecki ech łezka się w oku kręci co z działkami pewnie żona będzie musiała sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek kaczogrodu jest już w  zasięgu ręki, może w końcu "balbina" na emeryturę pójdzie. Miesięcznice się skończą i ten cały cyrk. Głapicki odejdzie, ech będzie mi go brakowało, pinokio morawiecki ech łezka się w oku kręci co z działkami pewnie żona będzie musiała sprzedać.
 To miło z twojej strony, że tak troszczysz się o ludzi z obecnego rządu. A nie martwi cię wizja powrotu do doktryny obronnej, gdzie Polskę z prawej strony Wisły oddano Rosji? Tęsknisz za armią czerwoną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu szabo wybiło i zalewa forum fekaliami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziemy pełni odwagi i determinacji w kierunku przyszłości, w kierunku Polski, która jest tolerancyjna, różnorodna, europejska i uśmiechnięta - powiedział podczas otwarcia marszu Rafał Trzaskowski
Piękna wizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek kaczogrodu jest już w  zasięgu ręki, może w końcu "balbina" na emeryturę pójdzie. Miesięcznice się skończą i ten cały cyrk. Głapicki odejdzie, ech będzie mi go brakowało, pinokio morawiecki ech łezka się w oku kręci co z działkami pewnie żona będzie musiała sprzedać.
Żebyś się czasem nie rozczarował. Widziałem wczorajszą debatę. Ryży wyłożył się całkowicie. I to już na pierwszym pytaniu. Cały rozdygotany, ręcę się trzęsą, latają na wszystkie strony. Bredził i bredził. Momentami aż czerwony na twarzy. Z kartki czytał, marnie się przygotował. Zamiast odpowiedzieć na pytanie o relokację ciapatych wyskoczył z Kaczyńskim jak diabeł z pudełka. I ta jego gadka, że Morawiecki 13 lat temu doradzał mu w kwestii podniesienia wieku emerytalnego. Kto by mu nie doradzał, to Tusk obiecywał w 2011 że wieku emerytalnego nie podniesie. Nikt poza Tuskiem decyzji nie podejmował. Wypadł fatalnie, zdecydowanie najgorzej. Maj i Bosak nawet nieźle, widać, że przygotowani merytorycznie. Hołownia populista, ten jego pomysł z likdwidacją prac domowych to populizm i kiełbasa wyborcza. Kobitka z Lewicy, o nazwisku łamiącym język też populistka i socjalizmem jechała na kilometr. Morawiecki trochę niepotrzebnie dawał się podpuszczać ale Tuska pokonał. Bez wątpienia. Tusk jest największym przegranym tej debaty. Złośliwi gadają, że Naczelnik rzekomo bał się debaty. Jak widać, nie było czego się bać. A już na pewno nie starego, zmęczonego sługusa Berlina. Tym trikiem z monetą Morawiecki załatwił ryżego bardzo efektownie. Widać było, że rudego aż zatkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaką wartość mają mają złote prezenty od Putina, które otrzymał w 2010 roku DT ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek kaczogrodu jest już w  zasięgu ręki, może w końcu "balbina" na emeryturę pójdzie. Miesięcznice się skończą i ten cały cyrk. Głapicki odejdzie, ech będzie mi go brakowało, pinokio morawiecki ech łezka się w oku kręci co z działkami pewnie żona będzie musiała sprzedać.
