Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy sucha karma dla psa jest zdrowa?

Utworzony przez karambaa1234, 26 października 2022 r. o 23:28 Powrót do artykułu
Karma powinna być przede wszystkim zbliansowana i dostosowana do potrzeb psa, jego wieku, wagi, rasy, stanu zdrowia, kupuję dla moich pupili karmę Royal Canin już od dłuższego czasu i sprawdza się bardzo dobrze, psy są zdrowe, sierść im błyszczy, mają dużo energii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Ja akurat myślę nad przygarnięciem do mieszkania małego królika i aktualnie poszukuję porad o tym, jakie sianko dla królika jest najlepsze. Natknęłam się na interesujący wpis tedi.sklep.pl/blog/co-jedza-kroliki-czyli-najlepsze-siano-dla-krolika-i-innych-gryzoni-b-4.html Co o nim sądzicie? Chyba jest spoko, jeżeli chodzi o wiedzę. Poradzicie coś dla osoby zielonej w tym temacie? Ze względu na to, że będzie to początek mojej przygody z królikiem, chciałabym być przyszykowana na wszystko. Jeżeli macie ochotę, to możecie napisać coś o Waszych pupilach - z chęcią poczytam. Dzięki za wskazówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...