Żebyś się czasem nie rozczarował. Widziałem wczorajszą debatę. Ryży wyłożył się całkowicie. I to już na pierwszym pytaniu. Cały rozdygotany, ręcę się trzęsą, latają na wszystkie strony. Bredził i bredził. Momentami aż czerwony na twarzy. Z kartki czytał, marnie się przygotował. Zamiast odpowiedzieć na pytanie o relokację ciapatych wyskoczył z Kaczyńskim jak diabeł z pudełka. I ta jego gadka, że Morawiecki 13 lat temu doradzał mu w kwestii podniesienia wieku emerytalnego. Kto by mu nie doradzał, to Tusk obiecywał w 2011 że wieku emerytalnego nie podniesie. Nikt poza Tuskiem decyzji nie podejmował. Wypadł fatalnie, zdecydowanie najgorzej. Maj i Bosak nawet nieźle, widać, że przygotowani merytorycznie. Hołownia populista, ten jego pomysł z likdwidacją prac domowych to populizm i kiełbasa wyborcza. Kobitka z Lewicy, o nazwisku łamiącym język też populistka i socjalizmem jechała na kilometr. Morawiecki trochę niepotrzebnie dawał się podpuszczać ale Tuska pokonał. Bez wątpienia. Tusk jest największym przegranym tej debaty. Złośliwi gadają, że Naczelnik rzekomo bał się debaty. Jak widać, nie było czego się bać. A już na pewno nie starego, zmęczonego sługusa Berlina. Tym trikiem z monetą Morawiecki załatwił ryżego bardzo efektownie. Widać było, że rudego aż zatkało.
 Opat - jedynie co widziałeś to "paski w info" i pewnie rewelacje Sakiewicza które były tak często pokazywane że łączny czas emisji dzisiaj w reżimówce przekroczył czas debaty . Może jako wieloletni niestary emeryt wojskowy z dobrą emeryturą opłacanych z pieniędzy podatników wypowiesz się na temat uciekających generałów . Oni nie byli od Tuska , nominację otrzymali z rąk Dudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaką wartość mają mają złote prezenty od Putina, które otrzymał w 2010 roku DT ?
 To są "grosze chcesz mogą być kopiejki"  w porównaniu do działek pinokia od kleru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek kaczogrodu jest już w  zasięgu ręki, może w końcu "balbina" na emeryturę pójdzie. Miesięcznice się skończą i ten cały cyrk. Głapicki odejdzie, ech będzie mi go brakowało, pinokio morawiecki ech łezka się w oku kręci co z działkami pewnie żona będzie musiała sprzedać.
Żebyś się czasem nie rozczarował. Widziałem wczorajszą debatę. Ryży wyłożył się całkowicie. I to już na pierwszym pytaniu. Cały rozdygotany, ręcę się trzęsą, latają na wszystkie strony. Bredził i bredził. Momentami aż czerwony na twarzy. Z kartki czytał, marnie się przygotował. Zamiast odpowiedzieć na pytanie o relokację ciapatych wyskoczył z Kaczyńskim jak diabeł z pudełka. I ta jego gadka, że Morawiecki 13 lat temu doradzał mu w kwestii podniesienia wieku emerytalnego. Kto by mu nie doradzał, to Tusk obiecywał w 2011 że wieku emerytalnego nie podniesie. Nikt poza Tuskiem decyzji nie podejmował. Wypadł fatalnie, zdecydowanie najgorzej. Maj i Bosak nawet nieźle, widać, że przygotowani merytorycznie. Hołownia populista, ten jego pomysł z likdwidacją prac domowych to populizm i kiełbasa wyborcza. Kobitka z Lewicy, o nazwisku łamiącym język też populistka i socjalizmem jechała na kilometr. Morawiecki trochę niepotrzebnie dawał się podpuszczać ale Tuska pokonał. Bez wątpienia. Tusk jest największym przegranym tej debaty. Złośliwi gadają, że Naczelnik rzekomo bał się debaty. Jak widać, nie było czego się bać. A już na pewno nie starego, zmęczonego sługusa Berlina. Tym trikiem z monetą Morawiecki załatwił ryżego bardzo efektownie. Widać było, że rudego aż zatkało.
Opat - jedynie co widziałeś to "paski w info" i pewnie rewelacje Sakiewicza które były tak często pokazywane że łączny czas emisji dzisiaj w reżimówce przekroczył czas debaty . Może jako wieloletni niestary emeryt wojskowy z dobrą emeryturą opłacanych z pieniędzy podatników wypowiesz się na temat uciekających generałów . Oni nie byli od Tuska , nominację otrzymali z rąk Dudy
 A kto ich miał nominować? Minister zdrowia?! To byli ludzie od Tuska. Gdzie indziej pisałem o ciągłej agitacji w szkołach i w wojsku. Dobrze że odeszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu szabo wybiło i zalewa forum fekaliami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...